Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tam i můj soused. Dřív velký soudruh a dnes velký podnikatel. Dříve tleskal
    Varšavskému paktu při obraně státu před Imperialismem z NATO a nyní tleská
    druhé straně. *15* *15*

    Až podobné stroje začnou rozsévat zkázu a házet lidem na hlavu bomby tak je to
    nadšení z nové vraždící techniky přejde.
    • Lojzku a tím jsi chtěl říct, že tam bylo 7 km bejvalejch komoušů? Nebo co?
  • Škoda , že tam nebylo taky Rusko . Mám rád historickou vojenskou techniku.
    • Hermánku, tiskali ti dali do titulu ruská bojová letadla. To svědčí o kompetentnosti redakce Tiscali.
    • podívej se sem hermane z ss merckle a pak se přebal !!
      http://www.youtube.com/watch?v=2CYVw4dne-0
    • Myslel jsi asi Ukrajinu. Co sr týká polních lopatek, můžeme konkurovat ruské armádě, ve všem ostatní jsme pozadu.
      • Pravda, ruská armáda má nejlepší politruky na celém světě .
        • Jaký je rozdíl mezi politrukem a politologem?
          • Velký.
            • Obávám se, že žádný. Jsou to takoví moderní flanďáci. Přesvědčit ty ostatní, aby věřili. Důležitá součást této víry je poskytování obživy politrukovi, pardón, politologovi.
    • Vidíš. Viděl jsem to v TV. Ukazovali Německý tank Leopard II, který vlastní Polská armáda. Redaktor se ptal vojenského odborníka na to, zda je lepší naše T 72 - vyrobené v Ruské licenci v Martině. A on řekl, že BOHUŽEL, ten T 72 při společných cvičeních NATO vykazoval lepší výsledky a má oproti leopardu jen 3 členou posádku, protože nepotřebuje nabíječe - má automat. Zarazilo, mě tam to slůvko BOHUŽEL. Je to trapné od vojenského odborníka. A to ještě řekl, že se T 72 vyrovná s tanky Abrams z USA a to mají Rusové nový T 90. Možná bys na historickou techniku zíral, jako tele na nová vrata.
      • Zejména v Iraku se ta špičková sovětská technika skvěle osvědčila . Irak měl 4. nejsilnější armádu na světě a mnoho ruských poradců.
  • s tím slavným NATO posluhovačem SSA do pr*ele.
    • Tam už není místo, je tam CCCP. *1*
  • A co na to lže soudruh fašista Putin?
    • že prej seš inteligentní kluk s velkým šulinem
  • Radsi at prozkoumavaji vystuhy starych sachet a provadeji jejich zesileni a pristupy do nich zlepsuji. Pokud budou ti blazni z Bilderbergu se silenci z Ukrajiny pokracovat tak, jak dosud budou pro preziti vic nez potreba. *10* *10* *10*
  • Rudokožci tady zase blijou na žalost. *2*
    • Pardon, chtěl jsem napsat pijou na žalost. *2* No, možná potom i blijou. *1* *1* *1*
  • Jedinou kaňkou byla vlezlá návštěva toho Vondry.Co dělá bývalý největší všivák za ODS na takové akci.Pěkné bylo že pár lidí mu poslalo nezakrytě zdvižený prstík.A dobře věděl proč nevylezl z VIP zony.Hochu vsadim se že by ti přiletěla i jedna výchovná.Jasně že v tvém vlastním zájmu.
    • Jeedna výchovná je málo, ať vrátí co nakradl a pak mu naložit sedmiocasou. Když ho zvou média, tak proč by si nedělal z normálních lidí srandu. Jenom mi prosí někdo řekněte koho zastupuje. Snad ne tu rozpadající se ODS. Ale jak je u ČT a jiných médií nechají mluvit takové grázly.
  • tady evidentne chodi v houfech.Jinak neni mozne ze se tady najednou a na jednom miste naslo tolik proruskych vypatlancu lezoucich rusakovi do zadku.Kazdy clovek vi ze nekdejsiho naseho okupanta je treba mlatit po hlave a kopat az na hranice se Slovenskem.Totiz na stepi je rusakovi nejlepe.
  • Hitlerovsky uskupení NATO a jejich pucfleci předvádí pro menťáky vraždící stroje ! Názorná propagace násílí a fašismu západních hitlerčíků , psychodiktátorů a válečných zločinců !
    • Chápu, soudruhu, že bys raději viděl "bratrskou pomoc" východostepních nájezdníků. Ale čo bolo, to bolo. Nic se ti přece neděje, ale pokud se ti tady nelíbí, může požádat Putina o asyl jako ten vlastizrádce Snowden nebo pomatenec Depardieux. *2*
  • Mentálové s vymytými mozky se šli podívat do Mošnova, čím je v případě vystoupení ČR z NATA budou humanitárně bombardovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit