Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opilec, namyšlený egocentrický hulvát, sprosťák, podrazák a křivák. A jistě je Mynář pravá ruka Miloše Lukoiloviče Bechera. Tak co bychom čekali. Vrána vráně oči nevyklove. Co jste si zvolili to tam máte. K obrazu svému. Bé, bé, bé, ovečky.
    • Sprostější slova jste nenašel. Zajímalo by mě jak jste placený - od sprostého slova či od vět štvacích. Tak nevím jste bešící ovce, štěně nebo retardovaný. V posledním případě by jste za ten příspěk nemohl.
      • Ale ano, jsou i sprostější slova: např. že řízek chutnal jako "Bubble Bum" nebo "překlady" Pussy Riot...
        Někteří jedinci ochotní sloužit z trochu žvance a hlavně pocit osobní důležitosti komukoliv nedokáží pochopit, že někdo může vyjádřit vlastní názor aniž by za to musel být placený nebo dostávat jiné pašalíky.
        Na vysvětlenou: ovce nejsem, Zemana jsem nevolil. Zda jsem retardovaný, to musí posoudit jiní. Zatím mi nikdo kvalifikovaný nic takového nenaznačil.
    • první pět slov a hned vidím tvoji ikonu.
  • Vaše pohoršováni nad chováním prezidenta je směšné. Každý z vás by svého kámoše nevyhodil.Tak to je a zlobte se jak chcete.
    • Dám příklad z podnikatelského prostředí:
      Pokud si na významné posty firmy dosadíte kámoše, je to to nejhorší co můžete udělat.
      Pokud si prezident dosadí a drží kámoše na postech které jsou navíc pod drobnohledem nepřátelsky naladěným médií, to už s prominutím hraničí s demencí. *3*
  • Není to tak dávno, co jsem na narazil na blogy jedné čerstvě dospělé dívky. Skoro se mi chce věřit, že to nemůže být pravda a psát to musí někdo vyzrálý s velkým přehledem.
    Velice doporučuji přečíst blog o Zemanovi:
    http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/441526/Proc-neaplaudovat-prezidentovym-urazkam-kavarny.html
    Možná vám jako mně spadne brada v dobrém významu slova.
    To děvče ale píše i skvělé blogy ohledem islámu, přečtěte si alespoň poslední:
    http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/442985/Jak-jsme-si-privodili-vystrilene-redakce-ve-trech-krocich.html
    Ale pokud na to máte čas, doporučuji od ní číst všechno. *3*
    Řeknu jenom tolik:
    Kdyby pánové Zeman a Okamura disponovali inteligencí, rozhledem, informovaností a mírou objektivity i sebereflexe alespoň na úrovni této holčiny, měla by prdoláskovská multikulti dobroserská politická korektnost u nás vážné soupeře. Škoda že tomu tak není. *7*
    • Děkuji za odkazy na blogy. *4*
      Opravdu hluboké myšlenky. A pravda, bohužel.
  • Zemane,Zemane,tvé kroky a rozhodnutí už snad nemá smysl komentovat.Zamysli se jestli je to v tvém případě ještě vůbec možné.Tvá mentalita je pro mně záhadou ale zdravý nepropitý rozum se projevuje zcela jinak.Možná se u tebe už projevuje i Korsakovův syndrom.Za posledních pár let si nejsem jist,jestli je vůbec u nás prezidentský úřad potřebný a nyní po tvém zvolení vím zcela jistě že je na dvě věci.Zadarmo drahých mnoho lidí a ty ze všech nejvíce,pitomců a opilců máme plné hospody takže na Hradě už je zbytečný.
    • Zemanovi chybí sebereflexe,jeho kádrová kamarádčovská politika ho deklasuje viz Gross,Březina,kancléř,Grégr,Klausová,Fischer a další.Bohužel jsem nechtěl volit kavárnu,proto jsem ho volil a nestydím se za to,protože to bylo nejmenší zlo z těch co se tam cpalo.
  • Stoji za zmínku reklama Kauflandu na této stránce ,,Z lásky k česku,, německá pšitel.
    Daří se jim , o to jim šlo.
    • člen ODS by měl mít sebereflexi vzhledem k jejich zlodějskému vládnutí. Tak jako Mlynáře i vás se to týká loupežníci.
  • No, když on je soudruh prezident "člověk" ruských fašistických teroristů a okupantů. Pak se není čemu divit!
  • Že novináře zajímá 5 mega Mlynáře, ale miliardy Bakaly a podvod s byty OKD jim jsou volné.
    • soudruzi z ODS, TOP09 a soudruh Zeman si nemají co vyčítat, jedno jsou.
      • Bohužel nemáte pravdu - na ty dva hradní gaunery nikdo nemá.
    • Stavět taktiku na poukazování, že soupeř je ještě horší je slaboduché.
      Pokud chcete uspět, musíte umět svoje chyby ( ty má každý ) minimalizovat. A to Zeman evidentně neumí. *7*
      • Nechci být silnoduchý. Dělat kauzu kde není? /penize prokazane/ a po čem by mohli novinaři jit, tak se to vystřihne z veřejno nesveprávní televize. To je novinařina po česku.
        • Kdyby tady šlo jenom o ten barák, tak to ani nečtu, natož abych se obtěžoval něco psát. *3*
          Mlynář je zkrátka člověk, který nemá na hradě co dělat. Jednak pro svojí minulost a jednak kvůli kauze s bezpečnostní prověrkou. Kdyby Zeman konal tak, jak sliboval ( a to on velice rád zdůrazňuje ), už by ho musel dávno vyrazit. Ty tanečky kolem baráku jsou už jenom třešnička na dortu.
          Znám osobně člověka, který tu prověrku podstoupil, dostal ji asi za tři měsíce po odevzdání všech dokumentů. Mlynářovým "argumentům" se jenom směje a když slyšel, že pan kancléř musel odevzdat 500 dokumentů, to už rovnou prohlásil za nebetyčnou hovadinu.
          PS:
          Mlynář pouze hraje o čas, protože ví že prověrku nedostane. Spoléhá na to, že se na to "zapomene".
  • Víte co je naší tragedií?
    Že máme v politice blbce napříč politickým spektrem. *7*
    Většina z nich slouží politické korektnosti a mají podporu médií. Těch pár, co se umí politické korektnosti postavit jsou bohužel rovněž blbci a nemůžou hrát roli vážného soupeře.
    Například Okamura je jenom šikmooký brouk Pytlík, který neumí sofistikovaně a racionálně využívat fakta, duel s českým muslimem Raedem Shaikhem mě v tom jenom utvrdil.
    Zeman je obklopen kreaturami, které tam nemají co dělat. Rád používá neověřené fakta i citáty, které jsou skvělou nahrávkou na smeč soupeři a obratem jsou mu vrženy zpátky do ksichtu.
    Co tím chci říct?
    Pokud máte proti sobě soupeře, který je početně v převaze, musíte ho převyšovat svojí inteligencí, připraveností, minimalizací chyb. Pokud toto nemáte, nevyhrajete.
    Zemanovi se zatím bohužel více daří soupeřům nahrávat, než jim způsobovat škody. *7*
  • Mi komunystí se neodvoláváme protože mi si pomáháme!
    • Mi mi klokta sendvič a uplně autobus.
  • Čekal někdo něco jiného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit