Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No doufám, že až ústavní soud zruší celý zákon, anebo jeho některé části, že budou platit církvím Nečas a jeho vládní squadra, a ti co to tak vehementně podporují viz Benda a spol. z vlastních nahrabaných peněz, když to tak rychle uspěchali, aby do konce jejich vlády ještě něco káplo do vlastních kapes. A co Nečasi na důchody nemáš že ty zmrde!!!!
  • Jak je vidět církve již nezajímá duše, ale hlavní je stav konta a na věřící není čas musí počítat počet pařezů v lese po provedeném kácení Stárních lesů. Hnus - dnešním dnem jsem přestal být věřícím a to po padasáti letech. Lituji peněz, které jsem házel do kasiček v kostele.
    • No konečně,to ti to trvalo,žalude,vítej u satanistů (těch pravejch)! *14*
      Teď už ty kasičky můžeš pro změnu začít "vybírat" a nic tam nenechávej! *16*
    • Je třeba hlavně rozlišovat dvě věci a to víru v církev a víru v Boha. Já ke své víře církev absolutně nepotřebuji. Církev z historického hlediska vždy propagovala jen to, co se jí hodilo do krámu a víme moc dobře, co všechno byly církve ve "jménu Boha" napáchat za svinstva. Z jistého úhlu pohledu je zcela jedno, jestli je člověk fanatik církevní nebo stranický. Oboje jedno jest.
      • doplňuji - co všechno byly církve schopny ve "jménu Boha" napáchat
    • Takových bylo - věřících komunistů.
  • Chci věřit tomu,že všichni ti Dukové,Nečasové půjdou do pekel nebo je musí potkat někde o půlnoci rohatej,kdy těm flanďákům nepomůže ani svěcená voda! Natož těm Nečasům,kteří než do těch pekel půjdou,musí poznat hněv lidu!! To všechno se musí proti nim obrátit!! Ti se přece do nebe ani nemohou dostat,takoví parchanti musí pocítit všechna ta zla,která napáchali!!! Samozřejmě v čele s tím štábkriplem Kalouskem.Ten musí být prvý!!! Jako že někdo prvý musí být vždycky,že...
    • Nic se jim nestane mají za sebou celou sílu NATO, která v případě potřeby zakročí.
      • Ale houby, co je jim do našich vnitřní politiky ??? V každé zemi si přece svou vládu zvolí lidi. V Řecku, Itálii, Španělsku a Irsku se manifestuje fest a žádné jednotky NATO tam také do toho nezasahují...NATO nás nenutilo do restitucí a bude jim jedno, když je zase zrušíme, zajímá je, zda si plníme své závazky vůči nim a je to. Proč by sem lezli riskovat životy, když se tu nestřílí ???
    • Do Nebe půjdou rudořitníci - za trest!
      • Chachachachachááááá !!!
      • Že ty si ségra Pišty Žigy,ku.do tupá? A nelži hned automaticky,vaše senkrovny v tykvích mají obdobnou "výkonnost"! *12*
  • Nic proti církvi nemám, ale na co potřebuje majetky. Duka je vyžranej jako prase. Má se dobře. Však oni vezmou starým lidem na důchodech a budou splácet církvi.
  • Zeman je můj prezident!!
    • Prestan votravovat ty mamrde.
      Dej si jeho fotku nad postel u ukajej se u ni blbe.
      • Nic se neděje, za půldruhého roku to znova znárodníme !!!!!
      • Ty vole,to je nastražený na Pištu (jako dycky)! *7*
  • Pane Nečas, celé republice je známo že se rozvádíte. Přiznejte kolik máte slíbeno miliónů od církví za to že jste to popsal nyní (do září bylo času dost) . Jak víme z předešlých rozvodů premiérů jsou rozvody velmi drahé. Už mj. také víme proč pí. Nagyová dře na úřadu vlády jako kůň.
  • Premier Nečas podpisem smluv o církevních restitucích a prohlášením v Bavorském parlamentu se stal tí, čemu se ve středověku u nás říkalo "Zemský škůdce číslo 1" Například rytíř Zůl z Ostředka, který byl takto označen skončil tak, že jeho pomocníci byli pověšeni na popravišti a on sám visel na nejvyšší šibenici.
    • Tak co s tím teď budeš dělat?
  • Bez jakéhokoliv politizování platí to základní, že když se něco pomoci malé menšiny bere většině i přes její jasný nesouhlas a dává se to jiné menšině, tak platí to poslední...PŘIJDE DEN !!!...Pak už mnohým zlodějům a pokryteckým bezbožníkům i hladovcům nepomůže ani ten Bůh či jiný svatý ! Tohle jednou škaredě skončí a lidé se budou mstít a útočit tam, kde budou kradeny jejich peníze, které patří právě jim a díky tomu se budou mít hůř všichni skutečně potřební, záslužní i jejich potomci právě v dobách, kdy skutečně není na rozdávání a země smrdí korunou ..Peníze darované tzv.církvím jim boží ochranu užitek a štěstí nedají, naopak budou hořké, pálivé a prokleté v tom co to v budoucnu způsobí za problémy a zlou krev .
  • Protilidová vláda dělá všechno pro potopu po ni. Voliči si musí pamatovat a podle toho volit. Vše je ukázkou, jak se může demokracie zvrhnout v mordou totalitu.
  • Zeman je můj prezident.,,
    • Můj prasedent to není, Lže jako Klaus, blábolí jako Sobotka (z ČSSDKSČ) a chlastá jak Dán. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit