Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze životní zkušenosti jsem navrhoval udělat silnou čáru na období 1918 -1989 a dále se v tom nepárat,protože nikdo již nevrátí životy lidem ani majetek za špatné rozhodnutí ,které bylo učiněno z nějakého důvodu,který mi neznáme,protože lidská paměť je krátká.Přesvědčují mě o tom události z roku 1968 a 1989,které jsem sám na vlastní oči zažil.Pamatuji si na otce,který mi řekl toto .Byl jsem v odboji ne za Masaryka nebo Beneše,ale za to ,aby tento stát byl na politické scéně svéprávný a dobře se tady žilo i dalším generacím.A dnes si uvědomuji kolik zbytečných životů bylo zničeno za atentát,protože ,kdo se mstí tak málo,kdy přemýšlí a hujeři, zrádci,kolaboranti se najdou všude a vždy a je jedno zda je to Petr nebo Pavel.Je to zkrátka vlastnost a životní zkušenost lidí,dlouhodobě tvarovaná.Važím si lidí,kteří se umějí z proher poučit ne na úkor druhého,ale pro sebe a společnost ,ve které žijí.To umí málokdo i hrdinové mají slabé dny.V kontextu doby je těchto 28 let života v tzv.demokracii plné paradoxů,kdy včera vše bylo červené a dnes bílé pouze pro lidí ,kteří toho v životě moc nedokázali.Napadá mě příměr Janoušek.To je ostuda našeho nekvalitního soudnictví a policie.Teprve včera jsem prvně slyšel,že není důvod,aby nenastoupil do vězení,protože mu je zajištěná péče i z vězení,což můžu potvrdit.A tomuto soudci tleskám.
  • Bolek a Lolek aneb Walesa a Chrchel
  • Zřejmě asi brzy za Walesou "padne klec", a on, nositel Nobelovy ceny, bývalý prezident Polska, bude oficiálně označen za kolaboranta s komunisty. Již samotná tato sága není nijak příjemná pro něj, ale po oficiálním prohlášení odborníků bude za vším již konečně tečka. No a Walesa bude muset "z hrušky dole". *5*
    • Mě by nevadilo, že kolaboroval s komunisty, ale stydět by se měl, že kolaboroval s demokraty.
  • Poláci si poradí jak naloží s křivákem.
    Dobré by bylo si zamést před vlastním prahem.
  • Walesa byl stejně nastrčený Kašpar komunistama jak chrchel.
  • Podobné články slouží pouze k odvedení pozornosti od vážných problémů současnosti - migrační krize, rozpad EU atd.
  • ------------------------------------
    Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 2. 11.1982. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27123. Krycí jméno: HART
    Příjmení (název): Pithart Jméno: Petr Datum narození: 2.1.1941.
    Svazek zničen 12. 11. 1989
    ------------------------------------
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1981. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27283. Krycí jméno: VEL
    Příjmení (název): Havel Jméno: Václav Datum narození: 5. října 1936.
    Svazek zničen 3. 12. 1989
  • Až jednou skočí na Havla, to bude divení..... *1*
    • Já se divit nebudu, já vím jaký to byl "charakter".
  • Lech Walesa je už mimo zónu veřejného zájmu. Podobné články zavánějí pokusy o oživování již hnijících mrtvol . . .
    • ... to ty nikdy nezahniješ, šašku, kde nic není, tam nemá co zahnít :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit