Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    zač přesně?

  • Jakeš a Štrougal měli viset hned v listopadu 1989. Oba jsou to komunističtí zločinci a masoví vrazi.
  • Norimberské, nacistické zákony byly také zákony co by se neměly porušovat ?
  • Ježišmarjá, kdy už ten Ovčan nám tady přestane předkládat ty své pomatené schizofrenní  zvratky?

  • Nakonec budou pohrobci nacistických vrahů, gestapáků a SSáků soudit oběti jejich zvěrstev a jejich děti. Bravo!!!! Ať žije "demokracie"!!!!

  • Tak Češi budou Němcům platit odškodnění a to na popud české neziskovky. To se asi někdo fakt pos.al. A kdy budou platit odškodnění Němci Čechům? Tímhle to začíná a skončí to tím, že se budou vracet odsunutým Němcům konfiskované majetky. Takže si přátelé ověřte, jestli váš dům nebyl konfiskát, nebo váš pozemek není konfiskát po Němcích. Až vás budou Němci z vašich domovů vyhánět, tak abyste se nedivili. Ty neziskovky se fakt vyplatí. Stát je platí a ony na státu parazitují a ještě se spojují s muslimy a Němci a tomuto sátu škodí. Ta Neela Winkelmannová, to musí bejt panečku bezcharakterní zrůda.

  • Nepochybně jsou pánové Jakeš a spol. v klidu. Proč by se měli vzrušovat, když spravedlnost je tak pomalá ?
  • To cespdu: Už jsem pochopil naše nedorozumění. Já jsem jsem na mysli občany ČSR, kteří nesměli opustit ČSR a volili proto ilegální cestu, za což v mnoha případech zaplatili životem.

  • Vaše věta: "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu." není než bonmot, který je při prvním použití vtipný, při dalších použitích ve stejném čtenářské kroužku je otravný a nakonec trapný.

    Spravedlnost a související právní vztahy jsou absolutně poplatné době vzniku a v ní panujícím ekonomicko politickým podmínkám. Tím samozřejmě není zpochybněna kontinuita a zdroje právních vztahů.

  • Větu: "teroristé jsou a budou vždy teroristé" jsem ve vašem příspěvku zaznamenal a nijak nekomentoval - není k ní co dodat.

  • Zamyslit se nezaujatě nad zaujatým tvrzením nepřinese žádný výsledek.

  • Vážený cespdu, chápu Vaši zatrpklost jako důsledek toho co Vaši rodinu postihlo a je mi to velmi líto. Ale zřejmě si vůbec nerozumíme. Zkuste se nezaujatě zamyslet nad tím, co jsem chtěl vlastně vyjádřit.

  • KIMCID

    Jak jsem už psal soudruzi se u nás probouzí a každé ráno první věta je: díky Vašku Havle :D

  • KIMCID

    viz odkaz co jsem ti poslal

  • KIMCID
  • KIMCID

    Porušování tehdejších zákonu ti přijde v pohodě? 

  • Vážený cespdu, zřejmě si nerozumíme. Vůbec nepopírám to co uvádíte, právě naopak.

    Ty tzv. "Benešovy dekrety" mají pramálo společného se skutečným právem a jeho autora v očích slušných lidí dehonestují, ale to je věc jiná.

    A pokud Vaše rodina utrpěla to co uvádíte, to je mi velice líto.

  • Uvedl jsem také větu, že "teroristé jsou a budou vždy teroristé". Každý,kdo páchá teror, je terorista. K tomu jsem nedal žádný omezující parametr. Ale uměl bych se vymezit například k citované Krvavé neděli.  K té z carského Ruska, kdy nešlo o teror páchaný teroristy. 

    Nebo, k té absurdní frašce občana Baldy. To považuji za čin obecného ohrožení, nikoliv za terorismus. To je čistě politicky ohnutá věc. Velmi snadno zneužitelná. Zkuste se zamyslet nad tím, kdyby se uskutečnil další totožný čin, jen s tím rozdílem, že by aktér svůj čin hájil tím, že byl médii (s důrazem na ČT) natolik ovlivněn, že ve svém psychickém rozpoložení neustál tolikrát zmiňovanou ruskou hrozbu a coby sympatizant (ODS, TOPky, STAN, Pirátů...), vykonal to, co vykonal. Přičemž by na místě činu ponechal vzkaz v azbuce....😈 Byl by odsouzen také za "terorismus"?   

  • Tímto způsobem se dá cokoliv odsoudit, nebo obhájit. Jste křivák, myšlením.

  • Kde máte spravedlnost a právo, když Němci Židům ukradený majetek, byl českým státem zabaven podle Benešových dekretů jako Německý a dodnes jim nebyl vydán? Co Vy na to, mudrlante? Nepamatuji se, že by to bylo oficiálně uznáno a morálně odsouzeno, stejně jako si nevzpomínám na německou omluvu za zabité příslušníky naší rodiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit