Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je těžké být blbem když je tu tak velká konkurence.
  • zato ty jsi ve své obvyklé mentální deprivaci. *1*
  • ...antiblb zjevně trpí samomluvou... *1*
  • málokdy souhlasím s pusinkou - ale tady musím. *1*
  • já jo, jedině století barbarství mohlo zplodit blba antiblba *1*
  • To žádné fungující země nebyly a ti lidé se nestali takovými kvůli tomu, že "museli snášet okupaci". Ti lidé jsou takoví díky svému původu a svému náboženství, které je jim nade všechno. Žijí tak, jak chtějí, ničit a zabíjet ve jménu Alláha berou jako své poslání a nejvyšší poctu. Chtějí být takoví jací jsou a jsou ve svém ničitelském a vražedném šílenství šťastní - je to sběř a je potřeba je pobít, protože nic jiného se s nimi bohužel podniknout nedá, převychovat ani poučit se nedají. A ten, kdo je bude muset pobít, jsme my, euroatlantická (post) křesťanská civilizace, protože když to neuděláme, pobijí oni nás...
  • ovšem tv úrovně primitivity těžko kdo dosáhne... ale mám jednoho adepta, který by tě mohl sesadit z trůnu
  • Lidi bez vzdělání, bez budoucnosti, vybavení zbraněmi, kteří museli snášet okupaci svých zemí cizímu vojsky, ti, jejichž fungující země byly pro zájem cizího kapitálu rozvráceny, ti jsou těmi islámisty, tihle lidé už nikdy nebudou moci žít jako normální lidé, už navždy, stejně jako navrátilci z rozličných válek pro prachy, budou jen sběří a budeme si jen v hloubi duše přát, aby se pobili či aby pomřeli, protože všem budou vždy nebezpeční. Zvykli si zabíjet a to je zničilo.
  • vzbuzuješ jen lítost
  • tak skutečně znásilňují - vzpomeňme na tu uklizečku... a navíc, vytvářejí prostředí, které toto vše dělá, Hitler taky neobsluhoval spalovací pece.... nebo ano? *6*
  • hlavně nesnášenliví rasisti dovedou lidi rozzlobit a rozeštvat, je mi z nich i tebe na zvracení
  • zničené památky křesťany i muslimy, zejména ty pohanské a krásné o duchovní stránce náboženství vědí své
  • já myslím, že ej to výsledek toho jejich "dělání pořádku" , nemají na to, dovedou lidi jen rozeštvat, obsadit, co se jim hodí a povražděte se tady
  • a proto jsi takY blb
  • mne nes*reš, vždyť Ty jseš tak zoufalej ubožák, že i ve srovnání se zdejšími zázraky intelektu, jako je solder, pusinka nebo tahleta VŠ osobnost s titulem BC, co udělá pět hrubek ve třech řádcích, se svým pouhým urážením kohokoli bez rozdílu působíš jako nezměrný id*ot...
    Dělá Ti to dobře, že si můžeš pohonit ego, nazvat každého debilem a nikdo Ti nemůže dát pár facek? Klidně si ulev, já to fakt unesu, ty nudný kydači tapířího hnoje... *1*
  • ... a kdy jsi naposledy něco pobral, moulo?
  • ... jsi primitiv jako ti arabáši :)))
  • Můžeš mi vysvětlit, jak můžou USA za radikální Islám??? To je logika, kterou opravdu nepobírám...
  • ... cha cha cha, s*ru zdegenerované trosky jako ty a to jen fantastické :)))))))))))))
  • ... nemyslím si, že bys ty na to měl, zbabělý primitive :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit