Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://zpravy.idnes.cz/zpristupnene-archivy-cia-ceskoslovensko-prevrat-1948-f98-/zahranicni.aspx?c=A170119_154825_zahranicni_jw
  • Náboje, které se vysypaly z náklaďáku americké armády při dopravní nehodě, blokovaly silnici okolo města Svídnice v Dolnoslezském vojvodství, oznámilo polské centrum v Kaliningradu s odvoláním se na představitele tiskové služby policie města Zielona Góra.

    "Z předběžných zjištění vyplývá, že řidič dostal smyk, ztratil kontrolu nad vozidlem a vyjel mimo silnici. Z náklaďáku americké armády se vysypala tanková munice," oznámila představitelka policie.

    Uvádí se, že policie byla informována o nehodě v sobotu. Řidič náklaďáku nebyl zraněn, ale státní silnice číslo 27 byla zablokována
    • to jsou Trumpovy granáty tak nepruď hajzle

      USA, USA, USA
      • No vzhledem k tomu že armáda USA tam přijela začátkem týdne, kdy ještě Trump nebyl prezident tak jste se usvědčil ze lži *3*
        • já jsem novorosijec a Trumpův obdivovatel tak mě netoč ty podělanej hajzle
          • víme sajmon, novoblbec
    • granáty byly určené pro UA armádu
  • Odin, dva, tri, četyrje, pjať, vyšel Putilín poguljať.
    Vdrug ochotníik vyběgajet i prjamo Putilína streljajet.
    Pif, paf, oj, oj, oj, umirájet Putilínok moj.
    Otpravili Putilína domoj, no pokazalsja on eščo živoj.

    No tože on okončitsja v kromješnym adu, job jego mať.
  • Vyskoč a zameč, Čapisráál!

    *15*
    • íáíáíá bééééééé








      YEAH !!!!
      • dobrá práce, jsi prostě novorosijec *1*
  • Teplomrd Semjon Gayínek už neumí tapetovat???








    HIHIHI !!!
    • souhlas, ty jsi tady šéf

      USA, USA, USA
      • sajmonku, ty náš blboučkej votloukánku
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/427155-v-polsku-havaroval-kamion-americke-armady-vysypaly-se-z-nej-delostrelecke-granaty.html
    • ustříkl jsi si do trenek soudruhu BTW ? *15*
      • čórkaře nicků Sajmona? jo tak ten si střík, on je totiž postiženej krypl
        • ne ne, myslím tebe ty smradlavej ruskej průjme BTW *11*
          • hlasování tě každej pozná teplej prasáku Sajmone, jj, tak to je a teplým blbům jako ty se to stává pořád!
            • dík za mínusy nicko BTW, takhle je akorát poznat tvá bezmoc a totální nasranost, nikdo jiný tu totiž s hlasováním nefixluje ruskej výkale *15*
  • Ten protest ženských nějak nevysvětluje v čem pan Trump omezuje práva žen?
    Pokud je slovně urazil není to žádné omezování.Pokud mají celebrity čas blbnout v tom počasí na náměstí já jim to neberu, ale dá se zviditelnit i jinak.
    • mongoloidní rusáku BTW

      ty tu mel o ženských, že nemají co na práci, hlavně že ty tu smrdíš 24 hodin denně místo toho aby jsi živil rodinu
      ty komoušskej ksindle *11*
      • Já pracovat nemusím moje žena a dcery už mám zabezpečené.ale co ty nulo ty zítra ráno na šestou do práce?
        • Vzhledem k tomu, že tu smrdíš několik let v kuse je jisté, že ti ženu už zbezpečuje jinej párek, z toho ta tvá frustrace
          no jo paroháči *15*
          • pan Krabs krásné že to píšeš ty který vždy kontruješ .ale jo bavím se nickama jako ty co nic nedokážou a nedokázali.
            • Kdo orá pole mé šetří pluh můj.Ale to tobě ubožáčkovi s malým pinďourem říkat nemusím.
            • OK paroháči, dostal jsi mě *15*
          • *15* *15* *15*
        • tomu bych věřil herr Fritzl *15*
          • víra je pro slaboduché ale dělej si co chceš moulo
  • Otevřu noviny světa a od rána se bavím jak je svět z Trumpa vysrraný. A to ještě nezačal úřadovat. Věštění z křišťálové koule je tupcům jako Lukeš a podobně, asi novým pracovním zařazením.
    Jsem rád že liga za práva žen demonstruje jen si vybrali špatnou zem. V USA už práva mají, ale takový Katar,SA atd. Tam si o tom můžou nechat zdát.
    • přééésně, stejně jako v mocném rusku








      PCHE !!!
      • USA země kde v 50-60 letech neměli ještě černoši práva a u nás už studovali na vysokých školách.
        • jasně pane Dienstbiere, černoušci jsou moc hodní klučíci a holčičky, nastěhuj se ji domu ty sluníčkařský hajzle
          • černoši jsou i ženy *3*
            • BTW, jim se říká černošky, ruskej pošuku, to že jsi doma za ženu ty, zde nehraje roli *15*
        • a to je špatně ?

          miluji tyhle zastánce opičáků *11*
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/obchodni-valka-s-cinou-a-prekazky-pro-vyvozce-svet-byznysu-s-obavami-vyhlizi-prvni-trumpovy-kroky-12256

    co no vy na to sódruzi ?
    • Trump má Čínu rád, koukni na Sputnik, tam se dozvíš pravdu *3*
      • žádný dlužník nemá rád toho komu dluží
        • nesmíš to brát podle sebe soudruhu neplatiči
  • Už se k inauguraci amerického prezidenta přihlásil Islámský stát? *1*
    • Zatím jen ruští hackeři. *15*
      • nene ty se přihlásili k našim prezidentským volbám.protože ty se dají snadno hacknout díky tomu že se počítají ručně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit