Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byly tam i záběry,ze bombardovali pole s bramborama asi hrozilo,ze by si občané Syriie mohli dopřát oběd.
    Zřejmě si spíše potřebovali zachovat tvář,hodit ještě ramena jací jsou to bijci za svobodu a právo. Trochu pohonit,striknout a snad se zapomene na agresi do Libanonu,Jemenu atd.
    Nebo zatáhnout Rusko do války s Evropou.
    Však ono se Vám to vrátí a jsem v klidu když vím,že herci,akademici se Strupnickým půjdou za nás do první linie!!!
    Více klystýru a delší hymnu ať mrtví a sportovci si to užijí)))
  • Komu vadí v arabském světě zem kde můžou fungovat všechna náboženství,být otevřené kavárny a ženy mohou chodit nezahalené a studovat.Hrůza ten Assaduv režim.To Saudi jsou opravdu proti nim kultura sama *1* *1* *1* *1*
  • Jestli jeden Tomahawk stojí 1 000 000$, tak vyhodit 100 000 000$ na zbourání pár baráku je docela úsměvné. Obzvlášť, když žádná strana nehlásí únik otravných látek z místa útoku.
    • udělali. Trošku potrénovali, zvedli mandle všivákovi v Kremlu. To byla jen taková rozcvička. třeba na Moskvu.
      • Všivákem Putin určitě není. Všivákem je Trump, Toltenberg a třeba i Stropnický, nechce se mi psát, že Vy, ale ti, kteří Putina nenávidí jenom pro jeho úspěchy v zachování míru a ve snaze povznést Rusko mezi světové velmoci, což se prostě Amíkům nehodí. Putin nic zatím zlého neudělal. To, co se šíří přes média je jenom špinavá prolhaná hra hlavně USA při snaze ovládnout svět. A v tom jim Putin vadí. Určitě byste zmínil Ukrajinu. Tak mimochodem v době, kdy tam proběhla ta slavná revoluce na Majdanu, tak v tu dobu tam byli nasáčkovaní Amíci. Byla to připravená akce. Bylo násilím včetně vraždění, svržena legálně zvolená vláda. Porošenko byl vzteky bez sebe když se zmiňoval o rusky mluvících spoluobčanech. Veřejně jim sliboval teror. Tak se vzedmuly protesty na východě země a na Krymu, tedy v oblastech s převahou Rusů. Jako odveta Porošenka bylo vyslání fašistických skupin do Oděsy a do dalších měst a vyslání tanků na Krym. Poklidné protesty lidí byly násilně potlačeny - bylo zavražděno mnoho lidí. To jsou veřejně dostupná fakta včetně videozáznamů. Proto se lidé svobodně rozhodli, že když je Porošenko nechce, tak nebudou přece čekat na další násilí a přidají se k Rusku. To proběhlo na Krymu včetně mezinárodních pozorovatelů. Tedy Putin je přijal. To je ze strany Putina jediný přestupek proti Vašim sobeckým kecům. Ostatní je špinavá propaganda. NATO a USA stále kecají o nebezpečí z Ruska a přitom není nic vidět. Jediné, co je vidět, je neustálé rozlézání USA a NATO po světě. A to je teď v Sýrii. Západem uměle vzniklé Bílé přilby z bojovníků Islámského státu vyšlou falešnou nepodloženou a asi i lživou zprávu o použití chemických zbraní a Amíci na nic nečekají, ani na prozkoumání mezinárodní organizací a rychle začnou bombardovat Sýrii. Přitom už "hrozí", že se Sýrie osvobodí a bude žít svobodným mírovým životem. A to právě Amíkům vadí. Takže špinavá strana je právě Americká za podpory našich dávných zrádců (Mnichov) VB a Francie. Putin pomohl a stále pomáhá Sýrii v nastolení míru. Proč by nám mělo vadit, jak si žijí lidé v jiných zemích? Ať si tam žijí a my taky. Neustále je nám očkována mediální špinavá myšlenka, že je třeba svět změnit podle "nás", tedy podle přání USA. A mnoho pitomců, jako vy, na to skočíte
      • Ano jste debill a to je smutné.Válka v dnešní době?Asi je vám líto že se máte dobře.
  • Z níže uvedených příspěvků by mohla být docela zajímavá studie o tom, jaký slovník, argumentaci, zpúsob a úroveň vyjadřování používají zastánci útoku na Sýrii a naopak lidé, kteří s ním nesouhlasí. Mám pocit, že v jedné z těchto skupin je docela dost jednoduchých primitivů.
  • Nahlašujte Sajmonovo překlepy, on za každý dostane od Tischcali o jden stříbrný míň!
  • a můžeš začít sajmonovat *15*
  • zaprdenykalousku, všechny překlepy jsi nabonzoval, bodíky naklikané, zasloužíš si od soudruha Putina cukříček
    • To víš že jóóó
  • Nicotné Spojené státy poděkovaly obřímu Česku za vyjádření podpory po útoku, který provedly americké, britské a francouzské síly v Sýrii.
    Taky jste tak pyšní na ty naše dva blbce Žilku a Čobolbábiše, jako já?
  • Strupnicky slabý herecký výkon! Mluví a pak aby vyřkl tři slova si nasadí brýle po těch třech slovech si je zase sundá a mluví dál,to je opravdu herec tragéd a zoufalec.
    Jsem pro předčasné volby a ono vybarvení se hlavně Babiše spočítat tomuto hnutí ANO hlasem Ne Babiš a spol. Táhněte svinským krokem do (.)
    • Ovčák, jsi už trapný, veřejně provařená Zemanová kreatura
    • byl jsi tázán ruský pacholku, neumíš odpovědět když ti páníček poroučí ?
      • děkuji Boldriku
      • to není z tvý makovice Sajmone, anebo jó? Delírka? NE! Absťák!
    • Proč jsi na Babiše tak škaredý rozzuřený soudruhu ? vždyť si mu tu veřejně několik let s láskou olizoval gule, rval si se za něj jako lev, udával si kamarády na účtenkové loterii, sajmonoval si do roztrhání těla, co ta změna ?
      • Ty když jsi poznal,že máš od manželky sedmero paroží,že je to k kuvevská,tak jsi ji do (.) nekopnul?
        Já jsem na Babiše změnil názor a Nestydím se za to.Proto jej kopnem do (.) u předčasných voleb. Ať táhne je to stejná s...ě jako Kalousek a spol a já chtěl změnu!Doufám,ze jsi to s tím nákladem na tvé mozkovně pochopil,ps nechoď do lesa,kníže je na lovu.
        • dík za odpovědˇ

          http://www.spektrumzdravi.cz/nelecena-maniodepresivni-psychoza-muze-vyustit-az-v-sebevrazedne-sklony
          • Děkuji za tvoji anamnézu,uz vím jak s tebou komunikovat. Přeji brzké uzdravení.Papá Kovboji
          • Kdy a kde, že tu sebevraždu spácháš Sajmone? Přijdu se podívat blbečku, jak chcípneš, bude to jistě veliká legrace.
  • USA poděkovaly České republice za podporu po náletu v Sýrii- podporu projevili akorát pražská kavárna, demokratické zrůdy a havloidní kreatury, obyčejný lid České republiky útok odsoudil
    • Co si nás obyčejný lid bereš do své rusácké tlamy zrůdný bolševický šouste?
      Je nádherné zde číst jak putinovci kňučí a jejich zdejší komoušfilcky jim k tomu přizvukují.
    • i tyto informace a mnoho dalších na webu aeronet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit