Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je totiž "anglosaský přístup" k politice vůči ostatnímu světu! Římské stále platné:Rozděl a panuj!"Před převratem se nedělilo na bilé a na cigány.Musel makat každý jinak nedostali přídavky na děti a když zjistili,že nepracuje tak šel do basy a tam musel makat jinak dostal jen suchý chleba a vodu !!!No a školy? To je na možná na několik generací a to kdo ví jestli !!! Ale to už tady všichni vymřou a nebo potáhnou dál protože bílý je neuživý a na dávky holt nebude!
    Jinak jsem slyšel,že to jde k lepšímu.Vysokoškolsky vzdělaní cigáni mají mít sněm v Praze na jednání jim prý stačí telefoní budka na Václaváku !!!
  • Ti patláci američtí do všeho strkají své rypáky.
    • naprosto souhlasím
  • Kdo konkrétně vypracoval tu zprávu? Byl to snad kolektiv autorů? Byli zde na stáži? Vycucali si tu zprávu z prstu, nebo jim někdo pomáhal? Asi sestavili rešerši na podkladech vyhotovených panem Kocábem, paní Džamilou. Já bych doporučil, aby si "přátelé" vzali několik
    rodin "na zkoušku" a po několika měsících by se asi snažili o jejich urychlený odjezd. Vsadím boty. Proč se neinformovali u svých spojenců z Británie a Kanady? Věřím, že pár rodin či jednotlivců se mohlo uchytit dobře, výjimky potvrzují pravidlo.
    Miluji pokrytce!
  • Nic mi nevěřte, jsem na práškách.
    • Mluv za sebe komunistické ulhané *12*
      • Jako správný bolševik na vás hraju habaďůru. A ještě mi za to platí. Tak čest!
        • Mluv za sebe ty Putinovo *12*
  • Lidí, kteří zlikvidovali původní obyvatele země, nepohodlné dali di rezervací a nechtěným postavili plot nemají co kecat do svrchovanosti jakékoliv země. My máme historii. Amerika má jen ruce od krve.
  • Největší zločinci světa chtějí kritizovat Čechy.To je od lumpů USA drzost největší.
  • Putin zapomněl, že se RF skládá z 21 „Krymů“ / autonomních republik, které by jednoho dne mohly chtít uspořádání referenda o sebeurčení, nemluvě již o obyvatelích Kuril či Kaliningradu, které mohou po obsazení Krymu Putinem požadovat to samé – jak řekla komsomolka Matvijenková, i Skotsko mělo své referendum
    • Jak to souvisí s tímto článkem?
      • Nijak, ale to mi neva, jsem placen za kus.
        • Piš za sebe Rusáku placený Kremlem *12*
  • Tak na tomto článku se uspokojí všichni Putnoidi z tiscali (oba dva a jejich tisíc nicků). Jen do toho, soudruzi!
    • Vrchní amrdol Obama je v Kremlu na mezistátní návštěvě? Já četl, že si s Putinem jen telefonoval.
      Máš to v palici dočista vygumované amrdóle z Vošingtnu.

      Jinak podle sebe soudím tebe?*3*

      *15* *15* *15*
    • Ale ty hlavně hloupě nenálepkuj, taková obecná "moudra" si nechej na doma ! Nikdy jsem nebyl soudruhem, nejsem žádný putinoid ani rusofil. Takže poněkud mimo mísu, amrdole z Kremlu ... *3*
      • ale to víme, ty jsi prostě jen hlupák
        • No jistě, puso, když to říká takový vylízaný kus hovězího, jako jsi ty, tak to bude nepochybně Pravda ! Tedy manžel staré Pravdové ... *3*
    • Když vyloučíme tvou totální demenci,vyvstává otázka zda jsi placen od hodiny nebo v úkolu.. *1* *1*
      • ze soucitu *3*
  • zpravy-infowars.com
  • je třeba se pokusit Romy integrovat,zrušit gheta a rozptýlit je mezi obyvatelstvo,byl by klid *4*
    • To nejlepší co mohl do udělat pro cikány byli komunisté.Ti je učili pracovat a prací svoje rodiny živit.Lumpové kteří se po komunistech prolhali k moci sem taháním cizinců záměrně udělali z cikánů povaleče na podpoře a to proto aby se zvětšovala cikánská ruka natažená do státní pokladny a tak i cikáni pomohli Česku se dostat do státního bankrotu.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.
    • To není jenom tak to chce kvoty (nejde mi napsat dlouhé "o") pro každou rodinu, jaký počet si jich vezmou na "převýchovu", samo s sebou byt a strava zdarma. A mimochodem, to jsou cikáni odjakživa. Jestli je rozdíl mezi cikánem a romem, ještě nikdo nevysvětlil jaký.
    • zajímavá myšlenka
      • josef.servit.9
        To již tady bylo, ale z Rumunska přijeli stovky nových!Přidat je k imigrantům a rozdělit po Evropě. Makrela je určitě bere?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit