Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak si může dovolit hovořit o morálce totálně nemorální člověk? To je úchylné stejně jako celá jeho propaganda řízená zcela někým jiným. Člověk bez názoru by byl skutečně presidentem, který by nám všichni záviděli.
    • Přesně tak, za Zemana řídí celou akci rusáci, tak jako v USA u Trumpa! Dost bylo konfidenta Kremlu! Je třeba vymést ten Augiášův chlívek - Ovčinec!
      • Tak to asi nevíte, co píšete. Zeman se zatím jenom snažil vykompenzovat špinovou hru USA, která spočívá a spočívala v tom, že své soupeře vyženou nebo se snaží vypudit ze své sféry vlivu a pak tam sami vtrhnou s celou parádou. Tak tomu bylo v obchodování vždy. Na počátku 90.let nám radili, že se zbraněmi obchodovat je nemorální. Havel na to kývnul, my trhy vyklidili a Amíci to doplnili svými firmami. V Irákuu jsme pomohli svými vojenskými jednotkami naplňovat geopolitické cíle USA (nešlo o pomoc tamním lidem!) s tím, že se tam potom mohou uplatnit naše firmy na budování infrastruktury. Amíci nám to nakonec zatrhli. Amíci vstoupili do našich firem, málem je potopili a pak nám zakazovali pokračovat v obchodech ve světě se zbožím, vyráběným v nově zrevidovaných firmách. A dnes oblbují Vás, abyste bez rozumu tady psal nesmysly. Navíc u nás jsou dnes v drtívé většině jenom německé a americké firmy, média jsou ovládána a neziskovky taky - společnostmi, které působí v USA nebo v západní Evropě. Zeman se nikdy nedal lacině koupit. Vždy hájil naše národní zájmy. To se někomu samozřejmě nelíbí. Jenže v tom to je - kdo plive na Zemana, pak se snaží často podpořit zájmy toho, kdo to s naší zemí nemyslí upřímně a jedná jenom ve svůj prospěch, což zase často v rozporu s našimi zájmy
  • Drahoše do koše.
    • ... tebe do kanálu :)))
    • A ožralého Zemana do škarpy!
      • Stačilo by poslat ho šupem zpátky na Vysočinu. Anebo do zakázaného slova p...
  • Drahoš se již dokonale znevěrohodnil.
    • ... ty to nepotřebuješ, vole :)))
  • pedofilní úchyylák , který obtěžoval dvanáctileté chlapce nám chce kázat o morálce....tohoto úchyyláka volí jen a pouze úchyláci a podporovatelé pedofílie.
    • Nemám rád cenzuru ale myslím si, že by měli zveřejnovat hulváty.
    • To je fakt, pedofilní úch,lák co sleduje videa z Alabamy. A k tomu ještě Ovčák. *15*
      • Konečně jsi přišel k rozumu. Kdo by to do toho Drahoše řekl?
      • Jestli má prasečí ksicht Chrchly, tak je to idioot z redakce, který si nechá říkat Sajmonek.
  • Snůška jalových blábolů. Proč mám takový pocit, že se můžou všechna naše zkorumpovaná
    média a novináři přetrhnout, aby mohli panu Drahošovi budovat naprosto úžasný PR. Člověk má pocit, že se zde najednou vyskytl druhý Ježíš.
    Je zajímavé, že Zemanovi vůbec, ale vůbec na ruku nejdou.
    • Možná to bude tím, že Zeman žádnou volební kampaň nedělá.
  • Ty Drahošú komu to vzkazuješ ? A hlavně co tím chtěl básník říci? Myšlenka hodna ropáka roku.
  • "Jsem odhodlaný, rozhodný a výrazný ve všem, co je důležité pro naši zemi, nic jiného v tuto chvíli není důležité, říká v rozhovoru pro Tiscali.cz prezidentský kandidát Jiří Drahoš.
    .
    Je fakt, že žádný nadpis už mě nerozesmál hodně dlouho tak jako tento. Panu Drahošovi by měl někdo připomenout staré dobré pořekadlo: "Mluviti stříbro, mlčeti zlato"

    A pak se mně někteří diví, že nejdu k volbám. Těm, co kandidují vola dělat nebud. Na to se najde dost jiných.
    • ...přesně tak to na mne působí taky. A nosí brejle s fenstrglasem, aby vypadal víc jako inťoš. Prosím - proti gustu žádný dišputát. Ale ten bambula to na sebe ještě vykecá!!! Takovýho presidenta aby pohledal... z dnešního pohledu si říkám: Úžasnej Havel!! Zlatej Klaus!!!
    • Zajímá mne Jirko, co bys mu napověděl ty ? Pliveš síru a ani si neuvědomuješ jak si sám škodíš.
  • Drahošu, přeci největším mravním silákem je M. Topolánek. Na něj nikdo nemá. Kdopak se nám za zády legitimní manželky pelešil ve sněmovně s cizíma rajdama, až jim uvinul nemanželského smrada? A najednou vše zapomenuto. Vyčištěný kandidát přichází s novými nápady nosnými myšlenkami a nablýskaným štítem. Vzpřímeně se dívá dopředu a už se vidí na Hradčanovi. Do schránek rozdává PFky. Mazaně na 4 roky dopředu! To je nám prognostik. Takže Mirek na Hrad!
    • No a co? Máte něco proti nemanželskému sexu??? Z Vás mluví leda závist...
      *1* *1* *1*
    • To Miloš Zeman vykopl svoji první manželku Blanku, aby si mohl vzít o 20 let mladší model.
      slizoun, šmírující v počítači dětičky
  • H.Hook
    Drahoše nikdy volit nebudu! Zloděj (krade Horáčkovi volební texty) a lhář (v otázce migrace).
    • A co ta hradní swině Ovar? Ten nelže?
  • Drahoš a morálka? To je snad (špatnej) vtip, ne?!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit