Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je zřejmé zákony, které myslí na každý detail jsou úplně k ničemu protože každý detail prostě uzákonit nelze.
    Myslím že soudný soudce je schopen zdravého úsudku i bez zákonodárců a milionu novel.
  • Pane Jů, Hele. Jste tu?
  • Pane Já. Halo. Jste tu?

    Na rozdíl od hulváta BTWho jste opět promluvil jako rozený gentleman
    a milovník poezie, Nejste učitel. Nechcete abych byla vaše žačka.

    Zase jsem hrozně zlobila? Co s tím uděláte? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Co kdybych si sundala minisukni a kalhotky? Dostala bych na holou? *14*
  • Lidé na Tiscali se často ptají proč tiscali troll BTW komolí moje jméno Simona na Semjon.

    Protože jsem od něj dostala řadu emailů ve kterých škemral o sex.
    Ale já jsem ho do kalhotek nepustila a proto se tu vzteká jako odkopnutý nápadník *2* *2*
  • Škoda, že tu Semjon Gayínek není, přijde až v lednu, má náročnou vysilující práci v reklamě, jistě už by použil moje slova "má malýho pindíka", "imrwere nahoře" nebo "proč pláčeš", ale možná až se vrátí přijde s něčím novým, neotřelým, originálním ostatně jako vůdčí postava reklamy to musí umět, ehm, že???
  • Je příznačné jak homofobní BTW sem neustále a naprosto nefunkčně cpe homosexuální problematiku, zjevně má problémy se sexualitou a jeho rozhled zjevně nepřesahuje pivo a sex. Zajímavé, že ho censor neblokne, když jiné blokuje za zcela nevinné názory, jak se to stalo i mně.

    A teď jen čekám jak mi začnou naskakovat bodíky "nesouhlasí". *1* *1* *1*
    • Tiscali ho neblokne protože BTW je tiscali troll. *15* *15* *15* *15*
      A pro něj přeci pravidla tiscali neplatí

      Dneska se prozradil. Napsal slovo bu.na bez vynechaného písmenka
      zatímco ostatním co ho napíší naskočí zakázané slovo. *15* *15* *15*
  • Kdyby tu byl Semjon Gayínek, ale on přijde až v lednu, tak už by si jistě nabrečel do klávesnice!!! Chichichi, to jsem ale výtečný čtverák!!!
  • dearputin - pitkin. com
  • BTW Gayínek má malýho piňdoura a proto stále zuří a komolí moje jméno Simona
    Chudáik BTW že mu pinďour neporoste. Ani když si nakliká milion bodů *1* *1*
  • Semjon Gayínek taky sežere všechno, všechny!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit