Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dík za odpovědˇ

    http://www.spektrumzdravi.cz/nelecena-maniodepresivni-psychoza-muze-vyustit-az-v-sebevrazedne-sklony
  • Ovčák, jsi už trapný, veřejně provařená Zemanová kreatura
  • Ty když jsi poznal,že máš od manželky sedmero paroží,že je to k kuvevská,tak jsi ji do (.) nekopnul?
    Já jsem na Babiše změnil názor a Nestydím se za to.Proto jej kopnem do (.) u předčasných voleb. Ať táhne je to stejná s...ě jako Kalousek a spol a já chtěl změnu!Doufám,ze jsi to s tím nákladem na tvé mozkovně pochopil,ps nechoď do lesa,kníže je na lovu.
  • děkuji Boldriku
  • to není z tvý makovice Sajmone, anebo jó? Delírka? NE! Absťák!
  • četl jsem v časopisu Rudá Vatra , vlevo dole
  • byl jsi tázán ruský pacholku, neumíš odpovědět když ti páníček poroučí ?
  • Máte důkaz? Pokud ano sem sním.Jinak lžete
  • Ty už máš dvakrát upgrade svého mozečku? Lobotomie nepomohla,slovní zásoba vyčerpána že?
  • Proč jsi na Babiše tak škaredý rozzuřený soudruhu ? vždyť si mu tu veřejně několik let s láskou olizoval gule, rval si se za něj jako lev, udával si kamarády na účtenkové loterii, sajmonoval si do roztrhání těla, co ta změna ?
  • Strupnicky slabý herecký výkon! Mluví a pak aby vyřkl tři slova si nasadí brýle po těch třech slovech si je zase sundá a mluví dál,to je opravdu herec tragéd a zoufalec.
    Jsem pro předčasné volby a ono vybarvení se hlavně Babiše spočítat tomuto hnutí ANO hlasem Ne Babiš a spol. Táhněte svinským krokem do (.)
  • i tyto informace a mnoho dalších na webu aeronet
  • USA poděkovaly České republice za podporu po náletu v Sýrii- podporu projevili akorát pražská kavárna, demokratické zrůdy a havloidní kreatury, obyčejný lid České republiky útok odsoudil
  • Budete to asi tím, že nám rusáci naházej chemické bomby po našich ženách a dětech jako v Sýrii.
  • ObcanHaveI
    Vždyť my víme, že je to ten tvůj web, co máš od září, politika, záhady, móda a tak!
  • Schvalovat vraždění a ničení domovů může pouze "DEBIL". Nevím, jak bychom se na toto tvářili, kdyby podobné teroristické a agresorské akce se týkaly České republiky.
  • On je Kreml v USA??? Zopakuj si zeměpis rusofilní pšouku.
  • i toto jsou příspěvky na ruském webu aeronet
  • A koho by měli pozvat místo člověka - tu hradní filcku, co neudrží myšlenku natož moč? Co lže jakmile jen nepatrně otevře tu svoji rusáckou uslintanou tlamu,.... ?? Toho už ovčák nemůže pustit bez dozoru ani na chodbu, jen k té barandovské komické servilní .... Soukupovi ho přiveze na kriplovské káře, aby se mu ten hňup mohl klanět ve své podlézavosti k prorusáckému žvástu.
  • Prostě na něj nic nezabírá, zřejmě ještě neexistují léky, chromým pitomcem zůstane napořád!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit