Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rusáci v celosvětovém opovržení a hanbě. Banda prostě nepatří do Evropy. Když to vyjede někam na dovolenou chová se to jak prasata. Žere to rukama, vydává to na pláži skřeky a když je to zadarmo, chlastá to do němoty. Právem byli za podvraťácké jednání vyloučeni z OH. Za okupaci Krymu jsou vyloučeni ze světového dění. Do Ruska žádné delegace nejezdí. Nikam nejsou ani zváni. Slovem vyvrhelové. Ale celého světa. Včetně slizouna z Moskvy.
    • Jste celý vzteky, jenom se vysloví něco v souvislosti s Ruskem. Přitom žvaníte nesmysly. Když někam k nám přijede parta Němců nebo Holanďáků, nechovají se příliš slušně a chlastají stejně jako Rusové, jenomže Rus zůstane celkem OK, ale Němec je na šrot. Žádné podvraťácké jednání ruských sportovců nebylo prokázáno. To jenom ty slepé mozky, jako jste Vy, vstřebá do hlavy sebehorší žvásty. Dopuje mnoho sportovců, mnoha americkým to bylo dokonce částečně povoleno. Jenže Rusko je třeba odpálit a proto se budou vymýšlet dál nesmysly a choré mozky to budou přijímat. Okupace Krymu se nekonala. Jaceňuk a Porošenko vyhlásili lidem na Krymu mediální válku a veřejně řekli, že budou žrát ze země a lidé Ukrajiny se budou mít dobře. A vyslali na ně tanky. Tak se Krym rozhodl veřejně připojit k Rusku. To je přece OK. Kdo to vidí jinak, neví, co je vůle lidu. A západní pozorovatelé tam přítomní žádný "tlak ruských samopalů u volících Rusů" neviděli. Do Ruska jezdí obchodníci dnes tajně. A Putin je nejlepší státník dneška. Má přehled, rozvahu a je strašně vitální. To jiný už by dávno zkolaboval. A navíc bojuje za svou zem.
    • v ČT říkali, že Rusové ovlivnili i volby v USA a v Katalánsku, Itálii a jinde ! Pracuje pro ně i bývalý německý kancléř ! A třeba jednou dohodí nějakou brigádu i Merklové :-).
  • Myslím,ze jsou na tom lépe než s předešlými prezidenty dohromady a to ještě do nich všichni kopou sankce sankce sankce. Namísto vděčnosti. U mě za porážku fasounskeho Německa velký dík! Dokud je medvěd doma bude mír a klid,pokud jej budete nutit,aby vyšel ven bude veselo,tak ať si hnoji v Pentagonu a Eu spočítají kolik je 1 a 1.
  • Pro Rusobijce,viděl jsem jak z ruského letadla padaly zlaté cihly a tak jsem to přeložil na nás tady by padaly houvna a letiště jednoho dramatika.
    • Já se tedy nemám za Rusobijce, ale za blbcobijce, proto píšu takovým jako Vy, abych uváděl jejich vlastní hlavou vymyšlené nesmysly, které si orazítkovali jako pravdivé do reálných mezí. Což se většinou neshledává s přílišným pochopením a to zejména díky zaujatosti Vaší modlou a nepochopitelnému fanatickému obdivu k ní. A také zejména nedostatku informací a kritického myšlení ( Vy kritiku), i nedostatečným intelektem, neschopen pochopit reálná fakta a přestat si hrát na to, že Rusko je ráj na zemi ( ve kterém jste nikdy nebyl), kde se žije všem dobře. Nebojte, jako že Vy jste fanatický obdivovatel všeho Ruského, já rozhodně nejsem fanatický obdivovatel všeho Amerického, jen rád uvádím Vaše z prstu vytahané nesmysly na pravou míru. ;)
  • Pelli
    O Rusku není dobré ani diskutovat ! *12*
    • to ti nakecali takoví jako němcová, kalousek, pchcaný kníže a eritrejec feri, ryzí demokrati
    • Tak v tom se velice mýlíte. Vše se dá komunikovat. Ale pokud fandíte takovým, kteří raději roznáší radost a smích na svých bajonetech po celém světě, tak jste beznadějný případ. Komunikace je základ.Jen hlupáci řinčí zbraněmi a plivou sliny jedové. *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit