Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppone! Zelené prášky Ti už nezabírají. Musíš si začít brát ty červené. Ne v poledne ,ale dvakrát denně. Ráno po přidělené snídani a potom večer jak Ti zřízenec vypne internet.
  • A já myslel,že nejšťastnější lidé žijí na Ostravsku pod zemí. Část Moravy byla osvobozena Rumunama,ale to Chachara nikdo v dějepisu neučil.
  • Co je na tom divnýho? Já jsem taky spokojenej, mám vše, co ke klidnému a spokojenému životu potřebuju. Zbytek je jen pozlátko.
  • Pepone, co ti brání se tam do toho "ráje" k těm tvým asiatským bratřím odstěhovat?
  • My ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy plné smradlavých a toxických ropných lagun nijak moc nevěříme výzkumům veřejného mínění když ho dělají pravičácí, protože ty nezajímá skutečný výsledek, ale to co je předem zaplacené. Na druhou stranu je ale pravdou, že taková příkoří jakými za poslední období (od 1914 roku do období vlády alkoholika Jelcina a rozpadu CCCP) prošel ruský lid si naši pravicoví štváči a dějinní ignoranti neumí ani představit. Koneckonců, já a nejenom já trváme na tom, že sice Plzeň osvobodil Patton ale na zbytku Čech, Moravě a Slovensku umírali pouze rudoarmějci - ať se to komu líbí nebo ne (je smutnou tragikomedii, že dnes mladí nezaměstnaní čeští vysokoškoláci utírají posrané řitě inkontinentním nacistickým penzistům a dokonce si to finančně pochvalují...). Takže po těch zhruba 100 letech křivd, hladu a válek, dokážu pochopit jak se dívají na svět mladí Rusové, když mají v čele člověka, který chladnokrevně uvažuje a buď jak buď černoušek Obama si vzteky střiká do textilu ale to je tak vše, co s tím může udělat...
  • Chtěl bych si žít taky jako si žijí rusové. Šťastný to lidé. Jelcin už chcípl a mělo by to potkat i toho potkana Gorbačova. Havla s Klausem tam také neměli. Sláva bratrskému národu ! Sláva Rusku !
  • Průzkum! největší oblbovačka. Majetní lidé i strany si je platí a samozřejmě za své peníze
    očekává dobré hodnocení.
    Podobně jaká náš domácí průzkum se nás snaží přesvědčit že důchodcům se daří dobře -
    jistě některým ano ale já znám hromadu těch co po 50 letech práce nemají na léky
    natož na lázně. Stát který nechává rozkrádat stát na ně kašle!
  • Hitlerovi stoupenci se také cítili v říši šťastni. Nacistické paničky dokonce při jeho projevech dostávaly orgasmus. Kdo ví, jestli rossijskije bárišni dostávají orgasmus při kázání rádoby cara Puťky? *2* *1*
    Ale co, na boršč a vodku mají a když je zima tak vodka zahřeje. A jsou rádi, že mohou bydlet v zemljance ne na ulici jako všude jinde ve světě, jak jim řeškl rádoby car Puťka. *2* *1* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit