Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je sqělé sledovat jak je teplouš Semjon Gayínek vzteky v hajzlu!!!








    WOW !!!
    • bingo, jsi čtverák *3*
  • Tak šup, hňupe, vyskoč a zameč!
  • 14 dní jsem tu nebyl, ale koukám, že teplouš Semjon Gayínek je ještě větší soudruh teplouš než dříve, inu matkomrd buzerantovatej!!!








    WOW !!!
    • Ať sem přijdu kdykoli Čapisrál tu blábolí. *1*
      • přééééééésně
        celá Novorosija se za ně stydí







        PCHE !!!
        • Co to meleš, blbe. *15*
          • víme sajmon, bezmoc
  • ve dne multinick, v noci BLBEC pitomeček tu nonstop?
    • Ahoj pane BTWjurozzzzhrdinoPutinejj jak se máme ? na pracáku stále nic ? *9*
      • vždy spolehlivě naskočí na první nakopnutí. Fotr StB mu dal dobrou školu. Smrdět nonstop. *15*
  • pochodovali včera Václavákem. Bezmozci se sešli aby protestovali proti americkému prezidentovi nebo co. A zabalili to celé do několika nosných myšlenek. Ne nadarmo se říká že absolutně největší hlupáci se kumulují v Praze. A jsou schopni demonstrovat kdykoliv za cokoliv. Vsadím se že tady mezi nimi byla i ta odredovaná páchnoucí prasata z centra "Klinika".
    • Tak hlavně demonstrují jen o víkendech a to jim na to lidi serrou.A v týdnu musí vydělávat.
    • aby vám soudruhu BTW nepraskla cévka *15* tomu se říká svoboda projevu, u vás v rusku to je bohužel neznámý pojem, měl jsi si vzít mávátko, ruskou vlajku a jít jim oponovat, ale myslím si, že by jsi ryl hubou v asfaltu *15* zapšklý komunisto *15*
      • má USA vlaječku vepchánu v perdeli po poslední hvězdičku a tady mudruje o ruské. *15*
        • jsem zde na Tiscali přezdívaný " český Donald Trump"








          YEAH !!!
  • Ten s těma nesouhlasama, to je teplej vypatlanec soudruh Semjon Gayínek???








    .
    • je dobře, že jsi opět začal gájínkovat, to ti jde fenomenálně *15*
    • ano, tu
      • proč se ptáte, prostě jsem tu *13*








        WOW !!!
  • dearputin.com
  • asiciální degen tu?
    • Včera slíbil, že tu bude první a taky to teplouš splnil!!!








      YEAH !!!
      • sloužím vlasti

        vivat Novorosija





        WOW !!
    • jsem zde soudruhu Zemane, ruské tanky stále v nedohlednu, jaké jsou další rozkazy, mimochodem došel perník *13*
      • pěkně vyskočil a zamečel *15*
        • souhlas

          vivat Meresjev






          WOW !!
      • koukám že hladové zvíře neví jaký si má dnes dát nick *7*
        • přééééésně

          Gagarin by se za něj styděl *9*






          PCHE !!!
  • https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ucast-v-pochodu-za-prava-zen-se-zrejme-vyrovnala-trumpove-in/r~ce5b8230e00011e6b0e5002590604f2e/?_ga=1.249602691.460856770.1483716532 *8*
    • kdo je asi platí?
      • Židák Soros přes neziskovky.
        • mám stejné informace
      • platí je Kalousek, Shapiro a pražská kavárna *15*
      • 500 000 lidí někdo platí ? zajímavé *15* *15* *15* *15* to snad může napsat jen primitivní rusák *15*
        • Tuhle větu muže napsat jen primitivní čech.ale naštěstí se pod to nepodepsal
          500 000 lidí někdo platí ? zajímavé to snad může napsat jen primitivní rusák
    • Killary sluníčka *15*
  • Po tom, co za moudra vypouští Trumpeta. On sice ubere páry, až mu jeho rádcové vysvětlí, jak to ve skutečnosti vlastně chodí, ale i tak. Hoši unijní už asi tuší, že se budou muset vyrovnat s novou geopolitickou realitou, kde USA nemusí být bezvýhradným evropským spojencem. Nejen v oblasti bezpečnosti je to nepochybně pro Evropu velký bolehlav. Rusko začíná hrát čím dál významnější roli v oblasti bezpečnosti, Čína stále důrazněji v ekonomice. To bude čuryna, když se začnou dnešní unijní rejpalové vnucovat do přízně Moskvy a Pekingu.
    • Kdo se chystá lísat do přízně Moskvy ty sedmilháři ? Evropa rusáky ekonomicky demoluje pomocí sankcí za okupaci Krymu a v blízké době to nevypadá, že by se chtěla vnucovat do ruského chudobince *15*
      • HladovéZvíře.ru pokud si budou rozumět spojené státy s ruskou federací tak je to jedině dobře.
        kdo to tak nechce je válečný štváč a hlupák že nechce ve světě klid
        • Co mi podsouváte věci které jsem nenapsal pane krmelec, kdo tu píše, že si nepřeje klid mezi amíky a rusáky ? píšu tu o Evropě, naučte se číst vemeno *7*
          • evropa jakožto nejednotná věc není žádná mocnost.o světě rozhodují a vždy budou jen rusové,američani,číňani a britové.. *3*
            • nevím? ty tam chodíš?
            • psali na Sputniku *15*
      • víme buzíčku
        • kdo vy ? vychudlý bolševici bez budoucnosti ? parta ufňukaných komunistů kteří závidí pracovitým lidem jejich úspěch a životní úroveň ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit