Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Země Česká zlodějům a dementům zaslíbená.......
    • Proto je tu tolik vypatlaných komunistů včetně tebe, blbečku?
  • mám pocit uspokojení a bezpečí když jsem viděl jak silné stroje chrání naši svobodu a demokracii. Připil jsem si s tamními polskými vojáky burčákem na zdraví a koupil si ve stánku maskáče s vlaječkou USA. Kéž by všichni byli tak uvědomělí.....
    • Škoda, že mi už není osm let, to by se mi to také líbilo...
      • Z toho si nic nedělej hrochu, mentálně jsi ještě mnohem mladší *1*
    • To ti teda závidím, já jezdím každoročně na květnové oslavy osvobození do Plzně. A mám stejný pocity.
  • Den, kdy jsme vstoupili do NATO, byl jedním z nejšťastnějších dnů v mym životě. Chápu, že pro rudochy nikoliv, Už se nikdy nedostanou k moci. Zaplať Pán Bůh!!!
    • také jsem ten den dostal orgasmus....
    • Jiříku, tak s tím naprosto souhlasím. Pokud bys byl tady, museli bychom si přiťuknout. *14*
      • Ok *1*
    • do dršky tečko. Vlastně HONZO.
      • Bůůůů... *12* *12* *12*
        • Konečně jsi se naučil zdravit, když ses vrátil domů do chléva.
  • A co na to soudruh fašista Putin?
    • No říkal dobrý, ale prej mu tam chyběly rudý práporky a interfašistonacionála. *1*
    • Job tvoju mať! Kak eto vozmožno? Čto tam iščet kokoje-to njato, eto russkaja zemlja, my jejo dobyli posle vojny i potom jej okazali bratskuju pomošč.
      • *1* *1* *1*
    • Ze tak pitome stvoreni je i mezi temi bizardnostmi,jimiz zeme oplyva vyjimkou i v intersolarnim meritku. *4* *4* *4* *7*
    • HO*NO ten tyhle prskavky zašlápne případně jak chrousta.
    • Že máš non stop menstruaci a zasí-áš diskuse, což se opravdu nevidí takový unikát . Běž si pro vložky s křidélky made in USSá. . .
      • Souhlas, Alina bez vložek je opravdu hnus na diskusích.
  • Tuto šaškárnu sleduje pouze duševní ubožák.
  • Lidem kteří navštívili Mošnov a obdivovali stroje na zabíjení, moc nedochází že jednou můžou zabít i je a jejich nejbližší.......To prostě nechápu.........Není co obdivovat..........
    Jo, a na Mošnově jsem byl na vojně *1*
  • Kašlat na cele Nato Rusko ma vse lepsi https://www.youtube.com/watch?v=W5Unk0MDTsE
    • Kdybys neposlouchal jen ty bolševický bláboly na schůzích, tak by ses mohl dočíst, že rusko dává ročně na zbrojení 90 mld. USD, zatímco USA 682 mld. USD. A to dlouhodobě. Takže tady neplkej ty svoje idiotiny. *12*
      • Z toho čísla je jasné proč dělají, kdyby polovino věnovali na svoje chudé otroky, bylo by i jinde ve světě líp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit