Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kéž by naši politici byli tak zodpovědní jako číňská vláda která při jakékoliv známce korupce okamžitě zakročí,proč to jde jen v Rusku a Číně ? proč ne V EU ?
    • protože nám vládne smradlavá pražská lumpenkavárna která přijímá rozkazy z americké ambasády
  • celkem sami doma vidíme, jak "nedůvodná" jsou podezření na naše lumpy, ať již v armádě, politice nebo v průmyslu... takže aspoň v té 'Cíně si s nimi poradí, v tom souhlasím se zlodějem mého nicku pode mnou.
    • přihřátej Tečka dneska vstával moc brzy tak se nediv
  • Pamela
    Zdejší Ivani zase ukazují jací jsou pokrytci.
    Zneužívají svobodu slocva v EU k útokům na svobodu samotnou a podporují Čínu
    kde je svoboda slova omezena a pouhá kritika rudé vlády na internetu je tam trestána.

    Mezi dalšími zadrženými kritiky režimu je mimo jiné takzvaný hodinkový bratr . Bloger Čou Lu-pao proslul tím, že upozornil na starostu města Lan-čou v centrální části Činy. Ten si liboval v nošení luxusních hodinek, které si se svým platem jen stěží mohl dovolit. Za to, že takovéto snímky bloger umístil na internetu, byl v pátek zatčen

    Spolu s "hodinkovým bratrem" zatkla policie tentýž den i novináře, jenž volal po vyšetření klientelismu a korupce okolo bývalého místostarosty města Čchung-čching, taktéž v centrální části země. Jen o několik dní dříve odvedla policie v poutech ze stejného důvodu další dva muže kvůli šíření informací o podivných poměrech a vazbách politiků na internetu.
  • Pamela
    Virózu Miloše Zemana a jeho vrávorání kolem korunovačních klenot si vzali na paškál i na Tchaj-wanu. Vytvořili animaci, na které český prezident močí u korunovačních klenot, zvrací na rakouských hranicích a nakonec vymění Svatováclavskou korunu v hospodě za jedno pivo.

    "Český prezident Miloš Zeman byl natočený na veřejnosti očividně opilý," píší animátoři pod videem, které zveřejnili na YouTube.com
  • Pamela
    Zdejší Ivani tu plivou na EU od rána do noci a nikdo je za to netrestá protože je tu
    svoboda. Proto je směšné když podporují totaliní Čínu kde je kritika a internetu trestána.

    To, že Čína není zrovna vyhlášená svobodou slova, a nepohodlné veřejné projevy svých občanů tvrdě potlačuje, není žádným tajemstvím. Stejně jako hlídá veřejné projevy v reálném světě, hlídá si čínský stát i to, aby se protirežimní nálady příliš nešířily ani na internetu.

    Blokovány byly všechny příspěvky, které vybízely k hromadným, koordinovaným, protirežimním aktivitám - například demonstracím.
  • Pamela
    Proruští Holkofobové z Tiscali! Spojte se a jděte se konečně léčit *1* *1* *1*
  • Pamela
    Ivane jsem ráda že se užíráš vztekem a závistí.

    Jsem pěkná mladá holčina a ty nééééééééééééé. Héééééééééééééééééééééééééééčč
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Pamela
    jsem pěkná mladá holčina a jsem ráda že se zdejší Ivan užírá vzteky a závistí

    – Xu Caihou, bývalý generál a místopředseda Ústřední vojenské komise Číny se přiznal k braní „extrémně velkých“ úplatků.
    Vyšetřování, které začalo již v březnu tohoto roku, ukázalo, že Xu Caihou využíval svého postavení k dosazení přátel na vysoká místa a také k přijímání obrovských úplatků, ať už osobně, nebo pomocí rodinných příslušníků.
  • Pamela
    Ivan BTW chtěl pořádně Prudit ale zatím začíná jen Nudit.

    Zase vytáhl pohádku že jsem tu byla nonstop. Srandovní protože v pátek ani v sobotu
    jsem tu téměř nebyla. A dnes jsem také měla dlouhé přestávky. *1* *1* *1*

    Ty jsi tu nonstop a ještě si naklikáváš bodíky. Je jasné že jsi Ruskem placený
    propagandista.
  • Pamela
    Utajované miliardy čínských papalášů

    Korupce je pro nás největším nebezpečím,“ prohlásil v minulosti čínský premiér Wen Ťia-pao. A na mysli měl především vládnoucí postavení komunistické strany. Proto tomuto nešvaru, kterým je nejlidnatější země doslova prolezlá skrz naskrz a odshora dolů,

    O několik let později se ale na světlo světa dostaly zprávy o majetku jeho rodiny, který nashromáždila za působení Wen Ťia-paa v nejvyšších funkcích. Podle listu The New York Times dosahuje už hodnoty 2,7 miliardy dolarů a dále roste. Není tedy divu, že stránky amerického deníku byly v Číně okamžitě zablokovány.

    Obyčejný Číňan se k těmto informacím přeci nesmí dostat, protože Wen Ťia-pao by okamžitě přišel o svou aureolu „lidového premiéra“, na které si tolik zakládá a dlouhá léta podobné pověsti sám vytváří.
    • no prosím, a jak účinně s korupcí bojují, obdivuhodné, že. Myslím, že i obyčejný Číňan je postupem čínských vyšetřovacích orgánů uklidněn.
      • přééééésně tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit