Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže příbuzní se chtějí jako hyeny napakovat na smrti svého příbuzného. A jak chtějí prokázat, že se kanibalismus stal, když obviněný byl na moři sám a beze svědků? To každý svéprávný soudce okamžitě odmítne. Takže trapní příbuzní.
  • Na co, naprdel rozjebanou, né?
  • Nač potřebuje Semjon Gayínek vložky?
  • Ani vyšívat si vložky není trestný čin!
  • Putin si hraje na vojáčka zatímco mu ruský národ chcípá hladem
    U komoušů je to normální . ti na vlastní lidi vždycky seerou.
  • Amrdólskej žebrák: "Kterýho souseda dnes sežeru k obědu?"
  • Komunistický psychopat Putin přeci buduje v Rusku Stalinismus
    a k němu hladomory a chudoba patří. *1* *1* *1*
  • Sakra ti amrdólové musejí mít hlad, když se žerou navzájem!!!
  • Hladomor v Rusku dosáhl katastrofických rozměrů a lidé vyšli do ulic projevit nesouhlas s Putinem. Tamní Putinova policie brutálně zasáhla a jsou hlášeny zatím desítky mrtvých a stovky raněných.
  • hladových lidí je na světě docela dost a když se z pár jedinců nasytí další, tak je to dokonce prospěšný čin
  • No, jednak jsem se nikdy nevyvyšoval a nečiní mi potíže bavit se i s takovými, jejichž rozhled konči u IV.cenové v jejich Horní Dolní, pokud jsou ochotni diskutovat. A potom když pominu některé zajímavé informace, které Tiscali nabídne a některé duchaplné a věcné názory (těch je, bohužel, menšina), tak mi většina "diskutujících" na Tiscali poskytuje při práci jistou formu relaxace. Je nepopiratelné, že "moudrost" některých "diskutujících" je opravdu nebetyčná.
    *3* *3* *3*
  • Amrdolejšn klikejšn machinejšn posralejšn???

    Jj, posralejšn!!!
  • Kanibalismus je běžná součást našeho života v Rusku. Je na tom snad něco špatného? Putin nám tvrdí, že je to tak všude.
  • dvě minuty? Neurážej!
  • Miriam Gebhardt: Als die Soldaten Kamen (Když dorazili vojáci).
  • vás v knajpě si přednášel, to jsou ti nejchytřejší *1*
  • Na Oxfordu ne, ale divil by ses kde jsem přednášel. *3*
  • Zajímavé, za 2 minuty pět kliků "nesouhlasí". *2* BTW zavaří klikajuščuju mašinku na služebně StB-KGB. *1* *1* *1*
  • tebe je tu škoda, ty bys měl přednášet na Oxfordu.
  • si chýýýtrej, takovej vzdělanej, jen by mě zajímalo proč svůj výjimečný talent utápíš na Tiscali, multijazyčný cestovateli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit