Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozvědka by měla vyšetřit kdo to vykecal tu cestu a nechat dotyčného veřejně nakopat do zadele.
  • Vrátil se živý? Toť pohroma pro tento národ!
    • Na takovej dobytek se i peklo musí pořádně připravit, to není obyčejnej hříšník, to je supergauner!
  • Moc hezka formulace, Note povedlo se ti povědět o čem jini maji strach myslet potichu
  • Zitra nebudeme se tam daleko lodě točí většina milionařu zásadně a to mi věřte nebo nevěřte.Zásadni rozdil začina lokomotiva končit na jaře. Hlavně JZD vyřešit mir a valku, konflikt supermarket.?
    • ostapkotab
      uz to nechlastej ! *12*
    • Je vidět Note že už ti to v té kebuli haraší totálně, běž už do ústavu!! *12* *12*
      • ty jsi ale H O V A D O,ukradnes nick,napises degenismus a jeste si odpovis...
        Co schizo?
        • Co to píšeš za nesmysly dobytku? *12* *12*
          • Jenom,ze si v tom fofru opomenul,ze nemam cs klavesnici.Tak si to hlidej,az zase budes neco psat pod mym nickem.
            Jeste tu jsou dva,take komunisticti C U R A C I z ODS a SPOZ kteri pisi pod mym nickem jako ty,ale uz si na to davaji pozor.
            Svetu mir!
            Z M R D E !!!
  • President je symbol země. Civilizovaný svět chápe, že jsme si nezvolili potomka slavného šlechtického rodu rozumově zaostalého nevzdělaného a neuznávaného v zahraničí, který by byl symbolem hlouposti tohoto národa neslavné historie Regni Bohemiae a ostatních Zemí Koruny České, jichž byl už král Karel, toho jména IV., blahé paměti, císařem jakožto císařův pekař Římský.
    Místo toho jsme si zvolili inteligentního a chytrého ing.Zemana. K obrazu svému. Takže tak na nás svět také pohlíží.A je to tak dobře!! *14* *14* *14* *14*
    • Svet na tento narod pohlizi(a nejen kvuli volbe tohoto estebaka)jako ma absolutni primitivy,kteri si nechali komunistama rozkrast zem.
      • Kdes byl ty primitivní blbe dva dny, cikán tečka musel psát kydy i za tebe, byl jsi na záchytce, nebo na pozorování na psychině? *12* *12*
        • Byl buď v cele předběžného zadržení a zajištění pro výtržnost, kam ho odvezli po předchozím pobytu na záchytce anebo se sexuálně ukájel před nezletilými chlapci u základní školy a po odchytu urostlými pány v bílých pláštích skončil v Dobřanském ústavu, odkud se mu bohužel opět povedlo zdrhnout. Víc možností existovat nebude.
          • aaaaa fasistickej otaznik se prihlasil.
            ja mel za to,ze te nekdo sejmul
            • Ahoj Notíku, osobně k tobě žádnou zášť nechovám, ale neodolal jsem pokušení si do tebe trochu píchnout, neměj mi to za zlé.
  • Žrouti peněz někde v prde.li,stateční vojáci ze země kde důchodci dostali přidáno asi 40 korun a lidi nemají práci.Fuj! *12*
  • Kdo je tento gauner ?? Je to bývalý STBák, který dříve udával lidi, zatím ještě nebyl potrestán, doufejme že ho jednou stihne spravedlnost!
    • Myslíš Becheroviče?

      Seznam konfidentů StB:
      Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
      Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
      Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
      Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
      http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
  • Koukam,ze nakej zlodej a komunistickej dobytek z SPOZ opet zneuziva meho nicku.
    Vazeni-jsem absolutni antikomunista,cimz padem nenavidim luzu z Prognostickeho Ustavu KGB/StB/KSC/CSAV.
    Ano-pro vas neznamejsi laureaty tohoto zlodejskeho Ustavu patri komunista Zeman,Pruzinsky se svoji choti Mistinovou.
    *12* *12* *12*
    • Zemana jsem nevolil, ve finále jsem vůbec nevolil, nebylo koho, ale ty jsi primitivní blb antikomunista, protože Zeman nikdy v Prognostickém ústavu do sametovky nebyl. Byl prognostikem na volné noze. Do Prognosťáku přišel až po hadráku , tedy v devadesátých letech.A v ústavech ČSAV byly i takové kapacity jako byl prof. Antonín Holý a další. Tak si v hlavě snaž udělat pořádek. Fanatismus nikam nevede : Kdyby občané se nechovali jako ovčané, tak se tito pánové z Jakešovy věštírny -Prognostického ústavu k moci nedostali a už vůbec by nebyli u moci celých 24 let.
      • C U R A K U,byl v tomto Ustavu po tzv.revoluci!Co jej tam ta hnusota naucila?Oposmlouva hovori za vse!
        Degene primitivni!
  • Jóóó´-to se to sbírají plusové body - za hradbou pancířů - pochlastám, zažvástám pár svých nesmyslých tupých zhovadilých "bonmotů" a hned mám o pár příznivců víc.
    No prostě tupé zhovd---ské NICzeman se nezepře. Ožralecký povaleč z 4.cenové zůstane ožraleckým tupcem i když si teď nechává říkat prezident. Nejhoří na tom je že se najdou i primitivečkové, kteří mu to "žerou".
  • No prostě škoda - před chvilkou oznamily sdělovací prostředky že se vrátil- a bohužel živ. Co se dá dělat, snad příště. Určitě existuje nějaká pozitivní síla, která nás toho ho...da zbaví.
    • ostapkotab
      bohuzel ziv
    • A hele, ty už jsi zase Jirka, tvá fantazie fakt nezná mezí. Je jen škoda, že svými schopnostmi zbytečně plýtváš pro špatnou věc.
      • Je to gauner Pišta Žiga tečka, bývalý STBák, myslí si že si tím u režimu šplhne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit