Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident je nad věcí, on moc dobře ví, že jeden, dva přiblblý havloidi ho nemůžou ohrozit. Pan prezident také moc dobře ví, že za ním stojí drtivá většina národa!
  • My máme presidenta? Kde? Na hradě je vrchní Ovčák hlídající ovčinec. A pak se tam klátí a hulí jakási ožralá kreatura, která do světa vykřikuje sprosťárny, pokud se zrovna neplazí před Rusem nebo Číňanem.
    • Hmm ty jsi ňákej nahnědlej, to jsi přijímal náměty na ty tvoje slinty v kterési americké zadní části? Ostatně KAŽDÝ tvůj příspěvek plive na Čechy v duchu Bruselu.
  • Tak to zkusit v Americe ,to by bylo po nich sotva by zvedli tlapky.
  • Tak i tak vrhací šmejd zaplatí.
    • Mě ale připadá závěr "soudu" jako pochvala.
  • A také má pan prezident Zeman celosvětový kredit vynikajícího státníka, Chrchla má jen, od holubů, zesraný lavičky!
    • Zvolený prezident USA Donald Trump v neděli slíbil, že v příštím týdnu řekne, co ví o kyberútocích, oznámily noviny The Hill.

      https://cz.sputniknews.com/svet/201701024453726-Trump-slib-pristi-tyden-kyberutoky/
      • To že ty jsi ruský grázl a agent který na tiscali šíří ruskou propagandu a krade Simoně jméno
        a nick už víme ruský teplouši BTW.
    • A proč se od něj svět odvrací, jako by měl lepru? Trumpa zvolil Putin a jeho hackeři , tak proto mu Ovar hned leze do riti.
      • Tak nevím Putin je americký občan? Á Simonka to asi jako američanka ví nejlépe.
  • Pan prezident Miloš Zeman má úctu a obdiv celého národa, Chrchla Havel má jen krachující letiště!
    • Po tom ožralém Ovarovi se prý jmenují hayzly v Brně na nádraží, aspoň něco po něm zůstane.
      • Dej svý dceři na pusu, at přestane.
  • Nass ral mě fotr, neřek mi, že má matka je jeho sestra! Asi půjdu skočit do Něvy.
    • Ruský haajzle BTW! Pokud máš potřebu Simoně krást jméno a kydat tu na ni špínu
      tak jsi StBácký howado a musíš být zlikvidován.
  • Na hajzlech sv. Václava Havla je vajec dost!
  • Tak o pana prezidenta Havla se místní komáři a rusáci otírat můžou, ale když někdo napíše pravdu, že Zeman lže, jako když tiskne, tak jsou tu hned mínusy...??? Gde to sme,soudruzi? Republiku si pozvracet (klenoty) nedáme!
  • Vivat KSČ
    Vivat KSČM
    Vivat KSUSA






    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit