Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • televize dezinformuje a mystyfikuje. Na její obhajobu, ale musíme říct, že dezinformuje a mystyfikuje ůobjektivně a vyváženě"......
    • Luboši Pišto, když jsi gauner tak vol Komunistickou Sebranku Čuňácké Mafie, pohrobka Komunistické Sebranky Čuňat, která připravuje na nový komunistické holokaust. Ale proč kradeš nick? Krádeže jsou zřejmě u vás, komunistů, samozřejmostí.
      Je ostudou této země, že ta banda v rozporu se zákonem o zločinech komunismu nesedí v kriminále!!!
      • No jo, Pišto cikánskej, ty bys tak nejraději, abychom volili cikány. Oni by z ČR udělali Chánov a bylo by to. Naštěstí jsou na práci tak líní, že jsou líní i kandidovat...Komunisti alespoň pracují, což se o tobě a tvých soukmenovcích nedá řící ani omylem...
  • Velevážení spoluobčané nerozčilujte se, neurážejte se proto že má někdo jiný názor než máte vy ona ta politika a ty politici za to prostě nestojí.Odreagujte se od toho a já vám povím jak to dělám já. Jsme dvě rodiny a je nás šet máme šest televizorů ale já už televizi nemám, už mě nebavilo poslouchat ty keci nebo se dívat na pořady dvacetkrát opakované,tak jsem televizi naložil do auta a odvezl do zběrného dvora a uporornil jsem žeje škoda tuto televizi vyhodit protože hraje je tedy v pořádku.A co dělám? Stavím rádiem řízené modely mám jich třináct stavím rádiem řízené lodě a mám velký panels mašinkama.Rád pracuji na zahradě mám velký skleník pečuji o pěkný trávník s pejskem chodím na procházky do lesa a politika a politici mě můžou políbit tak akorát však vy víte co voni ti blbci za to nestojí abychom se hádali.
    • TV mám místo monitoru a modely stavím taky.Ale Váš návrh není řešením pro 90% populace :-(
    • Pěkný den i Vám - souhlasím naprosto s Vaší filosofií, můžete mi prosím napsat na mail b.blahova4@tiscali.cz? Děkuji.
  • Všechno je jasné !!! Podle ČT dostává ODS 100% hlasů a zbylých 23 stran obdrží zbytek, tedy celkem 55% hlasů ....což v součtu dává plných 155% hlasů. Nepozastavujte se nad tím, slyšel jsem, že prý už tam shání matematika, který ví, co to je procento. V ČT takový znalec bohužel dosud chybí....oni tam jsou maximálně absolventi pomocných škol...
    • Nemusí shánět matematika. Stačí pozvat KUBICEHO a jeho lidi a všechno se vysvětlí.
  • ČT je hnus a divím se,že má ještě licenci na vysílání.Nedodržování vysílacích časů,zveřejňování zakázané reklamy nyní přejmenované na sponzory pořadů a to s reklamami kde se neví kdo to jsou dobří prodejci nebo dobří knihkupci a jak se poznají.Toto se omílá několikrát denně.Hlavně že právě této televizi hradíme koncesionářské poplatky a je mrzuté,že se v tomto nijak neangažuje rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
    • Já jsem nedávno podala stížnost, protože na ČT 24 dali z avizované tiskovky pouze prvních 15 minut. Jako zdůvodnění uvedli, že by narušilli programové schéma. Na této stanici je programové schéma jasné: zprávy, zprávy a zase zprávy. Tady nelze nic narušit. Toto stanice se má hlavně věnovat aktuálnímu zpravodajství a dění. Prostě se někomu nehodilo, aby si ředitelé nemocnic stěžovali, kam to minulá vláda dopracovala ve zdravotnictví. Nemusí přece volič slyšet všechno. Prostě máte pravdu. Třeba déčko, nový kanál pro děti. To bylo slávy! Nakonec mají nižší pokrytí než ukládá zákon, a ještě radí, že si máme koupit další anténu. Platíme jim snad dost na to, aby zajistili, co jim ukládá zákon.
  • To, že ze všech stran slyšíte jaká je v této zemi demokracie, ještě neznamená že tomu tak skutečně je. Kdysi, ve třicátých a čtyřicátých letech, jeden pán věděl, že "Stokrát opakovaná lež, se stane pravdou". Lidi rádi věřej.........Takže si opakujte min. stokrát dokola: " Máme tady demokracii, máme tady demokracii, máme ....................". I když
    potom každý den nevycházíte z úžasu.
    • No, přesnější by bylo nahradit slovo "demokracie" slůvkem " h o v n o ", což by bylo jednoznačně přesnější a výstižnější. A navíc je to i pravda bez nutnosti přiblblého opakování...
  • ČT je pravicové médium
  • Median a ti druzí z té bezejmenné agentury.to si ČT vybrala.Marné jak tyto společnosti mizerně platí a to dost mizerně - tak se lze dopátrat i takových výsledků přes 100%.Ještě že tyhle 2 agentury nepočítají výsledky voleb.
  • Hlavu vzhůru a ocas dolů a nebo snad dBradou vzhůru? No to tedy je strana.
  • A kdo tomu věří ať do ČT běží. Pamatuju jak vznikala US VV TOP 09. Dostala
    ohromný prostor v tisku rozhlasu i TV. Masáž se povedla a část národa tyto
    neparlamentní ale hojně propagované mafie volila.
    Malé strany nemají v TV skoro žádný prostor a pokud tak je nechají debatovat
    jen vzájemně. Nejčastěji v nějakém ne moc populárním čase. Proč nezvou
    zástupce parlamentních i neparlamentních stran do Moravce ať se utkají přímo
    na důležitá témata? Ať si divák může sám udělat obrázek.
  • Jenom KSČM je záruka skutečné demokracie a vzrůstu prosperity ve všech směrech v České republice. Jedině KSČM myslí poctivě s občany této republiky. Za jejím vlády jsme patřili mezi nejvyspělejší státy světa. A to se buržoustům a imperialistům nehodilo. Po roce 1989 ty největší zločinci a zaprodanci uchvátili tady moc a všechno zničili a rozkradli.
    • To zloděj nicku:
      Komunistická Sebranka Čuňácké Mafie jakožto pohrobek Komunistické Sebranky Čuňat se připravuje na nový komunistické holokaust. Je ostudou této země, že ta banda v rozporu se zákonem o zločinech komunismu nesedí v kriminále!!!
      • Vážený přispěvateli !
        Kašlu vám na demokracii,když nemám práci a tudíž ani naději na zlepšení...
        Já jdu ty komunisty volit !!
        A uvidíte,kolik lidí zase převlékne kabát....
      • Všem se omlouvám za nesmysly, které sem píšu. Nemám to v hlavě v pořádku.
    • Já tě nepoznávám !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit