Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co prezident Zeman činí, dobře činí. A havloidi, kavárenští povaleči z Prahy, pidistraničky ODS, TOP09, nějací starostové a různí vítači okupačních armád NATO a USA se z toho mohou vzteky po.... Dobře jim tak. Tak dlouho lezli USA do zadku, až jim to slušní lidi spočítali.
    • ObcanHavel
      musím tě opravit, ale slušní lidi nepodporují sprostého lháře který plive jed a nenávist všude kolem sebe
      • Tu fotku jsis vybral dobrovolně??? Originál asi nebude nic moc co??? *3*
  • Obcan.Havel
    Nevysmívejte se svému panu prezidentovi, vzpomeňte na mě, prožraný játra, prohulený plíce, pořád něco zlomenýho, když jsem se vožral jako dobytek, třeba v Thajsku, no a nakonec demence a dvě berle! Ehm, že?
    • To je fakt, Becheroviči, prožraný játra, prohulený plíce, pořád něco zlomenýho, když jsi se vožral jako dobytek a skončil na nějakej čas na invalidním vozejku, tak se to svedlo na shrnutej koberec od psa. A nakonec alkoholová demence a bez hole ani krok. A ještě musí držet ochranka za ruku, že?
  • Duskyn
    katastrofa článek. p.autor Jakl by měl respektovat voliče,!!!! Jákl Jákl ts jsi ale idi...t....sice se to nerymuje ale je to pravda.
    • Problém je v tom, že u nás máme málo voličů. Velké a často i převládající stádo tvoří voli-(či).
  • Jestli Pelikán vydá toho Rusa Amrdolům, tak je srab. Arabáče jim nevydal a pustil na svobodu, tak proč by se měl chovat teď jinak?
  • a co takhle zažalovat tebe jako zrádce česka ?? asi kopeš za usšaška Donalda že jooo !!!!
    • neznám...na ,mapách jsem nenašel.....nemyslels Čečensko?
  • Větší hloupost jsem již dávno nečetl...
  • Pane Jégr, nikdy o Vás jako o novináři nebylo moc slyšet. Neboť jste zpravidla psal děsné voloviny. Což mimochodem trvá do dneška. Politicky jste také spadl do hnojiště. A pro Mikulina ať si přijedou američané do Moskvy. Je to přece občan RF. A Rusko není Senegal.
  • A tyhle novinářský hovvada si ještě dovolí tvrdit, že Zeman rozděluje společnost. To je prostě neskutečný.
    • Neskutečné je to, že takové ožralé StBácké strašidlo kolaborující s RF - ruskými fašisty se může potácet po hradě českých králů.
      • "A po jakém jiném hradě by se mělo potácet to strašidlo?" Po německém? *1*
        • zubr
          Já bych docela řekl,že ty jsi tím strašidlem,posledním ČESKÝM králem jenž se pohyboval po Pražském hradě byl dle historie LudvíkJagelonský,který hrdinně padl v bitvě u Moháče,čímž vymřela česko-uherská větev rodu,co jsem tím chtěl říci,že většina čechů podpořila našeho českého pana prezidenta při druhé volbě na Hrad A --------------------------------vyhráli jsme v prezidentských volbách ČECH bude vládnout na hradě a určitě se obejde bez strašidel jako jsi ty! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • I když to není stejné,ale může se stát,že některý jiný stát zadrží naše občany,může se to stát i v oblasti kybernetiky.Těmto našim občanům je potřeba ze všech stran využít naší obrany,včetně prez.ČR.V otázce dotyčného ,ruského občana se děje něco obdobného.Byl zadržen českou policií a v rozhodovacím procesu ministra spravedlnosti může být vydán do USA,nebo do Ruska.V USA hrozí tomuto ruskému občanovi 30 let,v Rusku nevíme.Mezitím požádala matka zadržovaného syna p.prez.Zemana o pomoc na vydání do Ruska.Rozhodnutí min.spravedlnosti je opravdu tristní a dostává se do politické roviny.
    • Líbíš se mi, že máš vždycky ve všem jasno ! Ku předu levá...
  • Možná by bylo dobré odhalit, za koho kope pan Jégl. Články bez myšlenky,bez nápadu, prázdnota sama. Proč tento rádoby novinář nepíše pro Blesk. Tam by byl investigativcem č.1.
    Na druhou stranu je dobré,že takoví "novináři" píší. Normální člověk má možnost vytvářet si vlastní názor a tím samozřejmě pak odhalit, kdo za mužstvem "Tiscali" stojí a co je jeho cílem.
    • Za koho kope Lery, to není třeba odhalovat, to každý vidí. Příspěvky bez myšlenky,bez nápadu, prázdnota sama. Nepíše tento rádoby diskutér nepíše pro Haló noviny? Tam by byl investigativcem č.1.

      Na druhou stranu je dobré,že takoví "diskutéři" píší. Normální člověk má možnost vytvářet si vlastní názor a tím samozřejmě pak odhalit, kdo za mužstvem "Becheroviče" stojí a co je jeho cílem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit