Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano je to opak toho co je USA, tam zločinost jen kvete, kdo tam může být šťastný, jedině zase zločinec.
    • Mak proč tam uteklo tolik Rusů ??? Můžete mi to nějak vysvětlit ? *2*
      • ptáš se jako malé dítě nebo velký blb?
      • Utekli tam ruští mafiáni a sami Amíci říkají, že to co dělají nyní v USA je pěkné zvěrstvo . Takže ať si to užijí. Všichni. Šmejdi k šmejdům, mafie k mafii. A pak Khonové a Roubíčíkové.
      • utíkají jen židi nebo zločinci
  • Olalá, vidím že všechny diskuze na Tiskali ovládá ten cikán tečka a všechny je zaprasil, jediné východisko je tyto stránky opustit a přejít jinde než vás ten cikán zase najde,.
    • Znova opakuju: kvůli Blbovi Tečkovi neopouštějte diskuzi. Můžete ho buď ignorovat nebo si z něj dělat srandu, v žádném případě se nepokoušejte o seriózní argumentaci. Protože je to placený provokatér a primitiv. Většina diskutujících už na to přišla a Tečku má pro zábavu.
      ..
  • Moc jim to přeju. A přeju si, aby bylo šťastných 100% Rusů, snad se pak konečně všichni vrátí do svých širých stepí a přestanou se tu roztahovat!
    • trefa *3*
  • To Včelka některé další:
    Jo ? Tak to jsou potomci uprchlých bělogvardějců a kdyby nežili dnes v bídě, tak by se jistě chtěli vrátit do Ruska, ale nemají na cestu .
    • Peppone.Dnes Ti ani červený prášek nezabere. Vem si na noc dvě dávky. A řekni ošetřovateli ať Tě pošle dneska dřív spát.
    • Tečka zase ukradla Pepponovi nick. TO je pořád jeden a ten samý blbec z Českého Brodu.
      • Tohle by Tečka nikdy nenapsal, že White Sharku Blbe Kozomrde.
        • To by nenapsal, protože to tečka opravdu nenapsal, já nejsem tečka.
  • Lepší celá Evropa spálená radioaktivitou než stepní nájezdníci z Chanátu. Bez války se ruská rozpínavost nezastaví. Na Rusáka ze stepí platí jenom klacek, to je řeč kterou rozumí.
    • Tak tohle jsem nebyl já. Na Rusa stačí konvenční zbraně *2* .
    • Blahoslavení chudý duchem.
      • chudí
  • Tak žijí v zemi s minimální nezaměstanaností, minimálním státním dluhem a přebytkovým rozpočtem. S dostatkem surovin, dostatkem místa i přírodních zdrojů, disponující armádou, která je bez problémů schopna toto uhájit. Nemusí se bát islámu. Nemusí se bát o budoucnost.
    Můžete argumentovat, že nemají tak "vyspělou" demokracii, na venkově ještě nemají iPady, iPhone, 3d televize s velkou uhlopříčkou a podobné krámy. Což může být pro někoho důvodem k frustraci a neštěstí. *1*
  • zato čechům zůstali jen oči pro pláč do doby nez jim je vydloube vrana ci jiny exekutor na organy, penize nesmrdi, zato v CR vsechno
  • menší riziko deportace na Sibiř, dokance i mensi riziko nez byt zavrazden jako tomu je ve dne i v noci v Praze, kde ze vsech stran utoci zlodeji, vrazi ci potomci techto na odzbrojene lidi. Na ulicich namisto protiteroristickych brigad neni policvajta videt, pokud by takovy zbrane pouzuil tak by z basy nevylezl. Kdo pro toto hlasoval, jaka svine, ja ne
  • Ale jinak jsem fasista a nacista tak jako moje mama s tatou
  • Úplně nejpočetnější jsou Rusové od 18 do 24 (92 procent) a paradoxně lidé s vyšším vzděláním (83 procent). Me by zajimalo, zda mezi temi nejparadoxnejsimi jsou zapocitani i pablbove, absolventi plzenskych prav.
    • Velká část ruského vzdělání spočívá ve výuce šovinismu.
      • Nevšiml jsem si, že by na každé kadibudce visela ruská vlajka, ale v Americe - USA ano. A kdopak diktuje celému světu , protože jedině oni jsou ti nejlepší , jedině jejich "demokracie" je to co musíme všichni přijmout a kdo chce nastolit na celém světě Nový řád - ten jejich - Bilderberg a přitom za nimi jsou tuny mrtvých a hektolitre krve? Dej si mokrý hadr na hlavu tečko - sharku, to ti vzkazuje i Tlustý z ODS.
        • Aby si Rusák pověsil na svou kadibudku ruskou vlajku, tak na to musí sehnat od úřadů velké množství kulatých razítek a musí zkorumpovat pěknou řadu státních úředníků. Taková je svoboda a demokracie v zemi diktátora Putina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit