Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach, další vánoční dárek.

    Děkuji.

  • Ale docela jo, akorat je pro me pohodlnejsi rict "ty Čechu" nez "ty zatracena bezpaterni kolaborantska hnusna kriploidni svin*e", kdyz ten kratsi nazev vystihuje totez

  • Pokud je u vás výkřik "vy Čechu" nadávkou, pak se, mimo jiné, ani v aplikaci nadávek příliš nevyznáte.

  • Mýlíš se, Sýkoro, nejsem demokrat. Jsem fašista. Vyznavač Duceho, Peróna, Franca a Pinocheta

  • To má pravdu, lidé se musí změnit. Musí začít něco dělat a ne vytírat jednu organizaci za druhou a plácat jaloviny o ekologii. Koukám že milionkáři berou co je k mání. To si asi v hnutí DUHA oddechli, že se ho zbavili.. 

  • mrazí mě z "demokratů" tvého typu (tykání je záměrné - dětem se nevyká). Tvůj včerejší příspěvek z 11.29 dokazuje, že dítětem (hloupým dítětem) stále jsi. A každým dalším příspěvkem to jen podtrhuješ

  • S udavači se nediskutuje milý Filie. Těmi každý slušný člověk, bez ohledu na národnost, prostě pohrdá. 

  • Tak tohle už z mozku být nemůže. 

  • Pokud jste nepochopil tak u mne neni "Čech" oznaceni narodnosti, ale spise nadavka

  • S potesenim, vy Čechu

  • Táhni xindle do hajzlu!!!!!

  • Ve zdejších diskusích jsem to již několikrát uvedl, tedy zopakuji specielně pro vás: nejsem Čech. V některých diskusních vláknech pak používám formulaci: já, zaplať Bůh, Čech nejsem.

    Doplňující otázka: jak jste z textu:

    " ...pevne doufam ze bude nejaka valka...  Předpokládáte, že byste v ní bojoval? Tvrdím, že něco takového je vyloučeno.

    ...Cesi zradi NATO... Co tím račte mínit? Že by Češi zradili NATO a válčili se Slováky stejně jako Turci s Řeky?

    Věta: Pak OSOBNE ukazu francouzskym, britskym nebo nemeckym parasutistum kde najdou Prazsky hrad a Strakovku, pripadne kde bydli Klaus Junior  Pitomio. je tak neskutečně hloupá, že rozumný doplňující dotaz položit nelze. Leda snad na počet vynechaných dávek medikamentů."

    dokázal odvodit národnost tazatele?

  • Diky  za rozbor, vy Čechu

  • V souvislosti s vaším komentářem:"...aby vas na Ryne nebo na francouzskych hranicich v lepsim pripade
    obraceli zpatky, a nebo v tom horsim aby pouzili vsech prostredku aby
    vam Cechum zabranili ve vstupu do zeme."
    jsou vaše otázky po mandátu poněkud komické.  

    Pokud píšete:"A taky to ze jsem videl co ty nejspis v bedne nebo na Tiscali neuvidis.", rád bych se vás jako insidera zeptal, zda tím míníte ty inženýry a lékaře, na které pracovní trh EU tak zoufale čeká - ty totiž nikdo v bedne nebo na Tiscali skutečně neviděl. A neviděli je ani západoevropští zaměstnavatelé.

    Zajímavost: Region Střední Moravy vykazuje v celé Evropské unie nejvyšší regionální
    zaměstnanost přistěhovalců, tedy občanů ze zemí mimo EU. V loňském roce
    tam podle čerstvých údajů Eurostatu mělo zaměstnaní každých takřka devět
    z deseti přistěhovalců, přesněji 88 procent. Žádný jiný region Evropské
    unie (členění regionů NUTS 2) nevykazuje tak vysokou míru zaměstnanosti
    imigrantů ze zemí mimo EU jako právě region Střední Moravy.

    Připomenout je samozřejmě nutno to, že tito imigranti přicházejí se "suchými hřbety", abych použil vžitý cizozemský termín.

  • Nezbývá, než blahopřát.

    Vám k získání cizího občanství a nám k tomu, že ztratíte české.

  • Jak tak čtu tuto diskusi, nevycházím u údivu - takový vánoční dárek jsem skurtečně nečekal, děkuji. Poslední váš příspěvek je pak příslovečnou třešničkou na dortu, i když nemůže zůstat bez doplňujících otázek. Cituji:

    "...pevne doufam ze bude nejaka valka..."  Předpokládáte, že byste v ní bojoval? Tvrdím, že něco takového je vyloučeno.

    "...Cesi zradi NATO..." Co tím račte mínit? Že by Češi zradili NATO a válčili se Slováky stejně jako Turci s Řeky?

    Věta:"Pak OSOBNE ukazu francouzskym, britskym nebo nemeckym parasutistum kde
    najdou Prazsky hrad a Strakovku, pripadne kde bydli Klaus Junior 
    Pitomio."
    je tak neskutečně hloupá, že rozumný doplňující dotaz položit nelze. Leda snad na počet vynechaných dávek medikamentů.

  • josef.chmela

    Ty jsi přeci jen takový jednoduchý (prostý duchem) kluk. Škoda času na tvé psané výtvory reagovat. Tak hluboko ani klesnout nechci.

  • A vite co? At si USA zhltnou co chteji. Je mi to buřt.. Muzeme si jen polepsit

  • mun.go

    K uprchlíkům: Nebylo by lepší jim pomáhat v jejich vlasti - například zlepšit podmínky pro život, tak, aby se v tam dalo normálně žít? Zcela určitě by vás odtud nikdo nevyháněl.

    To by ovšem nesměl světový četník vyvolávat po celém světě účelové válečné konflikty pro ovládnutí zdrojů a rozsévat bomby místo osiva.

    K tomuto názoru přišli dokonce i George Soros a Charles Koch, kteří pro podporu zodpovědného státu založili Quincy Institute for Responsible Statecraft

    V jejich "Principech" je zakotveno mimo jiné: 

    (3) ... The United States need not seek military supremacy in all places, at all costs, for all time.

    (4) ... The U.S. military exists to defend the people and territory of the United States, not to act as a global police force. The United States should reject preventive wars and military intervention to overthrow regimes that do not threaten the United States. Wars of these kinds not only are counterproductive; they are wrong in principle.

  • Ostatne- jaky mas pravo, Chmelo, mluvit za celej narod? Kdo ti k tomu dal mandat? A svoji matku nezapiram, ani k tomu nemam duvod. A pro svuj prospech? Co o me vis? Jaky prospech mam ze sve ucasti ve vyse zminenych akcich? Leda kamose na ktery se muzu spolehnout. A taky to ze jsem videl co ty nejspis v bedne nebo na Tiscali neuvidis. A o to vic budes sekat zobakem. To fakt neni privilegium. A vis co? Skubni si, ty "vlastence"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit