Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravdu máš, učme se:
    http://bushcraft.cz/tipy-a-triky/vyroba-provazku-navod/
  • Podle popisů je většina zbraní kategorie C.

    Zbrojní průkazy na ochranu zdraví, života a majetku jsou Ečka.
  • havloidi a lumpenkavárníci se bojí lidí,ale nebojte se,zbraně jim nemusíte brát,oni vás nepostřílí,lid vás pověsí
  • To jsou zase kecy nějakého pacifistického, předposr@ného sluníčkáře-dobrosera. Stejného, jako dnes vládnou v Bruselu. Možná by nám všem měli vytrhat zuby, mohli bychom je přece pokousat. A zakázat kuchyňské nože, ty lze přece v nouzi užít také jako zbraň... *16*
  • Podle mě jsou bouchačky na nic. Od té doby, co chodím do hospody se dvěma odjištěnými granáty, se cítím úplně bezpečně jako nikdy předtím.
  • no konečně vím odkud bere simon ty svoje příspěvky ... pokud ten pamflet nepsal sám ... inu ne vždy je všeobecné vzdělání k dobru lidstva
  • No, teroristé nezřídka používají ke své činosti i osobní automobily. Co ty na to Brusele, omezíme či zakážeme jejich používání? Za sebe mohu říci, že víc než teroristů se obávám nebetyčné hlouposti bruselských politiků. Pokud jim projde i tato zhovadilost, tak se černý trh se zbraněmi tak nafoukne, že nebude problém, koupit si na něm cokoli.
  • Autor článku mne pobavil svojí logikou. Počet ilegálních zbraní prý nezvýší bruselský zákaz (změna) ale držitelé dosud legálních zbraní.
  • Vypořádal se s námi tak nějak ve stylu hatefree - plný nenávisti.
  • Koukám Simone, že už jsi za zenitem, každej na tě, ty teplej blbče sere..há..há
  • to ze mas IQ bublajici bahno prosim prezentuj na jine vlaknu
  • Téměř každý z nás má k dispozici zbraň, kterou dokáže zabít i několik lidí současně, kdyby chtěl.A je v tom nějaký problém? V kolika případech je ta zbraň použita účelově na zabíjení?
  • Tak jsi to autore zase těm Čechům nandal. Dnes můžeš spokojeně usínat. To si za rámeček nedají....Hodně spokojen?
  • Zeman pozval světové monarchy na oslavu Karla. Účast potvrdil prý jen severokorejský despota Kim a ruský car putin, který přijede s denními vlky.No není to urážka naší země? Proč by Alžběta nemohla popít becherovky s milošem a naprat se jako miloš ovaru? Pak by si mohli jít společně zavrávorat nad klenoty. A nad Hradem by plápolal Union Jack a červené trencle, no nebylo by to sqělé?
  • mně děsí jen lidská blbost a té v bruselu nejni onic méně než v hlavách teroristů oběma ta blbost z hlav přetéká
  • Spojené státy jsou někde jinde, co se týče držení zbraní a to jak v počtu držitelů tak i možnosti získat zbraň...ostatně v některých U.S státech jsou zbraně k prodeji v supermarketech, sportovních potřebách a nemají tak přísné zákony...Stát mě ochrání kdykoliv a kdekoliv ??? Raději budu mít možnost se primitivně bránit sám, než být primitivně někde podřezán...Mít strach z toho, že soused vlastní zbraň ? Mám stejný strach, že soused si pořídí propan.láhev a tu dá na hořák nebo že pustí plyn...To, že někdo vlastní víc zbraní automaticky znamená že je nebezpečnější oproti držiteli jedné zbraně ??...Nevím, ale každý legální držitel zbraně je proškolen, zapsán u policie, složil zkoušky a má potvrzení od doktora atd...taky ví, že použití zbraně je krajní řešení, často stačí jen zbraň "ukázat", je možno použít gumové střelivo...atd...atd...atd...
  • Větší zhovadilost jsem dlouho nečetl. Teroristé mají bezpočet jiných způsobů jak zabít desítky lidí. Nechají vykolejit vlak. Otráví nějaký zdroj vody nebo potraviny. Najedou náklaďákem do davu lidí. Použijí elektřinu, výbušniny, atd. To pak zruší jízdu vlakem, zakážou auta, vysoké napětí. Až pak jednou jebne nějakému policistovi a otočí zbraň proti lidem, tak zruší policii? Myslím, že máme zákony na držení a nošení zbraní dost dobré a léty osvědčené, nevidím důvod na nich cokoli měnit. Myslím, že i policie je raději, pokud lidé své zbraně registrují, stříli na střelnicích a k tomu určených místech, místo toho aby tady byl nekontrolovatelný divoký západ!
  • kdyz tu problematiku neovladas nereaguj
  • a to ti slo z prd.le tohle moudro
  • Určitě, zase plky z nosu.Klidně ať se zpřísní podmínky pro vydání zbraně(psychotesty apod.), ale zákaz je totální zhovadilost.Jestli mě armáda ochrání jako pomahači a chrániči, tak radši neponechám nic náhodě.Zabavené zbraně by zcela jistě skončily v pařátech nějakého pana podnikatele, ten by je šikovně přeprodal a ejhle by nám s nimi přicestovali migranti zpět, celý kruh by se uzavřel.V USA je to povolené ústavou,Švýcarsko má domobranu a nás tu budou omezovat?
    Navíc spousta lidí se zbrojákama střílí lépe než policie, stačí když si půjdete zastřílet na střelnici a uvidíte jak se věci mají.Též není pravda, že se zbraní můžete bez jakéhokoliv omezení promenádovat mezi lidmi, i toto má své pravidla.Pro rejpaly- zbrojní pas nemám !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit