Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pod nickem bijec pitomečků se skrývá celý kravín!
    • 0
  • nemachruj tady prase z chlívku nějakými trapnými asi pozlátky nebo co to je a dej sem pár záběrů od žlabu tam u tebe na Lidické. Jak žije parchant od zparchantělé matky?
  • Co se divíte. Bohatí si dělaj zákony sami pro sebe. Tak si je volte dál a držte huby....
  • tady místní prasič stránek není žádný bijec. Je to obyčejný šmudla a toulavý překladatel z němčiny ing. Rudolf Hrebeňár z Ostrova. Bydlí v obyčejném 1+1 na Lidické. Napsat se mu dá na adresu : rudolf.hrebenar@tiscali.cz . Hrebeňáre Hrebeňáre ty budeš kvalitní ing. A jak píšeš to tam vkládáš taky ty zhovadilosti co mastíš tady?
    • 0
    • 0
  • Přitom stačilo jednoduše napsat: "Já teplouš Semjon Gayínek jsem vzteky v hajzlu!"
    • ? jestli ti přijde naprosto v pořádku že stát rozkradli lidi, o kterých se budou učit děti jako o hrdinech revoluce.nejsi naprosto vpořádku.
      sajmon je tvůj děda
      • Nevšímej si těchhle ovadin ,jenom tě otráví a všimni si některých co tu zastupují Zemana ,Babiše a pod.že jsou bez vlastního myšlení.
        • No mě Bureš zrovna nevadí .Ale volit ho nebudu.Já tu nechci už to co bylo před ním.
          • Bohužel v tom serialu po 89 i on má nezastupitelnou roli v pozadí ,ale on je nejnebezpečnější z důvodu kumulace moci a vychytralství ,podle všeho je jeho vizí východní kriminální kapitalismus s absolutistou v čele alá Putin a made in China dohromady a to není dobré i když kulháme přes všechno jdeme správně.Co jste napsal ,souhlas a kladu si otázku zda výprodej směrem na západ by byl lepším řešením?Jedno vím určitě že politicky téměř nemožné viz.humbuk kolem Škody Mladá Boleslav,výprodej národního stříbra. Po otevření hranic se ukázalo že z naší ekonomiky bolševík udělal hodně zvětralou alpaku- prostě 25 let pozadu.
            • Už se stalo.Teď jen zachránit co máme.
              Rozhodně ne pod vedením Kalouska.
  • ten který tady dlouhé měsíce napadá příspěvky kohokoliv se jmenuje ing. Rudolf Hrebeňár, povoláním překladatel.
    • ... vážený primitive, nikdy by ti nenapadlo, že mám úplně jiné hlavní zaměstnání :)))
      ... nenapádám příspěvky kohokoli, pečlivě vybírám největší omezence, ty jsi na prvním místě
      ... jsem hrdý na svůj původ, své jméno a svá povolání, s tím nula jako ty nemá jak něco udělat
      ... už se nebudu zabývat zakomplexovaným hlupákem, jdu raději překládat u skvělé hudby, čau
    • tímhle hodnocením moc úspěšný není:
      http://rejstrik.penize.cz/ares/13874411-ing-rudolf-hrebenar#sr
      • ... nevidím důvod diskutovat s troskami, ale jenom detail: mé překládání je pouze mé hobby :)))
        • A co čmuchání k zapařený prdeli Simony?
      • tak ten sprosťák co si říká "bijec pitomečků" ....... živnostník?
        • má jako vedlejšák, jinak maká v továrně na aut. díly
          • ... jistě, mám skvělé postavení v jedné z největších a nejúspěšnějších firem na světě :)))
            ... napiš něco o své kvalifikaci, práci a podobně, balíku :)))
            ... nemám čas na zamindrákovaného zakomplexovaného neschopného blba, piš, co chceš
            • lisu, pitomče impotentní
  • Zardos - stacil odkaz na clanek...
    • Bohužel ten není
      • Beze slov a dneska jste svědkem nástupu nového neobolševika estebaka Bureše a postupné rezignace lidí cokoliv změnit.Nevarovala nás ta proklínaná EU před privatizací bez zákonů?
  • Všichni jsou blbí že ?během 10 dnů je rozdíl v příjmech cca 1 miliarda,ta sví n a bolševická estebácká z čobolska umí jediné ječet pokud mu někdo přijde na ty jeho podfuky a ne že už nemá být ministrem ,ale má dřepět za podvody které udělal nejenom v Česku ale i na Slovensku.
  • Slovenský Agent Bureš Babiš si to přisátí na státní rozpočet ČR uměl ale zařídit!
    • Je to fakt čobol pod jménem krycím Bureš alias Soryako.
      • ... to čobol od nulového intelektu jako ty je komplimentem, ty neschopný blbe :)))
  • 0
    • ale ale TY nejsi žádný bijec. Ty jsi vyhlášený šmudla ing. Rudolf Hrebeňár potulný překladatel z němčiny se slevou. Prasič zdejších stránek.
      • 0
      • 0
      • ten Hrebeňár z Ostrova? Lidická 1332. Jestli on vkládá do překladů též ty jeho zdejší oplzlosti?
        • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit