Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka na Rádio Jerevan: „Může Američan nazvat prvního muže státu potřeštěným dědkem?”
    Odpověď: „Ano!”
    Otázka na Rádio Jerevan: „A můžeme mi občané SSSR také?”
    Odpověď: „V principu ano - pokud myslíte prvního muže Ameriky!” *15* *15* *15* *15* *15*
  • ===== Už si staré ušil ty vložky? Jinak ti nedá. :D
  • Otázka na rádio Jerevan: „Je pravda, že Juriji Gagarinovi bylo na Rudém náměstí darováno auto?”
    Odpověď: „V principu ano. Až na to, že nešlo o Jurije Gagarina, nýbrž Ivana Ivanoviče, nebylo to auto, ale jízdní kolo a nebylo mu darováno, ale ukradeno.” *15* *15* *15*
  • Před lety: „Vážení televizní diváci, dnes při příležitosti zahájení barevného vysílání Československé televize poprvé vítáme mezi námi i majitele barevných televizorů: Dobrý večer, soudruhu první tajemníku!” *15* *15* *15*
  • Politické školení, a lektor se na závěr ptá: „Tak soudruzi a soudružky, máte ještě někdo nějaký dotaz či nějakou připomínku? Tamhle soudruh vzadu se ptá.”
    „Prosím, budou v komunismu k sehnání takový ty velký hřeby do trámů?”
    „Samozřejmě soudruhu, v komunismu bude plánovité hospodářství a všeho bude dostatek!”
    „A prosím vás, budou k sehnání i ty malinký sedlářský hřebíčky?”
    „Samozřejmě, soudruhu, už jsem to vysvětloval!”
    „Jé, tak to bude jako za starýho Rakouska!” *15* *15* *15*
  • Otázka na Rádio Jerevan: „Je pravda, že Trabant bude přejmenován na Lutherův vůz?”
    Odpověď: „V principu ne. Ale je to stále navrhováno, neboť již Luther řekl: Zde stojím, nemohu jinak.” *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • =====Komu to píšeš kobliháři, jsi tu sám. :D
  • Zkouší profesor v Moskvě studenta: „Co se stalo v roce 1917?”
    „Nevím,” krčí rameny mladý Rus.
    Profesor se mu snaží pomoct: „Říká vám něco jméno Marx?”
    „Ne.”
    „A Lenin?”
    „Ne.”
    „A odkud jste?” zajímá se nakonec profesor.
    Mladík hrdě oznamuje: „Z Ulupinska.”
    Profesor se obrátí k oknu a tiše si povzdechne: „Nejradši bych se na to tady vykašlal a odstěhoval se do toho Ulupinska!” *15* *15* *15* *15* *15*
  • Prezident Svoboda šel v osmašedesátém k zázračnému rabínovi a prosí ho: „Poraďte mi, moudrý rabíne, jak zbavit ČSSR okupačního vojska?”
    „Na to jsou dva způsoby, přirozený a nadpřirozený.”
    „A jaký je ten přirozený způsob?” vyzvídá Svoboda.
    „Když přijde archanděl Gabriel a ohnivým mečem vyžene okupanty z vaší země.”
    „A jaký je pak ten nadpřirozený?”
    „Když odejdou sami!” *15* *15* *15*
  • Za dob komunismu. Do nožířství přijde zákazník: „Máte břitvy, soudruhu?”
    „Nejsou.”
    Zákazník odešel, ale jiný, který se delší dobu potlouká po obchodě, povídá: „Proč jste mu říkal, že nemáte břitvy? Vždyť támhleten regál je jich plnej.”
    „Jestli si myslí, že já jsem nějakej soudruh, tak ať se holí srpem.” *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší