Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím no, když člověk vidí jaká je ta situace u nás, tak mě ani nepřekvapuje, že u nás něco takového fungovalo. To já jsem si řidičák udělala před patnácti lety poctivou cestou. Je ale pravda, že prvních cca 8 let jsem prakticky vůbec neřídila a během té doby jsem toho spoustu zapomněla. Mimo jiné jsem zjistila, že mi dělají problém dopravní značky. Ty jsem se ale naštěstí doučila.

  • Podle mě jde čistě jen o závist ! u Kalvody je ochota, příjemný přístup a potom jde vše mnohem líp.  Mluvím za sebe  . Mám řidičák 2 měsíce a nemůžu si je vynachválit.  A řidičák jen tak někomu nedají!  Semnou tam byla jedna co šla dělat testy po 3x a kluk který to neudělal.  

    Takže co si na ně vymyslíte teď?

  • Jakubíčku, kolikrát jsi dělal zkoušky na ŘP ty? Jízdy s panem Wachtlem a Šafránem? Kolikrát tě vyhodili? To už se nepochlubíš, na to totiž nemáš koule. 

  • tomasperny

    Tahle šméčka se tady bohužel pořád tak nějak dějí. Já jsem rád, že jsem dal děti do autoškoly České Budějovice, která u nás má fakt dlouhou tradici a vím, že když udělaly obě holky řidičák, tak uměly řídit. Samozřejmě že to nebyly hned profíci, to je jasná věc. Ale uměly ten základ, že když někam jely, tak jsem se nebál je pustit samotné

  • kluk1966

    Konice vadí a Magistrát města Prostějova Mgr. Vendula Bonková zkušební komisař+420 582 329 823 vendula.bonkova@prostejov.eu; https://www.prostejov.eu/cs/obcan/odbory-magistratu/odbor-dopravy/ panu redaktorovi nevadí? Autoškola Bonková a Bonk, podobnost čistě náhodná, :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit