Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli si ta (!) na obrázku jménem kalous ušatý si myslí, že ho budu volit, tak to radši skočím na svého fialového netopýra.
  • Žena s extrémě velkým poprsim,které ukázala před lety na dovolené v plné nahotě se už dlouhá léta na žádné kandidátce neoběvila. *1* *1* *1*
    • Pane Matějko,NEOBJEVILA je správně,doplňte si vzdělání
    • Nauč se pravopis!! Objevit ne oběvit!! Pomocná škola??
      • Omlouvám se za chybu,ale když jsem to psal vzpoměl jsem si na to ohromné poprsí.Na to se nedá jen tak zapomenout. *1* *1* *1*
  • Třeba hodlá pan Kalousek rozšířit tyto prořídlé řady a státi se NESTRANÍKEM - anebo, že by chtěl být ŽENSKÁ !?
  • Pane Kantor na fotce je určitě převlečená Náglfoglunzeitliková, která kandiduje místu zloděje Kraďouska. Jinak to nemá ligiku a je to korupce.
  • Vážení voliči TOP09 prosím volte si svou stranu, ale moc prosím vykroužkujte Kalouska!!!
  • Volím p.Kalouska i moji známí
    • Taky jsem ho volil, jako biologickou náplň septiku. Tam udělá alespoň něco prospěšného.
    • Zřejmě se chcete učit okrádat stát. V tom je dobrý.
    • Už jsem viděl možná více přirození než ženský doktor. Ale ty musíš být "mira (inkognito) " super (!).
  • Přeci nebudu volit ženy jako je Bobina, přelétavou ženštinu, která neví komu by dala.
    Jinak všichni kandidáti pravicových stran jsou, pouze dle mne, jako ženské přirození. A to nebudu volit, to budu drbat a drbat. Víc si nezaslouží.
    • Copak přelétavá ženština Bobina by dala každému, kdo by chtěl. Ale ono těch zájemců ubývá. *1*
      • Chtelo by to nakyho s S-M orientaci,aby tu svazackou matraci mel tak tyden doma.I s tim jejim kundolizkem,jemuz rika manzel. *1* *1* *1*
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem!!
      • Cikáně jménem to Pišta (anonym) je to frajer, co musí opruzovat normální lidi. Jelikož je to snad i člověk, je mi ho trošku líto. Patřilo by mu více podpory od státu, ať radši jde po svých kořenech, a ať si vříská na ulicích Plzně.
  • Ptám se proč k tomuto článku je na titulním foto Kalousek? To si Kalousek s TOP09 platí Tiscali za to, že mu dělají reklamu? *15*
    • Proč to divení ? Chemikovi to tam moc sluší - vypadá až nechutně střízlivý !!! *3*
      • Asi je na fotce marod, jinak by nemoh být střízlivý, střízlivý vypadá nechutně.
    • Naprosto s tebou souhlasím. Nakradl a teď si za to platí Tisacli, aby se dostal k moci *12* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit