Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Včelka některé další:
    Jo ? Tak to jsou potomci uprchlých bělogvardějců a kdyby nežili dnes v bídě, tak by se jistě chtěli vrátit do Ruska, ale nemají na cestu .
    • Peppone.Dnes Ti ani červený prášek nezabere. Vem si na noc dvě dávky. A řekni ošetřovateli ať Tě pošle dneska dřív spát.
    • Tečka zase ukradla Pepponovi nick. TO je pořád jeden a ten samý blbec z Českého Brodu.
      • Tohle by Tečka nikdy nenapsal, že White Sharku Blbe Kozomrde.
        • To by nenapsal, protože to tečka opravdu nenapsal, já nejsem tečka.
  • Asi za tou kremelskou zdí začíná Putinovi něco smrdět,že dělá takové průzkumy. Napřed omezí mužikům internet a potom je prohlásí za nejšťastnější obyvatele planety. Je to zase o zemi kde zítra znamená již včera. Ještě si musí pozvat skupinu novinářů z celého světa ,aby o těch šťastných lidech napsali články ve svých periodikách. Úžasná země to Rusko. Byl jsem šťasten když jsem se od tam dostal.
    • No, jestli se vůbec nějaký průskum dělal.... a jestli ano, kdo ho platil... *1*
  • To jsme netušili ! Tak až tolik lidí má v Rusku příjmenní Šťastný, já doteď myslel že Ivanovič !
  • Hitlerovi stoupenci se také cítili v říši šťastni. Nacistické paničky dokonce při jeho projevech dostávaly orgasmus. Kdo ví, jestli rossijskije bárišni dostávají orgasmus při kázání rádoby cara Puťky? *2* *1*
    Ale co, na boršč a vodku mají a když je zima tak vodka zahřeje. A jsou rádi, že mohou bydlet v zemljance ne na ulici jako všude jinde ve světě, jak jim řeškl rádoby car Puťka. *2* *1* *2* *1*
  • Ano je to opak toho co je USA, tam zločinost jen kvete, kdo tam může být šťastný, jedině zase zločinec.
    • Mak proč tam uteklo tolik Rusů ??? Můžete mi to nějak vysvětlit ? *2*
      • ptáš se jako malé dítě nebo velký blb?
      • Utekli tam ruští mafiáni a sami Amíci říkají, že to co dělají nyní v USA je pěkné zvěrstvo . Takže ať si to užijí. Všichni. Šmejdi k šmejdům, mafie k mafii. A pak Khonové a Roubíčíkové.
      • utíkají jen židi nebo zločinci
  • Ale jinak jsem fasista a nacista tak jako moje mama s tatou
  • Jsem Tečka a skrývám se za nick Hero a vyzývám vás všechny, abyste opustili diskuzi a nechali tady místo jenom pro mně. Protože jsem vám všem pro srandu a sabotujete plnit moji úlohu placeného provokatéra.
    ,
  • Lepší celá Evropa spálená radioaktivitou než stepní nájezdníci z Chanátu. Bez války se ruská rozpínavost nezastaví. Na Rusáka ze stepí platí jenom klacek, to je řeč kterou rozumí.
    • Tak tohle jsem nebyl já. Na Rusa stačí konvenční zbraně *2* .
    • Blahoslavení chudý duchem.
      • chudí
  • Koňéšno oní s báťuškou putinom opjáť ščastlívy! I vsjo bůdět: garmóška, vódočka i rýba!
  • Moc jim to přeju. A přeju si, aby bylo šťastných 100% Rusů, snad se pak konečně všichni vrátí do svých širých stepí a přestanou se tu roztahovat!
    • trefa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit