Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trapné a směšné divadlo na pozadí války.
  • Juro,neurážej ,ten skutečný blb se vydává za mě.Jeho inteligence je houpacího koně .Já mám dopisovatelskou šifru a v pátek jsem dal ostrou odpověď,která byla vymazaná a vyzval jsem hujery USA,Anglie a Francie ať jdou do první linie.Mě osvobodila Rudá armáda,ne ta černošská co osvobozovala Sudety od Němců.
  • pochybuji, že by si američani zvolili agenta KGB velikosti zahradního trpaslíka, tam je trochu jiná kultura než ve stepním chalífátu
  • Háló zřízenci, okamžitě na osmičku, Sajmonovi mrdá, zavřete ho do klece!
  • ožralej Zeman by neporazil ani na půl zdechlou koalu
  • jsem rád, že i vy muslimové máte radost, je to dojemné *2*
  • Miloš Zeman plánuje podobnou akci. *3*
  • kdyby Rusko mělo vládu jako USA, tak už by jsi tenhle výpotek nenapsal
  • Letos má Voloďa jiné plány, oblečen jen v trenýrkách ufackuje medvěda grizzly.
  • v Sýrii statisíce lidí oslavují Ruské osvoboditele a demokratický svět místo toho, aby jim pomohli překonat utrpení po válce tak jich pořád napadají a demokraticky po havlovsku bombardují
  • Snad se alespoň letos Putinovi podaří dostat do bezpečí kachny, trochu by se mu na domácí scéně vylepšil obraz..
  • ale jedno se musí Putinovi nechat, v přímém přenosu umí krásně malovat mapy s plánem jak sestřeli americké rakety, maladěc
  • kdy už to ponižování pana Putina skončí ? je to nedůstojné, celá Evropa i USA by se měli stydět
  • nech si zdát štváči
  • chudák Vladimír Vladimírovič, až je mi ho i trochu líto, takhle dostat po hubě od zlých imperialistů, pudlíček jeden *9*
  • Všivákem Putin určitě není. Všivákem je Trump, Toltenberg a třeba i Stropnický, nechce se mi psát, že Vy, ale ti, kteří Putina nenávidí jenom pro jeho úspěchy v zachování míru a ve snaze povznést Rusko mezi světové velmoci, což se prostě Amíkům nehodí. Putin nic zatím zlého neudělal. To, co se šíří přes média je jenom špinavá prolhaná hra hlavně USA při snaze ovládnout svět. A v tom jim Putin vadí. Určitě byste zmínil Ukrajinu. Tak mimochodem v době, kdy tam proběhla ta slavná revoluce na Majdanu, tak v tu dobu tam byli nasáčkovaní Amíci. Byla to připravená akce. Bylo násilím včetně vraždění, svržena legálně zvolená vláda. Porošenko byl vzteky bez sebe když se zmiňoval o rusky mluvících spoluobčanech. Veřejně jim sliboval teror. Tak se vzedmuly protesty na východě země a na Krymu, tedy v oblastech s převahou Rusů. Jako odveta Porošenka bylo vyslání fašistických skupin do Oděsy a do dalších měst a vyslání tanků na Krym. Poklidné protesty lidí byly násilně potlačeny - bylo zavražděno mnoho lidí. To jsou veřejně dostupná fakta včetně videozáznamů. Proto se lidé svobodně rozhodli, že když je Porošenko nechce, tak nebudou přece čekat na další násilí a přidají se k Rusku. To proběhlo na Krymu včetně mezinárodních pozorovatelů. Tedy Putin je přijal. To je ze strany Putina jediný přestupek proti Vašim sobeckým kecům. Ostatní je špinavá propaganda. NATO a USA stále kecají o nebezpečí z Ruska a přitom není nic vidět. Jediné, co je vidět, je neustálé rozlézání USA a NATO po světě. A to je teď v Sýrii. Západem uměle vzniklé Bílé přilby z bojovníků Islámského státu vyšlou falešnou nepodloženou a asi i lživou zprávu o použití chemických zbraní a Amíci na nic nečekají, ani na prozkoumání mezinárodní organizací a rychle začnou bombardovat Sýrii. Přitom už "hrozí", že se Sýrie osvobodí a bude žít svobodným mírovým životem. A to právě Amíkům vadí. Takže špinavá strana je právě Americká za podpory našich dávných zrádců (Mnichov) VB a Francie. Putin pomohl a stále pomáhá Sýrii v nastolení míru. Proč by nám mělo vadit, jak si žijí lidé v jiných zemích? Ať si tam žijí a my taky. Neustále je nám očkována mediální špinavá myšlenka, že je třeba svět změnit podle "nás", tedy podle přání USA. A mnoho pitomců, jako vy, na to skočíte
  • Sajmonovu debilitu zkouší léčit novičokem, ale on je takovej imbecil, že je proti němu imunní!
    Takže zase nic!
  • Rusové měli staženou rrdel, aby Američani nevzali při jednom i je. Co dělá ta ožralá stepní verbež v Sýrii? Kremelský trpajzlík se akorát vzteká, dupe a vyhrožuje za zavřenými dveřmi, Má strach, aby se Trump nenaštval a nevzal i jeho soldaty šmahem.
  • Ano jste debill a to je smutné.Válka v dnešní době?Asi je vám líto že se máte dobře.
  • Rusové se v této krizi zachovali neobyčejně klidně a jsou jejími vítězi. Nicméně z toho jejich klidu jde nyní mnohem větší strach než z velkotlamého pokřikování šašků ze Západu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit