Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic víc slizkého než jeho ksicht jsem neviděl.
  • Sázení nemá význam, protože ty největší "ryby" vždy uplavou *1*
  • Rath byl proti těmhle "esům" opravdu břídil.
  • Taky mám rád sci-fi. *1* *1* *1*
  • Myslím si, že vše vyšumí do ztracena...
    Žádný trest ani Ň , jo zkrátka - nenamaloval tykadla...
  • vanhorne
    Muj tata rikal takovym dobrodincum "Dobrodinec chudych psu".
  • Bylo by možná dobré pro tuto zemi, kdyby se jednou v jedné
    cele spolu probouzeli středočeský a olomoucký hejtman a
    ministr vnitra (všichni bývalí) a po skromné snídani odjeli na
    povinnou pracovní směnu......:-)
  • Už dávno se měl usmívat z poza mříží. *16*
  • Proč se nepíše o tom, že olomoucký hejtman je vysoce postavený a vlivný sociální demokrat.
    Jinak fakt, že tuto kausu - znovu s velkou pompou a za účasti po zuby vyzbrojených a maskovaných mužů vyvolali Ištván a Šlachta je pro mne zárukou, že buď nebude nikdo obviněn nebo u soudu nebude dostatečně důkazů.
    Divím se, že nebyly použity policejní vrtulníky.Vždyť ten Langr mohl mít na zahradě také jeden a utéct na Bahamy.
  • Langr a šibal... jste sprosťáci, dle rozhovoru na E15 je to filantrop ...cituji: "Vedle toho mám řadu jiných aktivit, které mají spíš veřejně prospěšný, neřkuli filantropický charakter". Máme štěstí, že v naší zemi se pohybuje tolik filantropů jako p. Langr či p. Roman a jim podobní. Nu měl jsem za to, že filantrop je dobrodinec, ale je nová doba a spousta slov má jiný význam, takže dnes je filantrop odklaněč, darebák, podvodník... Co by tomu asi říkal filantrop p. J. Hlávka?
  • To má jako policie snímat otisky z lahví, které podle vás (a D.Ratha) vyměnila za peníze?

    Pane bože, proč dals dušu do barana.
  • Bude z toho mračna déšť? Nebude, vítr mraky rozežene a vysvitne opět sluníčko. To jenom na chudé musí být přísnost a proto Smetanu Langrová skřípla.
  • Nechal Íčko zavraždit Mrázka?
  • Jéžiši co řeší?Vždyťkoupil domy na pulce náměstí.To je nemůžou najít??
  • vanhorne
    "kdopak ho dnes má".Mrazek toho vedel asi vic a stal se nebezpecnym,proto se ho Ičko zbavil aby se k tomu dostal.
  • Hledejte na olomouckém nádraží v úschovně a na vedlejší koleji stojí pronajatý vagón s kontejnerem napěchovaným "poctivě" uspořenými librami. :>)
    Opravdu si myslíte, že by Íčko schovalo prašule do bedny ve sklepě?

    -Ivánku, můžu mluvit?-
    - Jo-
    -Zítra je u Tebe komando. Tak se nelekni. Melouny uskladni na chladném místě!-
  • Pokud se týká Rathovi vinné krabice, tak je několik otázek. Snímali z celé krabice otisky? Snímali je i lahví, které zainteresovaní poliši vyměnili za prachy? Asi né.
    Jsem zvědav, jak tychle tato Langergate vyšumí do ztracena. V této kotlině již nebude existovat spravedlnost. O to se postarají na bohatých závyslí poliši a různé mafiem hlavně stranické a justiční.
  • Pěkně se nasmíváš Ivánku. Neboj, dojde i na tebe. Kdo se sviní narodí, sviní i zůstane. To jsou ty porevoluční léta a etapa, kterou si musí tento stát projít. Pá, pá, ostřelovač tě už zaměřuje.
  • A to měl ještě mafiánský král Mrázek archiv. Léta dával dohromady kompromitující
    informace na naše mocné. Po jeho vraždě se ztratil. Respektive někdo ho vzal.

    kdopak ho dnes má a může vydírat naše zločince v oblecích?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit