Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by většinově zvolil český blb Zemana prezidentem,tak by měl jistotu,že zvolil stejného lumpa,jako byli ti dva před ním.
    • Všichni jsou blbové,lumpové jen rudoch Klas je ten,co o všem ví,všude byl a na Kubu se ještě chystá,viď soudruhu. *1*
      • Ty blbečku,já jsem se za komunistů musel,za jejich kritiku prošlápnout až k soudu.Ty budeš jeden z těch lumpů,kteří sice v KSČ nebyli ale komunistům dělali vše,co jim na očích viděli.Za uvedené byli odměńováni menšími korýtky.Takže se jim,za komunistů ,špatně nežilo.Po údajné revoluci,protože nebyli v KSČ ,tak se hnali hned ke korytům a začali tuto zemi zbídačovat.Uvedené dělají dodnes.Proto vše svádějí na komunisty,aby mohli krást dál.Tento nekomunistický dobytek,je třeba protahnout katovskou mučírnou přednostně.Protože těch nekomunistických zlodějů je nejvíc.Z každého,kdo na tyto zlodějské lumpy nadává,hned dělají komunistu.
  • Jo, budoucnost. Zemana prezidentem a komunisty v parlamentu *2*
    • Lidi zapomínají hodně rychle a přitom si myslí, že se budou mít lépe....
      • Ty lidem nerorumíš, tak drž zobák.
        • A Vy když tady čtete některé příspěvky, tak máte dojem, že lidem rozumíte?
          • ... ten Petr fakt nestojí ani za odplivnutí, zamořuje to tady
          • Těmto lidem až na výjimky (jako třeba Vám) není třeba rozumět, čtu si raději něco jiného :)
    • Co si stádo zvolilo, to má a co si zvolí, to bude mít. Za blbost se platí.
      • Na tobě se podepsala vrchovatě.
  • V žádném případě Zemana jako prezidenta !!! Je ze stejného zločineckého a spikleneckého prognosťáku jako zlodej Klaus !!!
    Jen ať si sedí na prdeli kde je !! Uslintaného dědka v žádném případě !!!
    • A PROč NE ? NENí TO DOSTATEčNý TREST PRO NáROD ? ale musel by slíbit, že nebude krást pera a naučí se Masarykovou poučku : NELHáT A NEKRáST ! Tak a jsme bez prezidenta a možná i bez národu ..
    • Připadá mi to jako v Rusku, kde se střídali Putin s Medvěděvem až to má Putin na věčné časy a nikdy jinak. Zeman je hospodský žvanil a ochlasta. A zákeřný křivák. S Klausem připravoval privatizaci v Prognostickém ústavu ÚVKSČ. Po chcípnutí komunismu vytvořili z převlečených bolševiků jakoby "opozici" a když se to hodilo, tak sepsali "opoziční smlouvu".
      President by měl být nadstranický a především morální autorita.
      Ale v českém stádu se najde dost slabomyslných, kteří tomu vožungrovi dají hlas.
      • Tobě skoro nikdo.
    • Máš pravdu.V žádném případě takového dědka za prezideta.Je to tak jak píšeš.Nevím,ale jak to naplnit a tomu zabránit. *16*
  • nic proti nikomu,ALE PROČ SE MUSÍME STÁLE JEN DÍVAT NA TY GERONTY.VŽDYT Z NĚHO PESIMISMUS ZROVNA VYZAŘUJE.Zemane sed na Vysočině a glosuj,to ti jde.Tvoje hvězda už pohasla.
    • Taky budeš geront,tak nevím,proč si myslíš,že mládí je zásluha. Jinak Zeman je figurka spíš pro úsměv,než jako reprezentant státu,s tím se souhlasit dá.
    • Tak se dívejte do zrcadla a až budete ve věku "GERONTA", jděte se zastřelit do rybníka, aby se na Vás nemusel nikdo dívat.
      Nejsem ani příznivcem p. Zemana, ani nepatřím mezi starší generaci, ale zaráží mne ta neúcta a invektivy, kterými se to na diskuzních fórech jen hemží. Je to snad potřeba ventilovat stres v anonymitě davu? Promiňte, ale zkusila jsem odpovědět Vaším kalibrem.
    • Jó ,pan Zeman ten všechno ví všecho zná jako to neomylný nadutý čuně Klausů ,
      fuj ,fuj - je mi zvás na blití vy dva idioti kam jste tuto zemi a její ekonomiku
      dovedli --- a pak se schází Klaus a Zeman v Praze na Ruské Ambasádě !!!
      howada kreténský -- ale protože druhý život se nekoná vy dva idioti a vaše týmy ,PROTO
      na VÁS s-ru i na ty VAŠE debilky a VAŠE nepovedený haranty !!!!!'!'!!!!
      fuj fuj fuj !!!!!!
      • Se ti hodně ulevilo, že soudruhu?
  • Dnes nemá člověk koho volit!Ať se podívá do jaké koli strany mimo komunistů
    ta všechno to jsou lehkoživkové. *10*
  • no?miloši jestli do toho půjdeš, budeš to mít sakra těžký.
    na praní špinavého prádla jseš zvyklej ,což tvoje výhoda.
    a karel vod becherů to bude asi to první,co ti voperů vo rypec.no ni,si cip a máš moj hlas moravy.
  • Každopádne, Miloš Zeman není charakterní člověk. Kdo sleduje politiku po celých 15 let zpět dnes a denně, musí zjistit, že je to člověk, kterému jde především o jeho samotného a až potom o ty druhé. Jeho zhrzenost nad tím, že nebyl zvolen prezidentem je tak silná, že se neštítí škodit své straně. Sám odešel z politiky a dušoval se, že už bude jen objímat stromy na Vysočině. On ale bohužel na té Vysočině zatrpkl tak silně, že začal škodit ČSSD jak před volbami 2006, tak 2010. To není správný typ na prezidenta. A na předsedu jejich strany už vůbec ne. Sobotka má pravdu. Nebude-li zvolen prezidentem, jeho strana skončí. A právem. Nemá žádné osobnosti, pouze přeběhlíky, kteří mu naletěli. Přitom on je natolik sebestředný a egoistický, že i na ty přeběhlíky hledí z vysoka a kašle na jejich ambice dostat se na volitelná místa jejich kandidátky. Pan Zeman zklamal. Je nevolitelný. Alespoň pro mně je nevolitelný. Nevážím si takového člověka. *9*
    • paní Zdeno -ok -slušné ,jasné -co dodat - už je pro srandu protože mu ujel vlak
    • Souhlasím
    • Vsichni jsou ale stejni bezcharacterni zmetkove,to je ten prujer.with s je to zakazane slovo.
  • Vykořisťování člověka člověkem už přestalo, teď je to naopak.Teď je tady nová morálka. Spočívá hlavně v tom, že nesmí nikdo krást šnekům budky a kadit dětem do báboviček.
    • Melete nesmysly. Kolik jste toho vypil než jste podal tento výkon. *4*
  • Funkce prezidenta má smysl pouze v USA a v Evropě,tak trochu ve Francii.U nas je funkce prezidenta,tak na dvě věci.Na pokládání

    věnců a na nic.
    • ... asi jako ty, tupče
      • ja jsem ale daleko tupejsi!
  • Všichni lumpové co byli u komunistů jsou v ODS a ČSSD i jejich satelitních přitakávačů a největší lotr je Kalousek který fungoval za komunistické éry v národní frontě !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit