Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádný Lukáš Kollarčík neexistuje, je to opět známý magor cikán Pišta Žiga, tečka !! *1* *1* *1* *2*
    • Ty nikdy nezklameš, Pišto Žigo!
  • Zeman je můj prezident!
    • Zeman je Pišta Žiga!
    • Můj taky Pišto!
    • Neotravuj tady, Pišto Žigo!
    • Doma nám říkali: "Jestli budeš lhát, tak Ti zčerná jazyk..." Mýlili se. Lhář černá od palce
      Shrňme to: Miloš Zeman je nyní soudem potvrzený lhář. Ale protože jej méně jak 500tis. lidí volilo právě proto, že lži považovali za pravdu, byl jako lhář zvolen většinou vědomě. Pěkné se to vybarvuje.
    • Nemusíš to stále opakovat, už to víme.
  • Zeman je můj prezident!
    • Tvůj možná ano, k obrazu tvému.
  • Tak on padal ze schodů kvůli zanícenému palci. *1* *1* *1* A to blábolení taky působí zanícený palec? *1* *1* *1*
    Kdyby alespoň nedělali z lidí blbce.
    • Ty se také zde snažíš dělat z lidí blbce a u některých důvěřivých naivků ti to dokonce vychází.
  • Je tady s toho úplný zmatek 80 procent příspěvků je od Pišty a zbytek od jiných!
  • Tak Pišta nám trucuje, všechno odhlásí TV rozhlas, nic nebude číst aby náhodou neviděl Zemana, možná se odstěhuje do sklepa a bude hrát pštrosa s hlavou v písku, ještě mu doporučím ¨když jde ven nosit pásku přes oči, co kdyby byl někde plakát se Zemanem, člověk nikdy neví, opravdu magor bez konkurence, takového bys už nenašel.Ha Ha Ha.Ha.
  • Tady je s toho úplný zmatek, už nevím co sem psal já a co Pišta Žiga! Ale Pišta má kolem 87 procent!
  • Když se Pišta sešel s Notem, hned to mezi nima zajiskřilo!! *14* *14*
  • Všichni tady jsou Pišta Žiga cikán, kromě mě!
    • Všichni ne ale většina!!! *2* *2*
      • Většina ne ale všichni ano!!! *2 *2* *16* *12* *10*
  • Ted abych odprosila muže.Celý život padá se schodů a já megera na něj řvu,že se ožral.a on asi taky záněv v palci.Tak se v těch chlapech vyznejte.No co už nadělám,pan prezident musí mít pravdu.
    • To je ta mirka s koulema??Valašsky s gulama? *2*
      • Nejsi ta mirka Pišta? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit