Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Světu MÍR!!! Sláva ROSSÍI !!!
  • Koňéšno oní s báťuškou putinom opjáť ščastlívy! I vsjo bůdět: garmóška, vódočka i rýba!
  • Jsem Tečka a skrývám se za nick Hero a vyzývám vás všechny, abyste opustili diskuzi a nechali tady místo jenom pro mně. Protože jsem vám všem pro srandu a sabotujete plnit moji úlohu placeného provokatéra.
    ,
  • kozomrde dnes je svátek práce a ty musíš makat-vydávat se za kde-koho a menstruovat ty svoje bludy za pár kaček *15*
  • Mají být proč šťastní, na rozdíl od Amíků kteří stojí fronty na šufan polévky od Armády Spásy.
  • Válka bude tak sme šťastní to má přece logiku! Čest!
  • To jsme netušili ! Tak až tolik lidí má v Rusku příjmenní Šťastný, já doteď myslel že Ivanovič !
  • ptáš se jako malé dítě nebo velký blb?
  • doporučoval bych se podívat na dokument co byl zač,za *12* ten Rockeferel,který dělal vše,aby nemohl být veden první ropovod amerikou v potrubí ! američani to mají v krvi-zákeřní a všehoschopní pro svůj prospěch.
  • To by nenapsal, protože to tečka opravdu nenapsal, já nejsem tečka.
  • Utekli tam ruští mafiáni a sami Amíci říkají, že to co dělají nyní v USA je pěkné zvěrstvo . Takže ať si to užijí. Všichni. Šmejdi k šmejdům, mafie k mafii. A pak Khonové a Roubíčíkové.
  • KIMCID
    V Rusku žijí samí šťastní lidé, ukázal průzkum.A běda jestli ne!!
  • protože se nemusí přetvařovat a lhát jako my
  • V USA se doporučuje turistům chodit ve skupinkách kvůli přepadení! Je tam extremní zločinost, teď běží na TV ZOOM dokumenty o zločincích kteří v USA stříleli lidi jako lovnou zvěř, obětí byly desítky byly tam takových případů desítky, zrovna včera tam byl jeden dokument o dvou lovcích lidí, jeden dostal trest smrti a druhý nezletilý doživotí.
  • Rusy chápu,když mají ve vedení rozumného státníka Putina,tak mají důvod k radosti.To Češi,mají čtyřiadvacet roků ve vedení země lumpy,tak ti důvod k radosti nemají.
  • utíkají jen židi nebo zločinci
  • No není to tak úplně nepochopitelné.
    - Po roce 1971 přestal být dolar ručen protihodnotou ve zlatě, ale ze setrvačnosti zůstal jako hlavní rezervní měna. Postupně většina států přestala krýt svá platidla zlatem protože to bránilo růstu domácího dluhu. //VŠUDE ROSTOU DLUHY- protože současný světový kapitalizmus jede na dluh!! //.
    V současné době jsou USA jedním z nejzadluženějších států světa a dolar víceméně slouží jenom jako indikátor hodnoty //JAKO PAPÍREK NA KTERÝ SI DĚTI PÍŠÍ CENU HRAČEK//, než jako bohatství samo o sobě ! . Kouzlo je v tom, že to nesmí "rupnout". A od toho je to zbrojení, ta šíleně drahá armáda, ty války, které se musí vyhrávat!
  • Aby si Rusák pověsil na svou kadibudku ruskou vlajku, tak na to musí sehnat od úřadů velké množství kulatých razítek a musí zkorumpovat pěknou řadu státních úředníků. Taková je svoboda a demokracie v zemi diktátora Putina.
  • Tohle by Tečka nikdy nenapsal, že White Sharku Blbe Kozomrde.
  • Peppone.Dnes Ti ani červený prášek nezabere. Vem si na noc dvě dávky. A řekni ošetřovateli ať Tě pošle dneska dřív spát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit