Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je vše výsledek vývozu demokracie po amerikánsku. Za vše může největší teroristický a imperialistický stát světa - USA.
    • Můžeš mi vysvětlit, jak můžou USA za radikální Islám??? To je logika, kterou opravdu nepobírám...
      • ostatním je to jasné jasné.. někde je chyba na příjmu, asi *15* *15* *15*
      • To se svým vzděláním, myšlením a rozhledem ani pochopit nemůžeš.
        • ... jakým vzděláním?
          • Promiň, nevěděl jsem, že vzdělání nemáš žádné, ty ani nevíš, co to slovo znamená.
      • ... a kdy jsi naposledy něco pobral, moulo?
    • ... do smrti zůstaneš totálním primitivem, a to je moc fajn, blbe :)))
      • Je těžké být blbem když je tu tak velká konkurence.
        • ... na tvé dětinské blitky nelze navázat, konkurente :)))
      • ovšem tv úrovně primitivity těžko kdo dosáhne... ale mám jednoho adepta, který by tě mohl sesadit z trůnu
        • ... nevysiluj se, přání otcem myšlenky velkého internetového primitiva pusinky :)))
        • málokdy souhlasím s pusinkou - ale tady musím. *1*
          • ... degeni se pochopitelně přitahují :)))
  • Dejte blbci moc a bude ničit, vraždit, znásilňovat. Nikdy nebude nic tvořit.
    Proto by takoví blbci měli okamžitě ztratit část lidských práv a měli by být považování za tvora, u kterého by mělo být zváženo vyhubení.
    • ... nemyslím si, že bys ty na to měl, zbabělý primitive :)))
    • ano, stačí se podívat, co vyvádí na této diskuzi antiblb... *3*
      • ... cha cha cha, s*ru zdegenerované trosky jako ty a to jen fantastické :)))))))))))))
        • vzbuzuješ jen lítost
        • mne nes*reš, vždyť Ty jseš tak zoufalej ubožák, že i ve srovnání se zdejšími zázraky intelektu, jako je solder, pusinka nebo tahleta VŠ osobnost s titulem BC, co udělá pět hrubek ve třech řádcích, se svým pouhým urážením kohokoli bez rozdílu působíš jako nezměrný id*ot...
          Dělá Ti to dobře, že si můžeš pohonit ego, nazvat každého debilem a nikdo Ti nemůže dát pár facek? Klidně si ulev, já to fakt unesu, ty nudný kydači tapířího hnoje... *1*
    • přesně jste popsal většinu amerických , britských a francouzských politiků
      • Rozbíjejí památky staré tisíce let? Znásilňují ženy?
        Kteří to jsou, Sem s odkazem.....
        • tak skutečně znásilňují - vzpomeňme na tu uklizečku... a navíc, vytvářejí prostředí, které toto vše dělá, Hitler taky neobsluhoval spalovací pece.... nebo ano? *6*
  • ... nesouhlasím s termínem "století barbarstní" kvůli primitivním projevům této lůzy :)))
    • já jo, jedině století barbarství mohlo zplodit blba antiblba *1*
      • ... smiř se už konečně s mým nedostižným intelektuálním náskokem před tebou, blbe :)))
        • ... žádnej nemáš, blbe :)))
          • ... to by se ti líbilo, že, připadáš mi jako ti blázni na obrázku, blbe :)))
            • to Ty mně připadáš mnohem komičtější - ty plusy a mínusy si přiděluješ sám???
  • Je ostudou civilizované společnosti, že se nedokázala zbavit všech náboženství a hlavně jejich "vykladačů" a církví.
    • je ostudou civilizované společnosti že tu dodnes běhá nevzdělaný komunista Jirka.

      Věda dávno potvrdila že existuje nejen hmotná ale i duchovní stránka.
      Tedy to co starý člověk moc dobře věděl ač neměl moderní měřící přístroje.
      • zničené památky křesťany i muslimy, zejména ty pohanské a krásné o duchovní stránce náboženství vědí své
        • ... to ty víš naprosté ho*no :)))
          • ... Zatímco vzdělanec antiblb ví vše, a to dokonce nejlépe. Zná dokonce asi 20 různých nadávek... to je intelektuální výkon... *2*
      • Z čeho usuzujete na komunistu? To že vidím, že náboženství jak dříve, tak i dnes je za mnohým zlem na Zemi?

        Nic proti duchovní stránce nebo modlení se k čemukoliv. Ale stejně jako jiné přirozené věci jako kakání nebo masturbaci to provádějte doma a ne na veřejnosti.
        A pokud ke vztahu s Bohem potřebujete nějakou církev a nějakého papeže někde ve Vatikánu, tak to s vaší vírou asi nebude tak horké, že?
        • modlitba, kakání a masturb@ce... dooost dobrý *1* *1* *1* *1* *1*
          • ... jsi primitiv jako ti arabáši :)))
        • ... jenom magor diskutuje s degenem soudružkou :)))
  • Dobrý den,pánové a dámy/ani nevím,zda jsou tu dámy/--domnívala jsem se,že tak zásadní události,kterými bezpochyby minimálně posledního půlroku akce IS jsou,nás umírněné uvážlivé a víceméně demokraticky smýšlející lidičky tak nějak nakopnou a postrčí tím správným směrem alespoň v tom smyslu,že si všimneme jak moc je zapotřebí se začít konečně jako lidstvo stmelovat,přibrzdit věnování se nicotnostem a začít si plně uvědomovat,že nikdo /ani zde jmenované USA/ nám nebude pomáhat jen tak,abychom se jako vždy vezli na chvostě,čekali co pro nás a za nás kdo udělá a to většinou jen proto,že stejně bychom opět byli nespokojeni tvrdíc,že ,,my bychom to udělali lépe,jinak,, ----houby!!!! Tušíte kolik je to let,co jsme my češi skutečně udělali něco sami? Jo,někdo řekne,že naposledy to byla ,,sametová revoluce,, vyhnání ruské armády,hm,tak jo a promiňte musím se zeptat:co nám to v reálu přineslo? Svobodu--dnes to je slovo podobné jako entropie,kdekdo o něm slyšel,ale nikdo vlastně neví přesně co znamená... Svoboda nám dala možnost vycestovat--ale za co? Svoboda nám umožnila říkat veřejně vlastní názor na cokoli,ať je sebeblbější--kromě faktu,že soudní spory ,,o nic,, /co by se v soukromí nedalo vyřešit domluvou či pár spravedlivými fackami/zahltily soudy,které neřeší podstatnější otázky,mnohdy z důvodu absence zákona či hůře z důvodu podplatitelnosti zákona dle zákona džungle.... Nespravedlnost světem vládne-říkala babička-nutno podotknout,že v souvislosti se zabavením majetku vládnoucím molochem,ale toto úsloví skrývá mnohostrannou pravdu,protože ani sama svoboda není spravedlivá ke všem stejně,není prostě samospasitelná!!! Jasně,my lidé vždy chceme zrovna to,co nemáme,ale ne vždy nám splnění pomůže být lepšími--ze života vím,že platí i úsloví ,,pozor na splněná přání,,!!! Řekněme,že máme jakýsi druh svobody s lidskou nedokonalostí s chybějícími zákony a absencí potřeby chovat se mravně dle principů slušnosti a v mezích zákona nezbytných k přežití lidské rasy a jejího kladného vývoje!!! Kladného vývoje-to je to,co mě děsí--přežíváme,nezajímáme se o ostatní,nesejde nám na zoufalství kohokoli druhého. Slovo pomoc vnímáme jako samozřejmost z venčí,ale nedej Bože,kdybychom se měli reálně či dokonce nezištně zaangažovat!!! To tu už opravdu dlouho nebylo-a nemám na mysli několika denní sounáležitost a zviditelňování v době povodní!!! Tím vším chci říct,že mě děsí,že necháme jako lidstvo s kulturními kořeny takto zaobcházet s poklady nejen kulturními/knihy,obrazy,sochy,architektura/ ,ale i že nás stále nechává chladnými a nezúčastněnými ono vraždění lidských obětí,notabene sdílených videí,apod. Co se to děje s námi,kde zůstala zdravá pýcha,co bude zapotřebí,aby se celý rozumný svět konečně semkl a řekl islám.státu NE!!!? Co je platné mediální či mé tlachání,když nikoho nevyburcuje k obraně zůstatku lidství,lidských hodnot--kde je hranice pokorného,, nebraň se a nastav druhou tvář,, a bojovného ,,nenechme se zotročit,, zbavit nejen zákonné,ale i lidské svéprávnosti,ubraňme naši lidskou důstojnost před jakoukoli demagogií!!!
    A tak zde plácané žabomyší bláboly,vzájemných slovních útoků dle mne nemají nic společné s útoky IS na lidskou společnost a její kulturní atributy---představte si,že jste v zákopu nebo stojíte proti šílenci těšícím se na ,,70 panen,, po tom,co roztrhá jeho bomba vaše blízké a tohle osočování a nadávky co tu píšete jeden na druhého je vaše jediná obrana proti němu!!! Je to adekvátní? Pomůže vám to? Netvrdím,že moje slova jakkoli dobře myšlená snad ano,ale zamyslete se prosím--pokud bez urážky to ovšem zvládnete--neměli bychom začít táhnout za jeden provaz /a nemyslím táhnout do háje,abyste mohli pokračovat ve vaší ,,rozpravě,,někde jinde/,ale tak nějak mám dojem,že je na čase si honem začít uvědomovat naši integritu a představit si,co by se asi tak dělo kdyby IS postupně díky strachu,netoleranci a vraždám naplnilo svou ideologii??? Tak toho ale já účastna být nechci a věřím,že když se zamyslíte i vy ostatní,přeci jen někdo pochopí a třeba začne uvažovat jinak,možná se pokusí najít podobně smýšlející lidičky a kdoví,třeba se najde síla a odhodlání,které v nás dříme z dob minulých!!! Možná ještě není pozdě a budeme součástí těch,kdož se vzepřou zastrašování a ubráníme naši lidskou svobodu v tom nejčistším smyslu slova pro nás i budoucí pokolení!!!
    • Ten tvůj výplod si tvořil ve spolupráci se Semelovou.Je to její slovník
    • Omlouvám se za tu délk,jsem poněkud rozezlený psavec... Kdo přečte celé--dostane čokoládu!!!... Pokus o vtip..... Mějte se a opatrujte se. O.
  • co nevidět budou rozbíjet i u nás.Nestačí,že zde máme nepřízpůsobivou sortu Romu,kteří žijí z naších daní,dělají nepořádky,kradou a tropí výtržnosti,při čemž právě je policie chrání a pomáhá jim,v dopravních prostředcích jezdí načerno a nikdo po nich pokuty nevymáhá,tak si sem nastěhujeme ještě Islam a kdejakou pakáž ze světa a budeme jako světová kolonie se směsi lidí.
    • hlavně nesnášenliví rasisti dovedou lidi rozzlobit a rozeštvat, je mi z nich i tebe na zvracení
    • ... ano, liliputáne bez mozku :)))
    • Bohužel si všechno děláme my sami. Cikáni jsou tam, kde jsou díky tomu, že jsme jim to tak zavedli my. Oni si neprosadili ty výhody, které mají. To my.
      A umožnění muslimům pobytu v naší zemi? Opět si to neprosadí oni. To zase my.

      Bohužel za nás rozhodují lidé, kteří nemají za svá rozhodnutí žádnou zodpovědnost, a ani je nemůžeme ihned odvolat. Od revoluce nás ukolébavají tvrzením, že si přeci při volbách můžeme vybrat. Ale to nestačí. Při volbách nám může každý naslibovat cokoliv a opět nemá zodpovědnost za dodržení svých slibů. A o dalších rozhodnutích se stejně s voliči neradí a použijí "svůj (ne)rozum". Toto není dobrý způsob demokracie. Potřebovala by omladit a to co nejdříve.
      • ... začít by se mělo tvým odstřelem, blbe :)))
  • Unavil jsem antiblba!!! Přestal reagovat!!! Velké vítězství... anebo musel zase jít, vzít vidle a kydat tapíří hnůj... Pravda je, že zdejší diskuse, které se zúčastní již jen několik nejotrlejších stálých hostů, poněkud postrádá smysl. Dokonce i člen KSČM sem přestal přispívat, takže zde již nenajdeme žádné zábavné výroky o Putinovi a dojení kozla... takže: Čest!
  • Islámský stát je největším nebezpečím současnosti.Jedině společenství států, v čele s USA ho může zdolat.Chtěl by to vyměnit prezidenta Obamu za Busche
  • Co je člověk člověkem je nepoučitelným blbcem. *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit