Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Turčín je stejný gauner jako Rus. Turčíni se dostali až do Vídně a Rusové až k Plzni. A jedni i druzí drancovali, znásilňovali a zotročovali. Jeden horší než druhý.

    Docela by bylo zajímavé vědět, jestli Erdogan je také takový zastuzený zakrslík jako Putilín.
    • největší gauner je pražské,kavárenské *12* .....Erdogan je kašpar a Rus je sice rozpínavý, ale raději okupace Slovany , než Turkem.A nauč se ty kavárenské *12* historii, je vidno z tvého výblitku, že jsi asi dějepis ve škole neměl...nebo jsi se dostal jen do páté třídy..jako většina pseudoumělců, kterým pak zrzavé,ožralé *12* rozdávalo diplomy a tituly...
    • já jsem myslel,že se k plzni dostal zbabělý američan
  • pochcaná novinářská žumpa z tichcali už neví jak má napsat titulek
  • Tak tohle má logiku v případě, že se Turecko nedostane do EU a odpoklonkuje se z NATO. Dráždění? Jen my jak debilové ohýbáme záda. Proč by si nemohli dělat,co chtějí. EU a NATO jsou jen ubohý diktát a totalita, který prospívá jen někomu Kvalitní ruské stroje u nás chtějí nahradit západoevropskými nebo usáckými- vrtulníky a spol....jednou jsem byl jako nezúčastněný civil přítomen příchodu nějakýho americkýho lampasáka na českou posádku. Ti naši ubožáci zbuzerovali strážnýho, ať mu otočí turniket, hned mu brali tašku (asi s pyžamem a kartáčkem na zuby) aby ho to neschvátilo... To samé ve filmu s Heřmánkem- Trampoty výstrojního náčelníka, jak tam lampasák z NATO (asi USák) přijde důležitej a namachrovanej do skladu na kontrolu...Je mi z toho na blití. Každý národ má mít vlastní hrdost, tak držím Turecku palce !!!!
  • "Cena Turecka" by mohla značně klesnout, kdyby EU řekla, "strčte si svůj TurkStream někam!, my od vás žádný plyn brát nebudeme!". Takže ruské investice by byly prakticky v háji, protože spotřeba samotného Turecka je jen maličký dílek koláče, který hodlá Moskva prodávat - do Evropy. EU má na své straně všechny páky, jak Turecko hospodářsky přiškrtit do úplného bezvědomí, jen nebýt jejích šéfů, ve skutečnosti jen pimprlat německé komsomolky.
    • Tebe koukám, přiškrtili hned při porodu...
  • Proradný turek se pokouší nakoupit technologii, která by nakonec skončila, jak jinak, na amerických základnách. Putin není až takový durak. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit