Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • první pět slov a hned vidím tvoji ikonu.
  • Dám příklad z podnikatelského prostředí:
    Pokud si na významné posty firmy dosadíte kámoše, je to to nejhorší co můžete udělat.
    Pokud si prezident dosadí a drží kámoše na postech které jsou navíc pod drobnohledem nepřátelsky naladěným médií, to už s prominutím hraničí s demencí. *3*
  • Nechci být silnoduchý. Dělat kauzu kde není? /penize prokazane/ a po čem by mohli novinaři jit, tak se to vystřihne z veřejno nesveprávní televize. To je novinařina po česku.
  • Opilec, namyšlený egocentrický hulvát, sprosťák, podrazák a křivák. A jistě je Mynář pravá ruka Miloše Lukoiloviče Bechera. Tak co bychom čekali. Vrána vráně oči nevyklove. Co jste si zvolili to tam máte. K obrazu svému. Bé, bé, bé, ovečky.
  • Vaše pohoršováni nad chováním prezidenta je směšné. Každý z vás by svého kámoše nevyhodil.Tak to je a zlobte se jak chcete.
  • Není to tak dávno, co jsem na narazil na blogy jedné čerstvě dospělé dívky. Skoro se mi chce věřit, že to nemůže být pravda a psát to musí někdo vyzrálý s velkým přehledem.
    Velice doporučuji přečíst blog o Zemanovi:
    http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/441526/Proc-neaplaudovat-prezidentovym-urazkam-kavarny.html
    Možná vám jako mně spadne brada v dobrém významu slova.
    To děvče ale píše i skvělé blogy ohledem islámu, přečtěte si alespoň poslední:
    http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/442985/Jak-jsme-si-privodili-vystrilene-redakce-ve-trech-krocich.html
    Ale pokud na to máte čas, doporučuji od ní číst všechno. *3*
    Řeknu jenom tolik:
    Kdyby pánové Zeman a Okamura disponovali inteligencí, rozhledem, informovaností a mírou objektivity i sebereflexe alespoň na úrovni této holčiny, měla by prdoláskovská multikulti dobroserská politická korektnost u nás vážné soupeře. Škoda že tomu tak není. *7*
  • Zemane,Zemane,tvé kroky a rozhodnutí už snad nemá smysl komentovat.Zamysli se jestli je to v tvém případě ještě vůbec možné.Tvá mentalita je pro mně záhadou ale zdravý nepropitý rozum se projevuje zcela jinak.Možná se u tebe už projevuje i Korsakovův syndrom.Za posledních pár let si nejsem jist,jestli je vůbec u nás prezidentský úřad potřebný a nyní po tvém zvolení vím zcela jistě že je na dvě věci.Zadarmo drahých mnoho lidí a ty ze všech nejvíce,pitomců a opilců máme plné hospody takže na Hradě už je zbytečný.
  • Stavět taktiku na poukazování, že soupeř je ještě horší je slaboduché.
    Pokud chcete uspět, musíte umět svoje chyby ( ty má každý ) minimalizovat. A to Zeman evidentně neumí. *7*
  • Stoji za zmínku reklama Kauflandu na této stránce ,,Z lásky k česku,, německá pšitel.
    Daří se jim , o to jim šlo.
  • No, když on je soudruh prezident "člověk" ruských fašistických teroristů a okupantů. Pak se není čemu divit!
  • Mi mi klokta sendvič a uplně autobus.
  • Že novináře zajímá 5 mega Mlynáře, ale miliardy Bakaly a podvod s byty OKD jim jsou volné.
  • Víte co je naší tragedií?
    Že máme v politice blbce napříč politickým spektrem. *7*
    Většina z nich slouží politické korektnosti a mají podporu médií. Těch pár, co se umí politické korektnosti postavit jsou bohužel rovněž blbci a nemůžou hrát roli vážného soupeře.
    Například Okamura je jenom šikmooký brouk Pytlík, který neumí sofistikovaně a racionálně využívat fakta, duel s českým muslimem Raedem Shaikhem mě v tom jenom utvrdil.
    Zeman je obklopen kreaturami, které tam nemají co dělat. Rád používá neověřené fakta i citáty, které jsou skvělou nahrávkou na smeč soupeři a obratem jsou mu vrženy zpátky do ksichtu.
    Co tím chci říct?
    Pokud máte proti sobě soupeře, který je početně v převaze, musíte ho převyšovat svojí inteligencí, připraveností, minimalizací chyb. Pokud toto nemáte, nevyhrajete.
    Zemanovi se zatím bohužel více daří soupeřům nahrávat, než jim způsobovat škody. *7*
  • Mi komunystí se neodvoláváme protože mi si pomáháme!
  • Čekal někdo něco jiného?
  • Jak se říká " Vrána k vráně sedá". I když v našem případě jde spíše o Krkavce.
  • Naše společnost zapomíná a proto připomínám, že dnes by oslavil náš president Gustav Husák své 102 narozeniny.
  • Soudruh Mynář prostě může všechno protože Milošek ho podrží.

    Nemá bezpečnosnostní prověrku takže při jednání o této otázce bude z našich daní
    postávat za dveřma. V soukromé sféře se s váma nikdo nepáře - nesplníte podmínky
    práci nedostanete. Zeman přes všecny řečičky o profesionálech tuto zásadu pošlapal.

    Vždy je podezřelé pokud vrchnost získá majetku pod běžnou kupní cenou. Vzbuzuje to otázky
    jakou protislužbu Mynář druhé straně nabídl. Protože dnes vám nikdo za hubičku nikdo nic
    nedá aniž by za to něco na oplátku nechtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit