Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na ilustračním fotu je prcínek Kalousek z TOP09, ze sekty co by nejraději zavedla nevolnictví.
    • placení klikači mají směnu, je přeci před volbami, tak mají poplach na podporu sekty TOP09
  • Ještě že na ilustrační foto nedali Němcovou. To Mirka Kalousková je mnohem hezčí žena.
    • obě dvě to jsou s.izké ob.udy.
  • Tedy ono není divu, protože posloucháte-li naše "političky", počínaje Němcovou, přes různé ty Langšádlové, Kohoutové, Gajdůškové a spol., je jeden na rozpacích zda jejich pravidelnou stravou je seno, nebo si pochutnávají na pšence!
  • Ta osoba na titulní straně vypadá jak myxomatóza.
  • Ano, pan Kalousek je největší D.v.a v, ale toto je článek o ženách tak proč to foto *5* ???
    • Aby z toho byli pitomci totálně zmatení, což se v tvém případě dokonale podařilo.
  • To je ale hrozně šeredná ženská (na ilustr.fotografii), vůbec se nedivím že je nedávají na kandidátky...
    • Hele broučííínku, nemáššš dnes večer čáseček?
      • Pro tebe buzno určitě ne! Dám ti však dobrou radu: STRČ SI HO DO OCTA !
        • Čůr´ku.
    • Horší, než ta, co ji šukáš neexistuje, primitive!
      • Ááááá, podívejme, tak Prdící si dal nicku "eduard"! Je ti to ale "prd" platné, tebe pozná podle blbosti každý!
        • Ano, jsem to já, prokoukli jste mě. Musím občas změnit svůj nick. Ale jak je vidět, můj krásný styl je nenapodobitelný a jsem velmi brzy odhalen.
        • Je to on, máš pravdu tupej komunisto!
          • komunista seš ty tupý Éduárdé, komunisti jsou jenom ve sračkách jako je ODS a TOP09
  • Měli těch komunistických sviiní podřezat víc.
    • Podle všech zákonů byli v r a z i a můžeš to okecávat jak chceš.
    • to by podřízli i tebe a tvýho fotra, zapoměl si, že v té době ste rozorávali meze parchante.
    • Hmm, mrtvý komunista, dobrý komunista.
    • Škoda že nepodřízli tvého fotra, nemusels tu dneska provokovat.
  • Sledoval jsem včera debatu z Plzeňska na "24". Ta vyzáblá husa jako /rádoby/ moderátorka tam pořád glorifikovala Mašíny, vytahovala umělé téma, které nikoho nezajímá. Pěli chválu na Německo, které /prý/ dosud denacifikuje atd. Váleční zločinci tam byli po pár letech propuštěni z vězení, nacista se po 20 letech stal kancléřem ve velké koalici a nikomu to nevadilo atd. Vrahy,. kteří podřezávali bezejmenné policajty a účetní jen proto, aby se dostali za hranice, přirovnávali k hrdinům odboje, dokonce melou o jejich vyznamenání. Že ti "hrdinové" nezaútočili na Čepičku, Kopřivu, Gottwalda a pod.? Na to, že takový útok půlánovali se vzpomenuli až nějak dodatečně. Z chudáka účetního se honem udělá milicionář, to, že pak jeho rodinu vyhodili z bytu, to se už nehodí. Dobře reagoval jeho potomek na nabídku setkat se s Paumerem, že by mu tak nejvýš naplival do obličeje.
    • Jen bych rád doplnil, že vyjadřování Písařovicové, která veřejně před národem glorifikovala nejpodlejší a nejbrutálnější vrahy v dějinách našeho státu Mašíny a spol, hraničilo s propagací teroru a násilí.Však také většina diskutujících se k výkřikům zřejmě nadopované Písařovicové stavěla rezervovaně a pouze novodobý "kadet Biegler" ODS Pospíšil slintal slastí!Jsem zvědav ,co na to Rada ČT, když 80% národa hodnotí Mašíny jako bestiální Vrahy!
      • Můžu se přidat. Zlatokopka Písařovicová ani neumí pořádně číst. Je to výchova superneobjektivní České televize. Tato s prominutím televize je hlásnou troubou
        největších zloědějů a štváčů v tomto státě. Zrušit jim "zákonné příspěvky". To je tipicky české medium, štvou proti těm, kteří je platí. A intenzivněji to začalo s novou komisí pro sdělovací prostředky, předseda Už-de.
        Co se týtá Mašínů, jsou to vrazi a lidské bestie.
    • Sleduješ poze pořady pro psychopaty?
      • Dodo? Já myslel, že ten pták už vyhynul? Asi budeš symbol ODS.
      • Ne. Ale občas pořady pro voliče.
  • Nechápu, proč je u tohoto článku foto největšího křiváka české politiky?
    • Já to chápu. Tiscali si musí zasloužit část těch 200. milionů na volby proti levici.
    • Nemáš čím chápat.
      • ty chápeš fialovým čírem,, to je tvůj mozek
      • Promiň, že jsem se dotkl tvého idolu. Již tvůj nick naznačuje výši tvé inteligence. Tak si dej placku s Kárlem na kabátek a jdi volit agenta top009.
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu-,.
    • Tečka
      Tečka jak to, že sprostě nenadáváte na komunisti.To jsou věci, to jsou věci.
      A Klausík je sebestředný Adonisek.
    • Pišto, když chceš psát své Stbácké výblitky tak alespoň používej svůj nick a nekraď cizí. Ale ta podlost šířit svá rudá svinstva zákeřně ze skrytu je u vás komunistů normální. Ta vaše KSČ(m) není než banda teroristů. A pokud jde o Klause, to je snad horší psychopat a sv.ně než byl Gottwald!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit