Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kdo obdivoval Jagra i další hokejisty hrající v Omsku,myslím že Omsk je taky v širé přírodě Ruska kterou by zničil Západ jako Hitlerovci no jako president musí být kamarád s sousedy ač žijí jinak mohutněji luxusněji skopjutry lety do vesmiru.
  • Obcan.Havel
    Nevysmívejte se svému panu prezidentovi, vzpomeňte na mě, prožraný játra, prohulený plíce, pořád něco zlomenýho, když jsem se vožral jako dobytek, třeba v Thajsku, no a nakonec demence a dvě berle! Ehm, že?
    • To je fakt, Becheroviči, prožraný játra, prohulený plíce, pořád něco zlomenýho, když jsi se vožral jako dobytek a skončil na nějakej čas na invalidním vozejku, tak se to svedlo na shrnutej koberec od psa. A nakonec alkoholová demence a bez hole ani krok. A ještě musí držet ochranka za ruku, že?
  • Občan Havel napsal : "já jsem zdravý jako rybička, ale Zeman se v poslední době moc často neukazuje, zjevně už mu dělá problém ujít i jen pár metrů ". Už jste slyšel něco o kolečkovém křesle? Určitě by se v něm docela dobře vyjímal - takže si nedělejte starosti v nohách to není :-)
    • Když mu tenkrát pes shrnul koberec, tak tak taky skončil na nějaký čas na invalidním vozíku.
  • sandy
    Ten pan Jegl se mi líbí - od dob Haška nikdo nenapsal nic vtipnějšího - tak se má dělat antiideologie - po předčení jeho komentáře si všichni normální lidé uvědomí , že to není myšleno vážně a že si střílí z pražské kavárny těch různých Pehů , Jandů , Mitrofanovů , Šětinů , Pospíšilů atd , atd .O n pouze seřadil jejich bláboly do uceleného celku
  • ObcanHavel
    vlastizrádci kvičí, pan Jégl opět tnul do živého, jestli tak Zemana ještě lze nazvat, viděl ho někdo v poslední době?
    • sandy
      Podle jména a fota bych řekl : Věčně živý Václav - jak Lenin
  • autor članku bez mozku a bez koulí
    • vodkdy má sršeŇ koule vogo ?, jakoževíš coto vlastně je ty koule,sršen akurát píchá jedovastý žihadla vogo *16*
      • Becherovič teď už taky píchá jenom jedovatými kecy. *1*
  • Pane Jégr, nikdy o Vás jako o novináři nebylo moc slyšet. Neboť jste zpravidla psal děsné voloviny. Což mimochodem trvá do dneška. Politicky jste také spadl do hnojiště. A pro Mikulina ať si přijedou američané do Moskvy. Je to přece občan RF. A Rusko není Senegal.
  • Rád si udělám objektivní názor bez gruppy fakesů a članky pana Jégla si vždy rád přečtu, hezký den *4* *4* *4*
    • Souhlasím *4* *4* *4*
  • Možná by bylo dobré odhalit, za koho kope pan Jégl. Články bez myšlenky,bez nápadu, prázdnota sama. Proč tento rádoby novinář nepíše pro Blesk. Tam by byl investigativcem č.1.
    Na druhou stranu je dobré,že takoví "novináři" píší. Normální člověk má možnost vytvářet si vlastní názor a tím samozřejmě pak odhalit, kdo za mužstvem "Tiscali" stojí a co je jeho cílem.
    • Za koho kope Lery, to není třeba odhalovat, to každý vidí. Příspěvky bez myšlenky,bez nápadu, prázdnota sama. Nepíše tento rádoby diskutér nepíše pro Haló noviny? Tam by byl investigativcem č.1.

      Na druhou stranu je dobré,že takoví "diskutéři" píší. Normální člověk má možnost vytvářet si vlastní názor a tím samozřejmě pak odhalit, kdo za mužstvem "Becheroviče" stojí a co je jeho cílem.
  • Duskyn
    katastrofa článek. p.autor Jakl by měl respektovat voliče,!!!! Jákl Jákl ts jsi ale idi...t....sice se to nerymuje ale je to pravda.
    • Problém je v tom, že u nás máme málo voličů. Velké a často i převládající stádo tvoří voli-(či).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší