Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No co oni žádnou kulturu nedělají tak po nich nic nezůstane, až je do jednoho dobijem. A lidi zapomenou. Ať ten čas přijde co nejdřív.
    • ... jsi dnes ve formě :)))
      • zato ty jsi ve své obvyklé mentální deprivaci. *1*
        • ... cha cha cha, rozvášnil jsem prvotřídního primitiva :)))
          • nene, já jsem si jenom řek, že Tě zkusím unavit... *2*
      • no tao s.r. ,řekni sám že by bylo dobré kdyby už je někdo vyhladil. *3*
        • ... jsem také pro jejich vyhlazení, čím dříve, tím lépe :)))
          • a proto jsi takY blb
            • můžu ti ovšem nakopat, je-li libo?
            • ... polib mi, primitivní trosko :)))
  • Kam pohůnci pekelných USSA šlápnou, tam tráva 100 let neroste *16*
    • Jak je vidět, jsi pohůnek Rusů a komunistů
    • Viz třeba celou západní Evropu. Ještě dlouho budou čekat, než jim tam něco vyroste a do té doby jich další miliony zemřou hlady, že?
      • nějak zapomínáš, že západní Evropa po několik staletí žila na úkor zbytku světa, proto ten ekonomický náskok. Zdá se však, že už dlouho trvat nebude.
  • Divím se, že světový "ochránce" práv Amerika, když to tam dříve roze.rala teď dělá mrtvého brouka a posílá tam naťáky a jiné cvoky. Kam šlápne bota amíka tam už nikdy mír nebude. Je to banda lumpů.
    • ... kdy ses naposledy nedivil, balíku?
  • i toto je ovoce imbecilní politiky Západu vedeného deviantními USA, jejich zasahování do všeho, gratuluji celému NATO, EU i OSN že mlčí jako ryby a nechají dementy, jako jsou ti, kteří vedou USA, ničit svět. Můžeme jen doufat, že Rusko a ostatní svět zastaví toto šílenství tím, že udrží mír a nevměšování bude zásadou č. 1
    • ... slovo "imbecilní" jako výplod vyhlášeného imbecila pusinka vyzní velmi kouzelně :)))
      • ... no ty bys to slovo použít nemohl, ježto a/ netušíš co znamená b/ stejně by to naprosto nevystihovalo hloubku Tvé mentální nezpůsobilosti... *1*
  • Islám je prý "mírumilovné" náboženství. *16*
    Chtělo by to neutronové bomby a ten islamácký dob.tek vyhladit. *16*
    • Vy držte hubu nácku. Díky Vám se ničí celé národy!
      • Ty mlč ty proputinovský kolaborante.
  • Lidi bez vzdělání, bez budoucnosti, vybavení zbraněmi, kteří museli snášet okupaci svých zemí cizímu vojsky, ti, jejichž fungující země byly pro zájem cizího kapitálu rozvráceny, ti jsou těmi islámisty, tihle lidé už nikdy nebudou moci žít jako normální lidé, už navždy, stejně jako navrátilci z rozličných válek pro prachy, budou jen sběří a budeme si jen v hloubi duše přát, aby se pobili či aby pomřeli, protože všem budou vždy nebezpeční. Zvykli si zabíjet a to je zničilo.
    • Na to jen jedno: Jak na tom byli Němci po obou válkách? A kde jsou dnes? Pozabíjeli se navzájem? Ne? A proč ne?
      • protože jsou to Němci *1* ne Arabové, a protože nevzývají Alláha... *1* *1* *1* *1*
        • ano, ale vyzývají nic než národ, paka
      • dočkej času jako husa klasu
    • To žádné fungující země nebyly a ti lidé se nestali takovými kvůli tomu, že "museli snášet okupaci". Ti lidé jsou takoví díky svému původu a svému náboženství, které je jim nade všechno. Žijí tak, jak chtějí, ničit a zabíjet ve jménu Alláha berou jako své poslání a nejvyšší poctu. Chtějí být takoví jací jsou a jsou ve svém ničitelském a vražedném šílenství šťastní - je to sběř a je potřeba je pobít, protože nic jiného se s nimi bohužel podniknout nedá, převychovat ani poučit se nedají. A ten, kdo je bude muset pobít, jsme my, euroatlantická (post) křesťanská civilizace, protože když to neuděláme, pobijí oni nás...
      • kdyby mlčel, zůstal bys filosofem, taklový Libanon, který se do toho zase a opět propadá, žil po tisíc let jako multikulturní společnost s umělci, staviteli a vzdělanci, muslimové vedle křesťanů a židů, sem tam budhistam rovněž v Egyptě přežila aramejština, všechno to byly společnosti obchodující, Libye kupříkladu měla mnoho studentů po celém světě - teď má hroby a mrtvoly, to je tedy úspěch.
        Arabové byli proslavení stavitelé a ornamentalisté, taky básníci, zahradníci , kovoptepci i zemědělci -víš skutečně prd a takoví jako ty ubozí blbí běloši chodí své rozumy silou rozsévat do světa a pak to takhle dopadne. *10* *10*
        • Ano - BYLI - ale před kolika tisíci lety? A kde jsou teď? Koneckonců, základ evropské civilizace vystavělo antické Řecko, Helénové - a kde jsou pozůstatky Řeků dnes???
          • takový Libanon do roku 1967 určitě......pokud se týká pozůstatků Řeků, jestli oni nebudou v Řecku..... a i oni stáli právě na maloasijských civilizacích
      • ... ty nejsi euroatlantická civilizace ale romská krysa, primitivní blbe :)))
        • primitivní možná jsem, blb - dejme tomu, ale s romy opravdu nemám nic společného. To je opravdu urážka!!! (ať se antirasistka Pusinka třeba po.ere) *1* *1* *1* *1* *1*
  • Pokud někdo nedovede uznat a respektovat svůj původ, povětšinu památek vytvořili pra-pra předci těchto hovad, potom nemá jeho existence relevantní základ a nic nebrání tomu aby se sním zacházelo stejně jak on zachází s těma sochama.
  • a takovéto barbary sem taháme a ještě jim stavíme tzv. mešity.
    • ... neplácej nesmysly, blbe :)))
  • Divím se,že světovej policajt USA tam nevletí a neudělá pořádek.Za ty svinstva co se tam dějí.Ale,vybombardovat humanitárně nemocnici to jim šlo bezva!Tak a teď do mě...
    • já myslím, že ej to výsledek toho jejich "dělání pořádku" , nemají na to, dovedou lidi jen rozeštvat, obsadit, co se jim hodí a povražděte se tady
    • ... nedivím se, že neumíš ani správně psát, balíku :)))
  • Slabší povahy ať se nedívají.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Ffile%2Fd%2F0B21BZdyME3OPcWxjeGszd0UybDNPRy1NWkhEQnFtbVFtRFN3%2Fedit%3Fusp%3Ddrive_web
    • ... nejsem slabší povaha, ale na tvé podlejzání kálím, blbe :)))
      • ti řekl ráno fotr?
        • ... cha cha cha, tvá tupost se zase rozjíždí na plné kule, primitive :)))
          • ...antiblb zjevně trpí samomluvou... *1*
            • sakra, zapomněl sis sundat kalhoty... co si teď počneš??? *1*
            • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit