Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy blbc.i co jste udělali pro konec bolševika , než se hrabat s grafology ve zbytku co nechali bolševici vědomě dostupné !!!!!!!!!!!!!!
    • Pro konec bolševika jsem naštěstí nic neudělal, ale stejně mám velké výčitky svědomí. Bohužel jsem neudělal nic pro setrvání bolševika. Tzv. demokraty to chtělo hnát svinským krokem.
  • Nebyl to náhodou ideově dobrý kamarád Havla?
    • Koukám, že soudruha V. Havel straší i po smrti. A pak že není záhrobí.
      • nádherná úleva, když zdechnul v zapomnění
    • Vrána k vráně sedá, tak je to i se Židama.
  • Co na to Lolek?
    • No Lolek byl Havel, na Hrádečku a v polském pomezí si předávali zkušenosti a ještě se u toho filmovali. Když jsem to viděl v televizi, tu komedii, jak dizidenti potajnu jednají v lese na pařezu, kujou pikle, používají nejrůznější metody, aby se skryli zrakům proradné STB, a oni se na mýtínce fotí a filmují, sluní a chlastajíí a chvástají a pak tou jedinou cestou všichni auty a soudruh Havel svým nenápadným mercedesem domů jedou. No to vám byla legrace.
      • Přesně!Tak jsem to vypnul.Po večerníčku již bylo.
  • Stejnej šmejd jako Chrchla!!!








    HELL !!!
    • ten Chrchla-Becherovič je v seznamu veden jako MAN. Svazek sice nechal zničit, ale v Moskvě mají kopii. A proto musí Chrchla-Becherovič tancovat (motat se a blábolit) jak v Kremlu brnkají na balalajku.
      • Balalajka je uchu lahodící hudební nástroj, o to nejde, ale asi jste zaspal dobu. Chrchla zrzavý Veškrna je již dávno po smrti. Navíc nepil jen Becherovku, ale všechno, co teklo. Další chybná informace je, že Chrchla Veškrna poslouchal Kreml. On poslouchal otrocky a devótně nenažrané a chamtivé Židy z Bílého domu a z Wallstreetu.
      • Chrchla-Becherovič je v seznamu veden jako VEL.
        • A chrchla nebo taky zrzavej Veškrna jako ožungr.
      • Havel tam byl taky jako spolupracovník. Pak ho zavřeli aby práskal na spoluvězně.
      • se opakuješ blbče!
        • nelíbí, že. To chápu.
          • nechápeš teplouši

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit