Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman žvaní o tom že státní korýtka mají dostávat odborníci a ne kamarádi
    - ale sám se tím vůbec neřídí.

    Přes odpor všech prosadil koryto pro Klausovou přestože nemá žádnou kavalifikaci
    na funkci diplomata. Fischer dostal za jeho předvolební podporu flek v hradní vládě.
    Přestože před volbama Zeman odsuzoval Fotovoltajku jako zlodějnu století - a díky
    komu prošla? No díky pánu jménem Fischer.

    Nyní hledá koryto pro socana Tvrdíka který selhal v každé funkci ve které byl.
    Nechutná protekce nám na hradě vládne.
    • Jojo *12* *12* *12* *12* *11*
    • Vláda Nečase a Klause byla národní katastrofou a pokud vím tak Zeman jim dopomohl k moci prostřednictvím Melčáka, Pohanky a Wolfa (neboli pomocí kryptoódeesesáků z KSČ).
  • Čekal někdo něco jiného?
  • Zemane,Zemane,tvé kroky a rozhodnutí už snad nemá smysl komentovat.Zamysli se jestli je to v tvém případě ještě vůbec možné.Tvá mentalita je pro mně záhadou ale zdravý nepropitý rozum se projevuje zcela jinak.Možná se u tebe už projevuje i Korsakovův syndrom.Za posledních pár let si nejsem jist,jestli je vůbec u nás prezidentský úřad potřebný a nyní po tvém zvolení vím zcela jistě že je na dvě věci.Zadarmo drahých mnoho lidí a ty ze všech nejvíce,pitomců a opilců máme plné hospody takže na Hradě už je zbytečný.
    • Zemanovi chybí sebereflexe,jeho kádrová kamarádčovská politika ho deklasuje viz Gross,Březina,kancléř,Grégr,Klausová,Fischer a další.Bohužel jsem nechtěl volit kavárnu,proto jsem ho volil a nestydím se za to,protože to bylo nejmenší zlo z těch co se tam cpalo.
  • Opilec, namyšlený egocentrický hulvát, sprosťák, podrazák a křivák. A jistě je Mynář pravá ruka Miloše Lukoiloviče Bechera. Tak co bychom čekali. Vrána vráně oči nevyklove. Co jste si zvolili to tam máte. K obrazu svému. Bé, bé, bé, ovečky.
    • Sprostější slova jste nenašel. Zajímalo by mě jak jste placený - od sprostého slova či od vět štvacích. Tak nevím jste bešící ovce, štěně nebo retardovaný. V posledním případě by jste za ten příspěk nemohl.
      • Ale ano, jsou i sprostější slova: např. že řízek chutnal jako "Bubble Bum" nebo "překlady" Pussy Riot...
        Někteří jedinci ochotní sloužit z trochu žvance a hlavně pocit osobní důležitosti komukoliv nedokáží pochopit, že někdo může vyjádřit vlastní názor aniž by za to musel být placený nebo dostávat jiné pašalíky.
        Na vysvětlenou: ovce nejsem, Zemana jsem nevolil. Zda jsem retardovaný, to musí posoudit jiní. Zatím mi nikdo kvalifikovaný nic takového nenaznačil.
    • první pět slov a hned vidím tvoji ikonu.
  • no co čekat od východních oligarchů, být to v Německu, tak už letí, jako kdyby měl hořící koudel u prd@le, ale bohužel, vládne tu modrá mafie bývalých komoušů a tak to tady tak vypadá.
  • No, když on je soudruh prezident "člověk" ruských fašistických teroristů a okupantů. Pak se není čemu divit!
  • Není to tak dávno, co jsem na narazil na blogy jedné čerstvě dospělé dívky. Skoro se mi chce věřit, že to nemůže být pravda a psát to musí někdo vyzrálý s velkým přehledem.
    Velice doporučuji přečíst blog o Zemanovi:
    http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/441526/Proc-neaplaudovat-prezidentovym-urazkam-kavarny.html
    Možná vám jako mně spadne brada v dobrém významu slova.
    To děvče ale píše i skvělé blogy ohledem islámu, přečtěte si alespoň poslední:
    http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/442985/Jak-jsme-si-privodili-vystrilene-redakce-ve-trech-krocich.html
    Ale pokud na to máte čas, doporučuji od ní číst všechno. *3*
    Řeknu jenom tolik:
    Kdyby pánové Zeman a Okamura disponovali inteligencí, rozhledem, informovaností a mírou objektivity i sebereflexe alespoň na úrovni této holčiny, měla by prdoláskovská multikulti dobroserská politická korektnost u nás vážné soupeře. Škoda že tomu tak není. *7*
    • Děkuji za odkazy na blogy. *4*
      Opravdu hluboké myšlenky. A pravda, bohužel.
  • Jak se říká " Vrána k vráně sedá". I když v našem případě jde spíše o Krkavce.
  • Mi komunystí se neodvoláváme protože mi si pomáháme!
    • Mi mi klokta sendvič a uplně autobus.
  • Soudruh Mynář prostě může všechno protože Milošek ho podrží.

    Nemá bezpečnosnostní prověrku takže při jednání o této otázce bude z našich daní
    postávat za dveřma. V soukromé sféře se s váma nikdo nepáře - nesplníte podmínky
    práci nedostanete. Zeman přes všecny řečičky o profesionálech tuto zásadu pošlapal.

    Vždy je podezřelé pokud vrchnost získá majetku pod běžnou kupní cenou. Vzbuzuje to otázky
    jakou protislužbu Mynář druhé straně nabídl. Protože dnes vám nikdo za hubičku nikdo nic
    nedá aniž by za to něco na oplátku nechtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit