Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší zločinci světa chtějí kritizovat Čechy.To je od lumpů USA drzost největší.
  • Lidí, kteří zlikvidovali původní obyvatele země, nepohodlné dali di rezervací a nechtěným postavili plot nemají co kecat do svrchovanosti jakékoliv země. My máme historii. Amerika má jen ruce od krve.
  • Rusko jako za rudé totality chce zakázat svým lidem cizinu

    Návrat do neblahých komunistických časů připomínají návrhy, které by měly omezit cesty Rusů za vzděláním a sportem do zahraničí. Jenže tohle je cesta do pekel a Putinova říše těmito nesmysly dokazuje svoji slabost a ubohost.
    • a ty svého zavdélho piďu *1* *1*
  • země co má na hranici s mexikem zeď,černošská getha a indiánské rezervace nemá právo cokoliv o nás říkat
    • hele Pocahontas,je dobře že zmiňuješ indiány,to už to dlouho nebylo,aspiruješ na blbku dne *15* *15* *15*
  • V Soči byl zatčen novinář Nikolaj Jarst, reportér veřejnoprávní TV OTR, jenž rovněž informoval o zdejších vyvlastněných majitelích domů, kteří byli přestěhováni na sídliště bez vody, informoval o záplavách, které město Soči stále více sužují, a o případu místní dívky, která byla proti vůli své rodiny vyvezena do zahraničí svým nevlastním otcem se souhlasem místních, otcem podplacených úřadů .
  • je třeba se pokusit Romy integrovat,zrušit gheta a rozptýlit je mezi obyvatelstvo,byl by klid *4*
    • To nejlepší co mohl do udělat pro cikány byli komunisté.Ti je učili pracovat a prací svoje rodiny živit.Lumpové kteří se po komunistech prolhali k moci sem taháním cizinců záměrně udělali z cikánů povaleče na podpoře a to proto aby se zvětšovala cikánská ruka natažená do státní pokladny a tak i cikáni pomohli Česku se dostat do státního bankrotu.Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo je třeba co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.
    • To není jenom tak to chce kvoty (nejde mi napsat dlouhé "o") pro každou rodinu, jaký počet si jich vezmou na "převýchovu", samo s sebou byt a strava zdarma. A mimochodem, to jsou cikáni odjakživa. Jestli je rozdíl mezi cikánem a romem, ještě nikdo nevysvětlil jaký.
    • zajímavá myšlenka
      • josef.servit.9
        To již tady bylo, ale z Rumunska přijeli stovky nových!Přidat je k imigrantům a rozdělit po Evropě. Makrela je určitě bere?
  • Ti patláci američtí do všeho strkají své rypáky.
    • naprosto souhlasím
  • Putin zapomněl, že se RF skládá z 21 „Krymů“ / autonomních republik, které by jednoho dne mohly chtít uspořádání referenda o sebeurčení, nemluvě již o obyvatelích Kuril či Kaliningradu, které mohou po obsazení Krymu Putinem požadovat to samé – jak řekla komsomolka Matvijenková, i Skotsko mělo své referendum
    • Jak to souvisí s tímto článkem?
      • Nijak, ale to mi neva, jsem placen za kus.
        • Piš za sebe Rusáku placený Kremlem *12*
  • Nic mi nevěřte, jsem na práškách.
    • Mluv za sebe komunistické ulhané *12*
      • Jako správný bolševik na vás hraju habaďůru. A ještě mi za to platí. Tak čest!
        • Mluv za sebe ty Putinovo *12*
  • Putinovo škrcení médií se zdaleka neomezilo jen na Krym – 14.3.014 v moskevské dumě poslanci z levicové proputinovské strany Spravedlivé Rusko požadovali zákon na zatýkání šéfredaktorů a představitelů ruských médií, která by zveřejnila protiruskou kritiku …

    Nezávislá intelektuální ruská TV Doždˇ/Déštˇ, která vznikla v roce 011, byla Kremlem zlikvidována během potěmkinových OH v Soči.
    • Takových lží mám připraveno hafo, nějak si přivydělat k důchodu musím.
      • Je to pravda o zločincích z Kremlu ulhané Ruské *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit