Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím, že je v pořádku odhalovat a trestat zloděje, ať sedí jakkoliv vysoko, v naší části Evropy ani v USA se to ale příliš nedaří... musíme se u Ruska a Číny učit.
    • pusine ve tvém Rusku ti co poukazují na zlodějny Kremelských zločinců
      končí v base nebo na hřbitově.
  • zdarec děcka
    • Zdar, tak se převeď!
    • brilantní
  • Pamela
    Ivan BTW chtěl pořádně Prudit ale zatím začíná jen Nudit.

    Zase vytáhl pohádku že jsem tu byla nonstop. Srandovní protože v pátek ani v sobotu
    jsem tu téměř nebyla. A dnes jsem také měla dlouhé přestávky. *1* *1* *1*

    Ty jsi tu nonstop a ještě si naklikáváš bodíky. Je jasné že jsi Ruskem placený
    propagandista.
  • Hezký mladý holky jsou neustále někde v povětří, ale starý ouchylný dědkové imrwere dřepí u PC a tlachaj kktiny, viz Semjon, místní to buk!!!
    • Pamela
      BTW - místní to proruský lhář a holkofob.
      • spíš bych ho nazval deviatní homokládou
  • Pamela
    jsem pěkná mladá holčina a jsem ráda že se zdejší Ivan užírá vzteky a závistí

    – Xu Caihou, bývalý generál a místopředseda Ústřední vojenské komise Číny se přiznal k braní „extrémně velkých“ úplatků.
    Vyšetřování, které začalo již v březnu tohoto roku, ukázalo, že Xu Caihou využíval svého postavení k dosazení přátel na vysoká místa a také k přijímání obrovských úplatků, ať už osobně, nebo pomocí rodinných příslušníků.
  • Semjon, jako starej chcípák, musí u nich v teplo klubu dělat holku až tomu začal věřit, ptáka má chcíplýho, tak aspoň nastavuje řiť, fuj prasák!!!
    • Pamela
      Většího ubožáka než jsi ty jsem na této debatě dosud nepotkala. *12*
  • Pamela
    Ivane jsem ráda že se užíráš vztekem a závistí.

    Jsem pěkná mladá holčina a ty nééééééééééééé. Héééééééééééééééééééééééééééčč
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Semjon to tů zas zažehl, inu v tom má praxi řiťomilec, hohohó
  • Pamela
    Proruští Holkofobové z Tiscali! Spojte se a jděte se konečně léčit *1* *1* *1*
  • Sakra Semjon, a je tady zateplíno, fůj!!!
    Na EU neplivu, ale rovnou z vejšky hážu bobky!!!
    • Pamela
      Vzhledem k tomu že semjon existuje pouze ve tvé hlavě tak jsi popsal tebe *1*

      Ano na EU pliveš. Holt se musíš smířit s tím že sovětská totalita skončila po zásluze
      tam kam patří - na smetišti dějin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit