Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám pocit uspokojení a bezpečí když jsem viděl jak silné stroje chrání naši svobodu a demokracii. Připil jsem si s tamními polskými vojáky burčákem na zdraví a koupil si ve stánku maskáče s vlaječkou USA. Kéž by všichni byli tak uvědomělí.....
    • Škoda, že mi už není osm let, to by se mi to také líbilo...
      • Z toho si nic nedělej hrochu, mentálně jsi ještě mnohem mladší *1*
    • To ti teda závidím, já jezdím každoročně na květnové oslavy osvobození do Plzně. A mám stejný pocity.
  • Radsi at prozkoumavaji vystuhy starych sachet a provadeji jejich zesileni a pristupy do nich zlepsuji. Pokud budou ti blazni z Bilderbergu se silenci z Ukrajiny pokracovat tak, jak dosud budou pro preziti vic nez potreba. *10* *10* *10*
  • s tím slavným NATO posluhovačem SSA do pr*ele.
    • Tam už není místo, je tam CCCP. *1*
  • Mentálové s vymytými mozky se šli podívat do Mošnova, čím je v případě vystoupení ČR z NATA budou humanitárně bombardovat.
  • Je tam i můj soused. Dřív velký soudruh a dnes velký podnikatel. Dříve tleskal
    Varšavskému paktu při obraně státu před Imperialismem z NATO a nyní tleská
    druhé straně. *15* *15*

    Až podobné stroje začnou rozsévat zkázu a házet lidem na hlavu bomby tak je to
    nadšení z nové vraždící techniky přejde.
    • Lojzku a tím jsi chtěl říct, že tam bylo 7 km bejvalejch komoušů? Nebo co?
  • A co na to soudruh fašista Putin?
    • No říkal dobrý, ale prej mu tam chyběly rudý práporky a interfašistonacionála. *1*
    • Job tvoju mať! Kak eto vozmožno? Čto tam iščet kokoje-to njato, eto russkaja zemlja, my jejo dobyli posle vojny i potom jej okazali bratskuju pomošč.
      • *1* *1* *1*
    • Ze tak pitome stvoreni je i mezi temi bizardnostmi,jimiz zeme oplyva vyjimkou i v intersolarnim meritku. *4* *4* *4* *7*
    • HO*NO ten tyhle prskavky zašlápne případně jak chrousta.
    • Že máš non stop menstruaci a zasí-áš diskuse, což se opravdu nevidí takový unikát . Běž si pro vložky s křidélky made in USSá. . .
      • Souhlas, Alina bez vložek je opravdu hnus na diskusích.
  • Hitlerovsky uskupení NATO a jejich pucfleci předvádí pro menťáky vraždící stroje ! Názorná propagace násílí a fašismu západních hitlerčíků , psychodiktátorů a válečných zločinců !
    • Chápu, soudruhu, že bys raději viděl "bratrskou pomoc" východostepních nájezdníků. Ale čo bolo, to bolo. Nic se ti přece neděje, ale pokud se ti tady nelíbí, může požádat Putina o asyl jako ten vlastizrádce Snowden nebo pomatenec Depardieux. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit