Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě tedy ovlivňují nejvíc. Jednoho čtu a ten druhý mně obden volá. A jejich rady vyznívají naprosto jasně - > vol Zemana ! :-)
  • Bohužel jen morálka nestačí,je třeba mít něco v hlavě a to asi nemá,jinak by se nehlásil tak jako dalších 10 přihlášených.
  • Prezident Zeman obhájí svojí funkci už v prvním kole a havloidi se postěhují.
  • "Jsem odhodlaný, rozhodný a výrazný..." HAHAHAHA! Ježek sobě kadeřav... šedivější myš a větší plašan už je z kandidátů jenom Fischer.
    • A co takhle že bys národu ukázal sebe, tvoje moudra a hlavně řešení pro celou zeměkouli.
      • ...nemusím, já opravdu nekandiduju na presidenta. Sorry jako. - mimochodem, jste si jist, že jste opravdu astronaut a ne třeba mimozemšťan???
        *1*
        • A co se týče narážky na Neila Armstronga. Tento člověk nikdy na měsíci nebyl. Ten, kdo tam opravdu přistál se už nevrátil. Čest jejich památce i těm, kteří tam ani nedoletěli.
          • Aha - a věže WTC samozřejmě odpálila CIA, aby měla záminku napadnout ušlechtilé a mirumilovné arabské státy... *1* *1* *1*
        • Můžeš mi tykat, byla to jen řečnická otázka, co bys řekl národu ty... Pokud by vážně pan Drahoš vyhrál, tak by to soudruzi od Karlových Varů až po Moskvu nepřežili. Takže mu to vůbec nezávidím.
          • Ano, bohužel je pan Drahoš (spolu s panem Hilšerem, který ale pravděpodobně nemá šanci) ze všech špatných, hrozných a nejstrašnějších možností ta nejméně špatná volba. Pravděpodobně se jedná o jediné dva kandidáty, kteří by ve skutečnosti neměli sedět ve vězení. Nicméně pořád bude špatný president. - Obávám se, že soudruzi od Karlových Varů po Valašské Klobůky bohužel přežijí všechno; teď už je pozdě - střílet a věšet se mělo v prosinci 1989, jako v Rumunsku; bohužel NEBYLI JSME JAKO ONI a doteď na to doplácíme.
  • To zas říká ten pravej...to je jako když Babiš říká všetci kradnů a sám podvádí a krade jak nejlíp umí...to jsme to fakt dopracovali.... :-(
    • No jo, ale lidé si ho zvolili.
  • Drahoš je želé a nemá konkrétní názory. Drahoš je trapárna. Kavárna nemohla vybrat horšiho kandadáta. On je tak špatný, že se možná dokonce ani nedostane do druhého kola. Podle mě bude druhé kolo Zeman vs Topolánek, protože Drahoš s Horáčkem se totálně znemožnují, poslední průzkum to naznačuje. Topolánek šanci má i když jsem si to neprve nemyslel. Většina Čechú je proti příjímaní uprchlíků a nejsou eurohujeři, takže jim Drahoš a Horáček nejsou sympatičtí.
    http://www.epshark.cz/prezident
  • Ne ve všem jistě s panem Zemanem souhlasím, ale jsem rád, že zvítězil. Nepovažuju ho za hrubce a vulgárního člověka, sem tam nějaké to jadrné slovo snad neuškodí, ale věc názoru. A hrát si na slušného člověka, který potom v posledním kole prezidentské debaty reaguje dle mého názoru dosti jízlivě vůči prezidentu Zemanovi a prohlašuje neprokazatelné obecnosti o Zemanově uplynulé vládě, to mi hodně vadilo. Osobně se mi líbilo, s jakým nadhledem si počínal v debatě M. Zeman, a i když měl a má své chyby, rozhodně hrál fér. A jediný výpad, který vůči tak slušnému panu Drahošovi udělal, bylo, že o něm řekl,aby přestal povykovat. Nemám rád vulgární lidi, ale M Zemana za takového nepovažuju. Jeho Ovčáček mi vadí. To, že je ale náš staronový prezdient člověk vzdělaný s rozhledem v politice, je nejspíš dosti pravdivé trvzení. Hodně zdaru a hlavně zdraví do dalších pěti let, pane prezidente. A ať nás nezklamete, ale potěšíte. *4* *3*
  • Nejlepší je ovšem Zeman a proto ho volím.
  • Je to naprosto jednoduchý. Kdo má pud sebezáchovy a navíc mu záleží na svých dětech, zejména dcerách, volí Zemana.
    • ... ano, jsi naprosto jednoduchý :)))
  • Já budu volyt pána Zemana
    • Já budu volyty Tyscaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit