Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No co oni žádnou kulturu nedělají tak po nich nic nezůstane, až je do jednoho dobijem. A lidi zapomenou. Ať ten čas přijde co nejdřív.
    • ... jsi dnes ve formě :)))
      • zato ty jsi ve své obvyklé mentální deprivaci. *1*
        • ... cha cha cha, rozvášnil jsem prvotřídního primitiva :)))
          • nene, já jsem si jenom řek, že Tě zkusím unavit... *2*
      • no tao s.r. ,řekni sám že by bylo dobré kdyby už je někdo vyhladil. *3*
        • ... jsem také pro jejich vyhlazení, čím dříve, tím lépe :)))
          • a proto jsi takY blb
            • můžu ti ovšem nakopat, je-li libo?
            • ... polib mi, primitivní trosko :)))
  • Divím se,že světovej policajt USA tam nevletí a neudělá pořádek.Za ty svinstva co se tam dějí.Ale,vybombardovat humanitárně nemocnici to jim šlo bezva!Tak a teď do mě...
    • já myslím, že ej to výsledek toho jejich "dělání pořádku" , nemají na to, dovedou lidi jen rozeštvat, obsadit, co se jim hodí a povražděte se tady
    • ... nedivím se, že neumíš ani správně psát, balíku :)))
  • Je ostudou civilizované společnosti, že se nedokázala zbavit všech náboženství a hlavně jejich "vykladačů" a církví.
    • je ostudou civilizované společnosti že tu dodnes běhá nevzdělaný komunista Jirka.

      Věda dávno potvrdila že existuje nejen hmotná ale i duchovní stránka.
      Tedy to co starý člověk moc dobře věděl ač neměl moderní měřící přístroje.
      • zničené památky křesťany i muslimy, zejména ty pohanské a krásné o duchovní stránce náboženství vědí své
        • ... to ty víš naprosté ho*no :)))
          • ... Zatímco vzdělanec antiblb ví vše, a to dokonce nejlépe. Zná dokonce asi 20 různých nadávek... to je intelektuální výkon... *2*
      • Z čeho usuzujete na komunistu? To že vidím, že náboženství jak dříve, tak i dnes je za mnohým zlem na Zemi?

        Nic proti duchovní stránce nebo modlení se k čemukoliv. Ale stejně jako jiné přirozené věci jako kakání nebo masturbaci to provádějte doma a ne na veřejnosti.
        A pokud ke vztahu s Bohem potřebujete nějakou církev a nějakého papeže někde ve Vatikánu, tak to s vaší vírou asi nebude tak horké, že?
        • modlitba, kakání a masturb@ce... dooost dobrý *1* *1* *1* *1* *1*
          • ... jsi primitiv jako ti arabáši :)))
        • ... jenom magor diskutuje s degenem soudružkou :)))
  • co nevidět budou rozbíjet i u nás.Nestačí,že zde máme nepřízpůsobivou sortu Romu,kteří žijí z naších daní,dělají nepořádky,kradou a tropí výtržnosti,při čemž právě je policie chrání a pomáhá jim,v dopravních prostředcích jezdí načerno a nikdo po nich pokuty nevymáhá,tak si sem nastěhujeme ještě Islam a kdejakou pakáž ze světa a budeme jako světová kolonie se směsi lidí.
    • hlavně nesnášenliví rasisti dovedou lidi rozzlobit a rozeštvat, je mi z nich i tebe na zvracení
    • ... ano, liliputáne bez mozku :)))
    • Bohužel si všechno děláme my sami. Cikáni jsou tam, kde jsou díky tomu, že jsme jim to tak zavedli my. Oni si neprosadili ty výhody, které mají. To my.
      A umožnění muslimům pobytu v naší zemi? Opět si to neprosadí oni. To zase my.

      Bohužel za nás rozhodují lidé, kteří nemají za svá rozhodnutí žádnou zodpovědnost, a ani je nemůžeme ihned odvolat. Od revoluce nás ukolébavají tvrzením, že si přeci při volbách můžeme vybrat. Ale to nestačí. Při volbách nám může každý naslibovat cokoliv a opět nemá zodpovědnost za dodržení svých slibů. A o dalších rozhodnutích se stejně s voliči neradí a použijí "svůj (ne)rozum". Toto není dobrý způsob demokracie. Potřebovala by omladit a to co nejdříve.
      • ... začít by se mělo tvým odstřelem, blbe :)))
  • i toto je ovoce imbecilní politiky Západu vedeného deviantními USA, jejich zasahování do všeho, gratuluji celému NATO, EU i OSN že mlčí jako ryby a nechají dementy, jako jsou ti, kteří vedou USA, ničit svět. Můžeme jen doufat, že Rusko a ostatní svět zastaví toto šílenství tím, že udrží mír a nevměšování bude zásadou č. 1
    • ... slovo "imbecilní" jako výplod vyhlášeného imbecila pusinka vyzní velmi kouzelně :)))
      • ... no ty bys to slovo použít nemohl, ježto a/ netušíš co znamená b/ stejně by to naprosto nevystihovalo hloubku Tvé mentální nezpůsobilosti... *1*
  • Dejte blbci moc a bude ničit, vraždit, znásilňovat. Nikdy nebude nic tvořit.
    Proto by takoví blbci měli okamžitě ztratit část lidských práv a měli by být považování za tvora, u kterého by mělo být zváženo vyhubení.
    • ... nemyslím si, že bys ty na to měl, zbabělý primitive :)))
    • ano, stačí se podívat, co vyvádí na této diskuzi antiblb... *3*
      • ... cha cha cha, s*ru zdegenerované trosky jako ty a to jen fantastické :)))))))))))))
        • vzbuzuješ jen lítost
        • mne nes*reš, vždyť Ty jseš tak zoufalej ubožák, že i ve srovnání se zdejšími zázraky intelektu, jako je solder, pusinka nebo tahleta VŠ osobnost s titulem BC, co udělá pět hrubek ve třech řádcích, se svým pouhým urážením kohokoli bez rozdílu působíš jako nezměrný id*ot...
          Dělá Ti to dobře, že si můžeš pohonit ego, nazvat každého debilem a nikdo Ti nemůže dát pár facek? Klidně si ulev, já to fakt unesu, ty nudný kydači tapířího hnoje... *1*
    • přesně jste popsal většinu amerických , britských a francouzských politiků
      • Rozbíjejí památky staré tisíce let? Znásilňují ženy?
        Kteří to jsou, Sem s odkazem.....
        • tak skutečně znásilňují - vzpomeňme na tu uklizečku... a navíc, vytvářejí prostředí, které toto vše dělá, Hitler taky neobsluhoval spalovací pece.... nebo ano? *6*
  • a takovéto barbary sem taháme a ještě jim stavíme tzv. mešity.
    • ... neplácej nesmysly, blbe :)))
  • Pokud někdo nedovede uznat a respektovat svůj původ, povětšinu památek vytvořili pra-pra předci těchto hovad, potom nemá jeho existence relevantní základ a nic nebrání tomu aby se sním zacházelo stejně jak on zachází s těma sochama.
  • Islám je prý "mírumilovné" náboženství. *16*
    Chtělo by to neutronové bomby a ten islamácký dob.tek vyhladit. *16*
    • Vy držte hubu nácku. Díky Vám se ničí celé národy!
      • Ty mlč ty proputinovský kolaborante.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit