Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic víc slizkého než jeho ksicht jsem neviděl.
  • Sázení nemá význam, protože ty největší "ryby" vždy uplavou *1*
  • Rath byl proti těmhle "esům" opravdu břídil.
  • Myslím si, že vše vyšumí do ztracena...
    Žádný trest ani Ň , jo zkrátka - nenamaloval tykadla...
  • Bylo by možná dobré pro tuto zemi, kdyby se jednou v jedné
    cele spolu probouzeli středočeský a olomoucký hejtman a
    ministr vnitra (všichni bývalí) a po skromné snídani odjeli na
    povinnou pracovní směnu......:-)
    • Taky mám rád sci-fi. *1* *1* *1*
  • Už dávno se měl usmívat z poza mříží. *16*
  • Proč se nepíše o tom, že olomoucký hejtman je vysoce postavený a vlivný sociální demokrat.
    Jinak fakt, že tuto kausu - znovu s velkou pompou a za účasti po zuby vyzbrojených a maskovaných mužů vyvolali Ištván a Šlachta je pro mne zárukou, že buď nebude nikdo obviněn nebo u soudu nebude dostatečně důkazů.
    Divím se, že nebyly použity policejní vrtulníky.Vždyť ten Langr mohl mít na zahradě také jeden a utéct na Bahamy.
  • Langr a šibal... jste sprosťáci, dle rozhovoru na E15 je to filantrop ...cituji: "Vedle toho mám řadu jiných aktivit, které mají spíš veřejně prospěšný, neřkuli filantropický charakter". Máme štěstí, že v naší zemi se pohybuje tolik filantropů jako p. Langr či p. Roman a jim podobní. Nu měl jsem za to, že filantrop je dobrodinec, ale je nová doba a spousta slov má jiný význam, takže dnes je filantrop odklaněč, darebák, podvodník... Co by tomu asi říkal filantrop p. J. Hlávka?
    • vanhorne
      Muj tata rikal takovym dobrodincum "Dobrodinec chudych psu".
  • Bude z toho mračna déšť? Nebude, vítr mraky rozežene a vysvitne opět sluníčko. To jenom na chudé musí být přísnost a proto Smetanu Langrová skřípla.
  • Nechal Íčko zavraždit Mrázka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit