Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0
    • Hrebeňáre v Ostrově se říká, že máš holý zadek a umíš jen očichávat kalhotky od Simonky. Tak tady ty strašlivý bijče nemachruj.
  • 0
  • tady místní prasič stránek není žádný bijec. Je to obyčejný šmudla a toulavý překladatel z němčiny ing. Rudolf Hrebeňár z Ostrova. Bydlí v obyčejném 1+1 na Lidické. Napsat se mu dá na adresu : rudolf.hrebenar@tiscali.cz . Hrebeňáre Hrebeňáre ty budeš kvalitní ing. A jak píšeš to tam vkládáš taky ty zhovadilosti co mastíš tady?
    • 0
    • 0
  • 0
    • ale jaké vínko prase. Ty máš ve sklínce nachcáno. Tak tady nelži, socko z Ostrova.
      • 0
  • pod nickem bijec pitomečků se skrývá celý kravín!
    • 0
  • 0
    • ale ale TY nejsi žádný bijec. Ty jsi vyhlášený šmudla ing. Rudolf Hrebeňár potulný překladatel z němčiny se slevou. Prasič zdejších stránek.
      • 0
      • 0
      • ten Hrebeňár z Ostrova? Lidická 1332. Jestli on vkládá do překladů též ty jeho zdejší oplzlosti?
        • 0
  • 0
  • Bože můj, co to je to co tady furt pitomečkuje? *7*
    • Pitomeček a Simon, jedna a táž pakáž.
      • 0
        • Kdybys nekecela, dutá palice Simonova.
          • 0
            • To víme, že ty určitě ne. Ty máš jiné hobby, jako čichat k zapařený prdeli Simony a voblizovat jí smradlavý genitálie, ty krasavče inteligentní.. *11*
  • ... už jsem se tak dlouho nepobavil s póvlem zde na Tiscali, kašlu na vás a jdu si začmuchat k Simonině zapařené prdeli, to bude pošušňáníčko, možná mě nechá tu svoji zapřenou prdell i oblíznout :)))
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit